Jakub Voráček (PHI) – 0+0, 0 účast, 4 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 16:29
Jonas Johansson (BUF) – 35 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,1 %, odchytal 60:00
Carter Hart (PHI) – 28 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 60:00
Střely na branku – 28:38 (7:13, 12:21, 9:4)
Zblokované střely – 5:10
Vyhraná vhazování – 17:25
Trestné minuty – 4:6
Hity – 19:13
Hokejisté Philadelphie porazili Buffalo podruhé během 24 hodin výsledkem 3:0. Dnes se z čistého konta raduje Carter Hart, který dosud v této sezóně neměl moc dobrá čísla.

Všechny góly dnes padly ve druhé třetině. Letci do ní měli snový vstup. Hned po 22 sekundách totiž otevřel skóre z dorážky Sean Couturier a o minutu a něco později tečoval Häggovu střelu Michael Raffl. Ve 36. minutě pak přišla další přesná teč, tentokrát od Jamese van Riemsdyka. V závěrečné dvacetiminutovce domácí zvýšili četnost střelby, ale ani to nevedlo alespoň k dosažení čestného zásahu.

59:46

James van Riemsdyk byl v útočném pásmu dlouho sám. Puk ale udržel a počkal si na najíždějícího Jakuba Voráčka, který svou střelou ještě prověřil Johanssona.

59:01

Odstartovala poslední minuta tohoto utkání.

58:17

Z pravé strany se natlačil do zakončení Jeff Skinner. Zamířil do boční konstrukce branky.

58:05

Opět zakázané uvolnění hostí. Těm už ale i tento způsob hry stačí.

57:39

Tentokrát byl odpískán icing hostům.

56:56

Zakázané uvolnění domácích. Hra se stěhuje před brankáře Johanssona.

56:10

Okposo prověřil Harta střelou z pravého kruhu. Před brankou clonil Eichel, hostující brankář však puk i tak vyrazil.

55:17

Necelých pět minut do konce třetí třetiny. Vypadá to na druhou výhru Philadelphie ve dvou dnech.

54:36

Rozhodčí teď pustili icing hostí. Asi nechtějí hru zbytečně kouskovat.

53:35

Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:35

Střely na branku ve 3. třetině – 8:3

52:54

Skóre se teď mohlo změnit! Domácím ale nadále není proti Letcům přáno. Brandon Montour orazítkoval z pravého kruhu brankovou konstrukci, od které se puk odrazil do ochranné sítě. Reklamní přestávka...

0:3

Branky a nahrávky: 21. Couturier (Farabee, J. van Riemsdyk), 22. M. Raffl (Hägg, P. Myers), 36. J. van Riemsdyk (Farabee, Provorov)

Buffalo Sabres: J. Johansson (C. Hutton) – Irwin, Dahlin, Ristolainen (A), Davidson, Montour, Jokiharju – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – E. Staal, Hall, Okposo (A) – Rieder, Lazar, Sheahan – Mittelstadt, Eakin, Skinner.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Gostisbehere, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Farabee, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Patrick, K. Hayes (A), Giroux (C) – Voráček, Laughton, Lindblom – Aube-Kubel, Bunnaman, M. Raffl.

Rozhodčí: Pochmara, Chmielewski – Daisy, Marquis

01:14 PHI 2 Braun, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
12:59 BUF 2 Rieder, sekání
20:22 PHI 0:1 Couturier (Farabee, J. van Riemsdyk)
21:37 PHI 0:2 M. Raffl (Hägg, P. Myers)
26:51 BUF 2 Dahlin, hákování
35:23 PHI 0:3 J. van Riemsdyk (Farabee, Provorov)