konec (16:13)

27.02.2021, 16:00 • SH Chemik • 20. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.24 10.4 5.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Zbránek je v závěru zápasu gólově hodně aktivní a drží svůj celek vysoko nad propastí horšího výsledku. K bodům mají Hranice ale už hodně daleko. (30:27)

60

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček). (30:26)

58

Za Hranice velmi rychle snižuje na rozdíl 3 branek Fulneček. (29:26)

58

Kupa poslal při exekuci sedmimetrového hodu míč podél těla Klementa do brány soupeře. (29:25)

56

Hranice změnili rozestavení na nevídaných 3-2-1 a jak je vidno, na Lovosice to platí. Domácí se horko těžko dostávali do zakončení, takže zakončení Trkovského bylo bylo už tak trochu "přes sílu". V rychlém kontru byl naopak na druhé straně úspěšný Zbránek. (28:25)

55

Ten ale velmi rychle snižuje o jednu branku Zbránek z levého křídla. (28:24)

54

Lovosice se prosazují ale i přes početní nevýhodu. Stále tak drží pro ně důležitý pětibrankový náskok. (28:23)

54

Jonáš (LOV) při střele soupeře zřejmě ještě fauloval a oslabuje tím na dvě minuty svůj celek. (27:23)

54

Mucha si našel kolen Jonáše cestu k brankovišti, do kterého naskočil a následně poslal míč ke vzdálenější tyči. (27:23)

53

Na vině nakonec může být informace, kterou zřejmě dostali z lavičky. Hostující trenér si bere oddechový čas. (27:22)

52

Při signalizované pasivitě bylo na domácích vidět, že vyhledávají Kupu, který to vše vzal opravdu na sebe a podstřelem rozvlnil síť za zády Klementa. (27:22)

51

Brož ve snaze zabránit přihrávce do levého křídla pěkným fotbalovým obranným zákrokem odkopl míč mimo hřiště. Rozhodčí ale pro tento druh sportu neměli pochopení a Brož (HRA) tak odchází odpykat dvouminutový trest. (26:22)

50

Obdobná situace jako na konci prvního poločasu na brankovišti Lovosic se tentokrát odehrála na brankovišti Hranic. Po komunikaci rozhodčích nakonec vyloučili Zbránka (HRA) na dvě minuty. Ve hře byla případně i červená karta. (26:22)

49

Hosté zkoušeli hru bez brankáře, ale střelu Rumiana Hrdlička vyrazil a hosté nestačili vystřídat zpět. Toho si všiml Kylíšek, který poslal míč přes celé hřiště do prázdné brány. (26:22)

48

Po tříminutové střelecké odmlce se trefuje do sítě Hranic Jan Kupa prostřednictvím sedmimetrového hodu. (25:22)

48

Za stažení Holubce k zemi v brankovišti je vyloučen na 2 minuty Padalík (HRA). (24:22)

48

Magrla za hosty snižuje náskok Lovosic na pouhé 2 branky. Dnešní zápas je hodně nahoru a dolů, co se branek týče. (24:22)

47

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko). (24:21)

46

Na druhé straně se blýskl skvělými dvěma zákroky Klement, který nejprve zlikvidoval pokus Kylíška a následně i rychlý kontr Trkovského. (24:20)

45

Oddechový čas pro hosty. (24:20)

45

A po další ztrátě míče jsou na tom Hranice ještě hůře. Poprvé v utkání je tu vedení o 4 branky a v tom se konkrétně nachází Lovosičtí po brance Kylíška z rychlého protiútoku. (24:20)

45

Hosté se v útoku znovu moc dlouho neohřáli. Trkovský přidává 4. branku domácích v řadě v rozmezí pouhých 3 minut. (23:20)

44

Prorážení v týmu Hranic způsobilo, že se domácí dostali do dalšího kontru, po kterém se tentokrát mohl gólově radovat Kupa. (22:20)

43

Po ubráněné akci Hranic se Lovosice prezentovaly rychlou kombinací, po které přidává Trkovský jednadvacátou branku Lovosic. (21:20)

42

Činí se také pivot na druhé straně hrací plochy. Holubec si zapisuje první branku v utkání. (20:20)

41

To Fulneček na pivotovi už byl úspěšnější, když přetlačil své strážce a následně poslal míč mimo možnosti Hrdličky. (19:20)

40

O chvíli později už to ale nevyšlo. Domácí ve hře bez brankáře ztratili na útočné polovině míč a střídající hráč se nestačil vrátit včas na lavičku. (19:19)

39

Po faulu Kylíška (LOV) přichází dvouminutový trest a sedmimetrový hod pro Hranice. (19:18)

39

Domácí dohráli akci do levého křídla, kde po celý zápas operuje Jiří Motl, který přidává svůj šestý zápis do střeleckých statistik. (19:18)

37

Rumian se dostal s míčem ve vzduchu nejvýše a překonal vše, co mu stálo v cestě. Ani obrana domácích nedokázala zabránit této ráně. (18:18)

36

Jan Landa (LOV) se ohranil do výroku rozhodčího na hřišti a delegát utkání v tu chvíli přerušuje hru. Domácí trenér vidí za své počínání žlutou kartu. (18:17)

36

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
(18:17)

35

Domácí lavička po odpískání sedmimetrového hodu a vyloučení Strazdinše vyskočila a začala se slovně navážet do rozhodčích. Rozhodčí ale ze svého původního rozhodnutí necouvli a Strazdinš odchází na lavičku. (18:16)

35

Jonáš podstřelem poslal míč přesně mezi nohy Klementa. (18:16)

34

Další nepřesnosti na straně domácích jsou vodou na mlýn pro Hranice, za které podruhé v krátkém sledu skóruje Zbránek a rozdíl ve skóre je rázem 1 branka. (17:16)

33

Jonáš Klementa nepřekonal, za to Zbránek při rychlém kontru ano a ještě přidal pohlednou parádičku se zakončením za zády. (17:15)

32

Na druhé straně se s míčem příliš dlouho nemazal Trkovský. Velmi rychle si našel prostor pro náskok a následné zakončení na bližší tyč. (17:14)

31

Hraničtí se po návratu Zbránka do hry vystavily pasivní hře. Do hry se tak dostal Brož na pivotu, který přetlačil svého strážce a nakonec procpal míč i se štěstím za záda Hrdličky. (16:14)

30

Mucha sice dosáhl branky, ale dle rozhodčích se tak stalo po čase a branka tak uznána není. (16:13)

30

I přes vyloučení ale měli domácí možnost útočit a využili toho nejlépe, jak mohli. Trkovský přidává svou dnešní čtvrtou branku. (16:13)

30

Rozhodčí po faulu na Brože museli jít konzultovat s delegátem utkání, kdo vlastně poslal Brože k zemi, protože sami si faulujícího hráče na palubovce nevšimli. Za viníka byl nakonec označen Daniel Zourek (LOV), pro kterého dnešní utkání předčasně skončilo. (15:13)

29

Motl na značce sedmimetrového hodu vyhrál psychologický souboj s Klementem. Jeho technické zakončení pod horní tyč zaplulo přesně tam, kam si domácí hráč předurčil. (15:13)

29

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek). (14:13)

28

Čadra ukončil 5 minut trvající střeleckou nemohoucnost Hranic. Rozdíl ve skóre je znovu jen 1 branka. (14:13)

27

Hrdlička si připisuje zákrok, na který navazují jeho spoluhráči v útoku, jmenovitě Jan Kupa, už čtrnáctou brankou svého celku. (14:12)

26

Kupa nasměřoval střelu mezi nohy Klementa. Brankář Hranic míč zblokoval, ale ne dostatečně. Kulatý nesmysl se dokutálel za brankovou čáru. (13:12)

26

Kupa odpověděl za domácí vyrovnávací brankou. (12:12)

24

Oddechový čas pro Hranice. (11:12)

24

Hosté přišli hodně lacině na útočné polovině vinou prorážení o míč. Míč putoval do rychlého úniku na Motla, který rozvlnil síť za zády Klementa. Rázem je ve skóre nejtenčí možný rozestup. (11:12)

23

Trkovský po 3 minutách lovosické marné snahy vstřelit branku překonává Klementa. Rozdíl ve skóre jsou 2 branky. (10:12)

23

Za to Mucha se dostal k dvanácté brance Hranic velmi lehce a Lovosicím začíná pomalu "téct do bot". (9:12)

22

Padalík se řítil zcela sám na Hrdličku. Hostující hráč ale totálně zazdil šanci, když poslal o zem příliš prudkou střelu, která skončila vysoko nad. (9:11)

21

Rumian posílá poprvé v utkání svůj celek do dvoubrankového vedení. (9:11)

20

Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jan Zbránek). (9:10)

20

Hostující trenér Jan Landa dost dlouho udával hodně hlasitě rozkazy svým svěřencům a po 10. inkasované brance už sáhl k oddechovému času. (9:10)

19

Magrla na sklonku 19. minuty překonal Hrdličku technickým zakončením – obloučkem – Hrdličku, který byl bez šance na zásah. (9:10)

19

Hostující chybu u postranní čáry potrestal Jiří Motl, který přidává svou dnešní třetí trefu v utkání. (9:9)

17

Úspěšnějším je Luděk Piwko, který vrací Hranice zpět do hubeného vedení. (8:9)

16

K exekuci sedmimetrového hodu se postavil Jiří Motl, který s velkou dávkou štěstí procedil míč za Klementa. (8:8)

16

Holubec se na brankovišti přetahoval s Fulnečkem a nakonec vystřelil. Svůj střelecký pokus domácí hráč neproměnil, ale Fulneček (HRA) je podruhé v zápase vyloučen na dvě minuty. Domácí mají navíc k dispozici sedmimetrový hod. (7:8)

16

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Mucha). (7:8)

15

Hosté přišli o míč díky dobré agresivitě domácí obrany a míč putoval rychle do útoku, kde se zjevil Kylíšek, který ranou mezi nohy Klementa nedal hostujícímu brankáři šanci. (7:7)

13

To akce Hranic a zakončení Čadry skončilo za zády Hrdličky. (6:7)

13

Motl mohl poslat podruhé v zápase Lovosice do vedení, jeho další technické zakončení ale skončilo na horní tyči. (6:6)

12

Motl technickým zakončením z levého křídla srovnává stav utkání. (6:6)

12

U Piwka stála štěstěna. Svůj střelecký pokus opřel o vzdálenější tyč, od které se odrazil míč do brány Lovosic. (5:6)

11

A za tento faul na Jana Kupu je vyloučen Fulneček (HRA). (5:5)

11

Na druhé straně hrací plochy se prosadit opět Jan Kupa, ačkoli byl ostře atakován do oblasti hlavy a krku soupeřem. (5:5)

11

Hosté z Hranic dostali k dispozici sedmimetrový hod, který proměnil střelou o zem Luděk Piwko. (4:5)

10

Kupa těsně po překlenutí deváté minuty překonal Klementa podstřelem v plné rychlosti běhu. (4:4)

9

Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (David Kylíšek). (3:4)

9

Rumian vyslal na bránu střelu o zem ke vzdálenější tyči, která se dala chytit, ale Hrdlička stál od míče příliš daleko. Míč se tak neohroženě dostal do pravého rohu domácí svatyně. (3:4)

8

Po uplynutí trestu Kupy se vrátili domácí do šesti hráčů v poli a hned to bylo znát. Akci domácích dotáhl do úspěšného konce Trkovský. (3:3)

6

Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Uvis Strazdiņš). (2:3)

6

Domácí se mohli přesunou do útoku, ale u lavičky vznikl zmatek a v jednu chvíli se na hrací ploše nacházelo 7 hráčů domácích. Rozhodčí jako viníka označili Jana Kupu (LOV). Lovosice se tak na 2 minuty budou muset obejít bez tohoto rozehrávače. (2:3)

4

Trkovský přišel vlastní vinou o míč, na což bleskurychle zareagoval Zbránek, který v rychlém protiútoku poslal míč k levé tyči. Brankář si na míč znovu sáhl, ale ani tentokrát ho nevytěsnil mimo tři tyče. (2:3)

4

Magrla se objevil na konci akce svého celku a nedal Hrdličkovi prostor pro zákrok. (2:2)

3

Brankáři na obou stranách si připsali úspěšný zákrok, z čehož mohl těžit Strazdinš na straně Lovosic, který při rychlém kontru pláchl obraně a zakončil nekompromisně k pravé tyči. (2:1)

2

Mucha hodně okatě naskočil na devíti metrech a ačkoli si Hrdlička na míč sáhl, jeho dráhu letu zcela zblokovat nedokázal. (1:1)

2

Trkovský nejprve celou akci zbrzdil a poté individuální akcí zakončil útočný výpad Lovosic. (1:0)