0:1

konec (0:1)

03.03.2021, 21:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • 28. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 6.5 4.25 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (22:58:42)

Fauly: 8:15
Zápas je u konce, z PSG se raduje z výhry 1:0 na hřišti Bordeaux. Domácí v prvním poločase skoro nic nepředvedli směrem dopředu a vzadu také nebyli zrovna pevní, čehož hosté využili ke vstřelení nakonec jediné branky zápasu, křížnou střelou z levé strany se prosadil Pablo Sarabia. Ve druhém poločase už byli domácí směrem dopředu mnohem aktivnější a dokonce měli dvě zajímavé šance na vyrovnání. Ben Arfa ale v 70. minutě střílel těsně vedle a v nastaveném čase hlavičku Brianda vyrazil skvělým zákrokem Navas.

90+4

90+3

Po centru od rohového praporku se nikdo z hráčů Bordeaux k hlavičce nedostal a míč už třímá v rukou brankář Keylor Navas.

90+3

Závěrečný nápor Bordeaux bude pokračovat rohovým kopem.

90+2

90+2. Velká šance Brianda.

90+2

Do obrovské šance se dostal střídající Jimmy Briand, jeho hlavička mířila přesně k tyči, ale Keylor Navas předvedl výborný zákrok a udržel svůj tým ve vedení.

90+1

Rémi Oudin dostává žlutou kartu za útočný faul, to teď hostům rozhodně vyhovuje.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Hosté nyní vrazili do trochu otevřené obrany Bordeaux, ale ta se dokázala neuvěřitelně rychle zase srovnat, takže hosté raději zařadili zpátečku a nikam nespěchají.

89

Ben Arfův centr z hloubi pole byl hodně nepřesný, Oudin neměl šanci se k tomu míči dostat.

88

Žlutou kartu dostává Layvin Kurzawa, který zezadu fauloval skluzem Ben Arfu.

87

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Abdou Diallo.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Youssouf Sabaly, přichází Jimmy Briand.

85

Ander Herrera sice centr z levé strany nakonec před branku neposlal, ale alespoň ukrojil pár sekundek z času, který teď pro domácí běží neúprosně rychle.

84

Touto standardkou domácí ale doslova pohrdli, protože centr Adliho skončil jen v náručí brankáře Navase.

83

Vše se nyní stěhuje před branku PSG, protože faulovaný byl Traoré a domácí tak budou zahrávat standardní situaci.

82

Adli s Ben Arfou si na pravé straně nerozuměli, takže domácí hodně zbytečně ztratili míč a budou se muset bránit.

81

Je před námi posledních deset minut zápasu plus nastavení a domácí ještě určitě vrhnou všechny síly do útoku, aby vyrovnali.