07.03.2021, 18:30 • 1/16 finále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 11.2 5.84 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

88

88. David POLLET - 1:3

88

GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
Domácí se nakonec ještě dočkali snížení! Ajaccio zahrávalo rohový kop. Na prudký centr si k bližší tyči naběhl DAVID POLLET a hlavičkou pod břevno rozvlnil síť!

85

85. LOPY - 0:3

85

Lille právě vstřelilo branku!
Lille pět minut před koncem dnešního souboje přidává třetí zásah! Na přihrávku do pokutového území si naběhl Jonathan David, který si obhodil brankáře a jeho pokus si do branky srazil MALICK LOPY

84

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Pied, přichází Botman.

81

Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Goguey, přichází Gamboa.

74

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yazici, přichází Ikone.

72

72. XEKA - 0:2

72

Lille dvacet minut před koncem definitivně potvrzuje svůj postup do dalšího kola! Na centr z pravé strany si ve vápně naskočil osamocený XEKA a hlavičkou rozvlnil síť.

68

Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Penneteau, přichází Camara.

62

Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Lihadji, přichází David.

55

Tiago Djaló fauloval na pravé straně domácího Gameira a také dostává žlutou kartu.

54

Weah fauloval loktem v hlavičkovém souboji a dostává žlutou kartu.

51

Neskutečné! Lille zahodilo prakticky jasnou branku! Araujo si nabějl na přihrávku do pokutového území, obhodil si brankáře, ale z úhlu trefil jen boční síť.

49

Morgan dohrál šlapákem soupeře a vidí žlutou kartu.

33

Lille mohlo odskočit na rozdíl dvou branek! Aktivní Weah se dostal na hranici velkého vápna, ale přízemní střelou levačkou těsně minul zadní tyč.

10

10. Alexandre DURIMEL - 0:1

10

Favorizované Lille se po deseti minutách dnešního souboje dostává do vedení! Centr od rohového praporku proskákal na malé vápno a domácí obránce ALEXANDRE DURIMEL si míč srazil do sítě!

1:3

konec (0:1)

Branky: 88. Pollet – 10. Durimel (vla.), 72. Xeka, 85. Lopy (vla.)

Karty:   49. Morgan (GFC) – 54. Weah (LIL), 55. Djaló (LIL)

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:11. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:16.

GFC Ajaccio: Cottes – Duflos, Durimel, Lopy, Pineau – Gameiro, Lage, Goguey (81. Gamboa), Morgan – Daury, Penneteau (68. Camara)
Náhradníci: Balijon, Camara, Filippi, Gamboa, Guerbert, Gyeboaho

Lille OSC: Karnezis – Pied (84. Botman), Djalo, Xeka, Bradarič, André, Soumaré, Lihadji (62. David), Weah (62. Bamba), Yazici (74. Ikone), Araujo
Náhradníci: Ikoné, Bamba, Bica, Chevalier, Sanches, Reinildo, Botman, Celik, David

Rozhodčí: Millot – Luzi, Drouet