24:21

konec (14:12)

18.03.2021, 18:00 • Walbrzych, Polsko • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (19:34:23)
Český tým doplatil v dnešním zápase zejména na špatný úvod. Brzy prohrával o čtyři branky, v prvním poločase dokonce až o šest. Závěr první půle se sice Češkám povedl a ztrácely jen dvě branky, ale ve druhém poločase se jim nepodařilo ani jednou srovnat. Polsko si nakonec došlo pro vítězství 24:21. Odveta je na programu zítra znovu od 18:00.
Polsko – Česko 24:21 (14:12)
Rozhodčí: Fabryczny, Rawicki. Sedmimetrové hody: 7/5 – 3/1. Vyloučení: 2:3.

Konec zápasu. (24:21)

60

Kapitánka Polska Karolina Kudłaczová-Glocová v závěru upravuje skóre. (24:21)

60

Polsko se neprosadilo a Jeřábková ranou z proskoku propasírovala míč do sítě. (23:21)

59

Na třetí pokus už Češky sedmičku daly, uspěla Jeřábková. (23:20)

58

Hurychová individuální akcí vybojovala sedmičku. (23:19)

58

Dagmara Nocuńová z levého křídla napálila Mučkovou do obličeje. Česká brankářka je naštěstí v pořádku. (23:19)

57

Anna Franková odpovídá z pravého křídla (23:19)

57

Natalia Noseková ranou ze spojky přes trojblok překonala Mučkovou. (23:18)

56

Oddechový čas pro domácí. (22:18)

56

Technické chyby na obou stranách, u míče znovu Polky. (22:18)

56

Malá proskočila středem obrany, ale Adriannu Płaczekovou propálit nedokázala! To je asi konec českých nadějí alespoň na remízu. (22:18)

55

Mučková předvedla další famózní zákrok proti levému křídlu Polek a ještě drží český tým ve hře. (22:18)

54

Při signalizované pasivitě se Češky prosadit nedokázaly. (22:18)

53

Oddechový čas pro hosty. (22:18)

52

Joanna Drabiková dostala přihrávku na pivota, svou šanci proměnila a náskok Polek vzrostl už na čtyři góly. (22:18)

24:21

Polsko: Płaczeková, Zimová, Maliczkiewiczová – Płomińská, Janasová, Łabudová, Gęgová, Kudłaczová-Glocová, Górná, Drabiková, Rosiaková, Niewiadomská, Noseková, Zawistowskaová, Kochaniaková, Szarawagová, Świerżewská, Nocuńová.

Česko: Mučková, Řezáčová, Vašulková – A Franková, J. Franková, Hurychová, Jeřábková, Kašpárková, Konečná, Kordovská, Kovařová, Kubálková, Marčíková, Mikulášková, Polášková, Tichá, Malá, Přikrylová.

Rozhodčí: Fabryczny, Rawicki