konec (0:0, 2:0, 2:0) Stav série: 1:1

12.03.2021, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Osmifinále • Filip Hulín

Tipsport: 1.62 4.8 3.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a u dalších přenosů na shledanou. (19:08:28)
Je konec dnešního utkání ve kterém Stadion zvítězil poměrně jasně 4:0. Základem vítězství bylo prvních pět minut druhé třetiny, kdy kališníci vstřelili dva góly a odskočili svému soupeři. Stav série je tedy vyrovnaný a nyní se série přesouvá do Sokolova.

58:19

Kremláčkovu střelu od modré s velkými problémy Neužil vyrazil.

57:47

Tůmova střela hned po buly letěla těsně vedle branky.

56:54

55:51

Háva v polovině oslabení vyhazuje a Sokolov musí začít až od Neužila.

55:19

Baník si v dnešním zápase vylámal zuby na skvělém Královi. Ten nyní chytil další stoprocentní šanci a pět minut před koncem drží čisté konto.

54:54

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Vladimír Kremláček – 2 min., podrážení).

54:50

Po Vracovského střele zívala na Tůmu prázdná brána, ten ale nakonec nepochopitelně minul.

54:10

Sokolov se snaží ještě průběh utkání alespoň zkomplikovat, ale většina střel končí mimo nebo na připraveném Královi.

52:55

52:22

Stadion vyhazuje.

51:47

Tak tohle už je smůla pro Sokolov. Po několika odrazech se na hranici brankoviště k puku dostal Rohan. který ale trestuhodně netrefil puk, který byl těsně před prázdnou brankou.

50:55

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jiří Háva – 2 min., krosček).

49:46

49:46 Lukáš STEHLÍK - 4:0

49:46

Litoměřice právě vstřelily branku!
Stadion se vzápětí prosazuje počtvrté! Jánský našel od modré čáry rozjetého LUKÁŠE STEHLÍKA, který poslal kotouč mezi Neužilovy betony. Asistence: Peter Jánský a Lukáš Válek.

48:37

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., krosček).

4:0

Branky a nahrávky: 21. T. Svoboda (Baláž), 24. J. Holý (Miškář, M. Beran), 49. Válek (T. Svoboda, L. Stehlík), 50. L. Stehlík (Jánský, Válek)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, Baláž, Výtisk (C), J. Holý, Kremláček, Jebavý (A), Háva – M. Beran (A), Miškář, Procházka – L. Stehlík, Válek, T. Svoboda – Berka, Urban, Konečný – Jindra, Jícha, Jánský.

HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – Kadeřávek, A. Rulík, Přindiš (A), Poizl, J. Pohl, Březák, Tureček – Křemen, Vitouch, Kropáček – Švec, T. Rohan (C), D. Tůma – Vracovský, Kverka, Jiskra – Hašek, Vrána, Prymula.

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Belko, Kokrment

16:31 LTM 2 Baláž, hákování
18:49 SOK 2 J. Pohl, hákování
20:58 LTM 1:0 T. Svoboda (Baláž)
23:16 SOK 2 Křemen, podrážení
23:51 LTM 2:0 J. Holý (Miškář, M. Beran)
28:11 LTM 2 Urban, sekání