konec (0:0, 4:0, 2:1)

08.03.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 34. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 1.77 5.0 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek všechno a přeji hezký zbytek večera. (20:12:41)
První třetina byla na góly chudá. To však diváky nemuselo mrzet, protože Kladenští ve druhé části dokázali vsítit hned čtyři branky zásluhou Hlavy, který dvakrát skóroval, Bernata a Kubíka. Ve třetí třetině byli domácí opět aktivnější a vysloužili si další branky v zápase, které přidali Snuggerud a Routa. Na konečných 6:1 dokázal skóre upravit hostující Matýs, který nedovolil kladenskému gólmanovi mít čisté konto. Bernat a Routa se trefili poprvé za kladenský A-Tým.

59:19

U puku se stále drží domácí a zkoušejí přidat ještě jeden gól.

58:41

Melka nedokázal trefit volnou klec a poslal puk pouze nad branku hostů.

58:24

Bílek byl také v dobré možnosti, ale Soukup přerušuje hru.

57:38

Snuggerudovu tvrdou střelu od modré Soukup dobře viděl a poslal puk do bezpečí.

57:10

Vrchlabí se osvobozuje.

57:01

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Filip Moník – 2 min., napadení).

56:00

Hajného střelu Soukup zvládl vyrazit.

54:46

54:46 Ondřej MATÝS - 6:1

54:46

Vrchlabí vstřelilo branku!
I Vrchlabí využívá přesilovku! Skóre na 6:1 upravil ONDŘEJ MATÝS, který z pravého kruhu trefuje puk mezi Košarišťanovy betony. Asistence: Tomáš Jirků.

53:56

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Bernat – 2 min., sekání).

53:23

53:23 David ROUTA - 6:0

53:23

Kladno právě vstřelilo branku!
Necelou minutu po gólu tady máme další trefu. DAVID ROUTA dostal skvělou zadovku od Snuggeruda a dává svůj první gól za A-tým. Asistence: Luc Snuggerud.

52:27

52:27 Luc SNUGGERUD - 5:0

52:27

A využívá ji! Rytíři vedou 5:0 zásluhou LUCA SNUGGERUDA, který přesným zásahem od modré čáry vymetá hostující branku. Asistence: Antonín Melka.

52:07

Kladno se drží v útočném pásmu a zkouší využít přesilovku.

6:1

Branky a nahrávky: 22. Hlava (Snuggerud), 27. Bernat (Š. Jelínek, Funk), 28. Kubík (Hlava), 35. Hlava (Š. Jelínek, Snuggerud), 53. Snuggerud (Melka) (TS), 54. Routa (Snuggerud) – 55. Matýs (Jirků)

Rytíři Kladno: Košarišťan – S. Zacharčuk, Zelingr, Štochl, Snuggerud, Funk, Zajíc, Suchánek – Guman, Račuk (A), Bílek – Hlava, Melka (C), Routa – Machala, Kubík, Š. Jelínek – Hajný, Filip, Bernat.

HC Stadion Vrchlabí: Soukup – T. Jelínek, Matýs, Oliva, Niko, Kynčl, Jirků – Formánek, Chrtek (A), Nouza – Šír, Chalupa, Machač – Hozák, Šlaicher, Mrňa – F. Moník, Zeman, Koffer (C).

Rozhodčí: Grech, Čáp – Flegl, Horažďovský

02:01 KLA 2 Machala, sekání
06:33 VRC 2 F. Moník, podrážení
09:08 VRC 2 Jirků, sekání
15:17 KLA 2 Funk, nedovolené bránění
19:17 KLA 2 Melka, hrubost