25:21

konec (10:10)

27.02.2021, 17:00 • MH Vodova, Brno • 20. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.08 14.6 10.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Druhý poločas měl úplně jiný průběh. Maloměřice se sice z úvodu dostaly do vedení, ale SKKP Brno si ho vzalo okamžitě zpět a vytvářelo si skvělý náskok. V jednom časovém úseku dokonce hosté dvanáct minut neskórovali. Většinu druhé půle tak domácí drželi pohodlný šestibrankový polštář a došli si pro tři body. V tabulce předskočili Kopřivnici i Hranice a dostali se na osmé místo, tedy první, které zaručuje postup do play-off. Ale s tím, že Kopřivnice má dva zápasy k dobru. Maloměřice zůstávají i po dvacátém zápasu na chvostu tabulky s šesti body. (18:35:32)
SKKP Handball Brno – SHC Maloměřice – Brno 25:21 (10:10)
Nejvíce branek: Arsenić 6/2, Sekulić 6, Flajsar 3 – Havlát 6, Koubek 3, Drásal 3. Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 2:5.

Konec zápasu. (25:21)

60

Vít Kučera si vzal na starost sedmimetrový hod. Vůbec nenaznačoval, pouze vypálil tvrdou bombu k pravé tyči a uspěl. (25:21)

59

Vít Musil ještě zkusil dát svým svěřencům taktické pokyny na poslední minutku při timeoutu. (25:20)

59

Jan Ipser hned z dalšího útoku snižuje, ovšem toto jsou už jen takové kosmetické úpravy. Zápas je jinak rozhodnut. (25:20)

59

Dorostenec Matouš Kolečkář se dostal na hřiště a poděkoval trenérovi za důvěru parádní střelou z devíti metrů, která nemohla skončit jinak, než gólem. (25:19)

58

Jiří Havlát využil nepozornosti Pšenicy, dostal pas, který mířil spíše právě na gólmana domácích, a vhodil ho do branky. (24:19)

57

Maloměřice selhaly v dalším útoku, míč nasměrovaly nad břevno a zápas je čtyři minuty před konce pravděpodobně rozhodnut. (24:18)

56

Arsenić nasměroval parádní míč k Michalu Dostalíkovi, jenž ho po výskoku vmetl pod víko. (24:18)

56

Jan Drásal si naběhl na levou stranu, odkud vypálil při běhu na bližší tyč a dokázal skórovat. (23:18)

55

Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar). (23:17)

55

Pavel Hladík k sobě svolal své svěřence. Domácí tým probere taktiku na poslední minutky zápasu. (22:17)

55

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (22:17)

54

Viktor Hastík svou první brankou v zápase opět navyšuje na rozdíl šesti branek. Za chvíli se bude vstupovat do poslední pětiminutovky, která je často rozhodující. (22:16)

54

Jan Hliničan dostal míč na pravé křídlo, odkud se mu podařilo ho o zem dostat do branky. (21:16)

53

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát). (21:15)

53

SKKP Handball Brno se po kratší odmlce opět prosadilo. Michal Dostalík si připsal první branku v zápase poté, co proskočil obranou. (21:15)

51

Filip Jung si parádně "udělal" dva obránce, proskočil a z levé strany dokázal zakončit do spodní části bližší tyčce. (20:15)

50

Radek Flajsar však okamžitě z dalšího útoku opět skóruje. Dvacátá branka SKKP, které si pohodlně hlídá šestibrankový polštář. (20:14)

49

Jiří Havlát si před střelou vyskočil, přeskočil obranu, a dokázal skórovat. (19:14)

46

Gól si nyní připsal dokonce brankář Bohumil Pšenica, jenž sebral míč po zákroku a okamžitě přehodil celé hřiště. V brance Maloměřic nikdo nebyl kvůli vyloučení. (19:13)

46

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (18:13)

45

Jan Drásal zakončoval po rychlém přenesení hry na levé křídlo. Po skoku z křídla do brankoviště parádně prostřelil Pšenicu. (18:13)

44

Až po dvanácti minutách se hosté dokázali opět prosadit. Neskutečný časový úsek bez branky nyní ukončil Jiří Havlát, jenž si připsal čtvrtou branku v utkání. (18:12)

44

Dneska je to jednoznačně TWO MEN SHOW! Nikola Arsenić vstřelil, stejně jako Sekulić, již šestou branku. Tentokrát prohodil míč po naznačení mezi nohama gólmana hostí. (18:11)

42

Vít Musil si bere oddechový čas, protože jeho tým v posledních minutkách opravdu hodně zaostává. (17:11)

42

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Martin Hajčman). (17:11)

42

Nikola Sekulić se prodral skrze obranu hráčů v zelených dresech a vyslal brutální bombu pod víko. SKKP stále navyšuje svůj náskok. (17:11)

41

Nikola Arsenić je druhým pětibrankovým střelcem na straně SKKP Brna. Jeho branka padla sice se štěstím po odrazu od gólmana, ovšem i tak je platná a domácí jdou poprvé v zápase už do trháku o pět branek. (16:11)

39

Další zákrok Pšenicy, ten nyní skákal na pravou tyčku a následně rychle vyslal svůj tým do protiútoku. (15:11)

38

Pšenica vychytal skvělou dohrávku do křídla v podání Maloměřic. Opět tak předvedl svůj brankářským um, který je důležitým aspektem toho, proč je dnes SKKP Brno zatím úspěšnějším týmem. (15:11)

38

Nikola Sekulić nastřílel třetinu branek svého týmu v zápase. Nyní totiž po skvělé ráně doprostřed branky vstřelil svůj pátý gól. (15:11)

36

Radek Flajsar se prosadil velmi krásným obloučkem z levé strany, který jednoduše překonal brankáře Maloměřic. Domácí jdou porpvé v zápase do tříbrankového vedení. (14:11)

36

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Weintritt). (13:11)

35

A znovu Nikola Sekulić! Nyní se prosadil z protiútoku z levé strany hřiště. (13:11)

34

Nikola Sekulić dostal zprava skvělý pas do prostoru na střed, před brankoviště vyskočil a vstřelil skvělou branku. (12:11)

33

Nikola Arsenić si se sedmičkou nedělal těžkou hlavu a chladnokrevně ji proměnil. Opět srovnáno. (11:11)

32

Jiří Havlát vpálil do sítě soupeře třetí míč v tomto zápase a skóre se tak opět otáčí. (10:11)

31

prvním skórujícím ve druhém poločase jsou Maloměřice. Vít Kučera první brankou v utkání srovnal stav na 10:10. (10:10)

31

Začal druhý poločas. (10:9)
Máme za sebou první poločas brněnského derby. To se neslo v duchu opatrné hry, která nepřinesla moc branek. Domácí SKKP prvních dvacet minut prohrávalo, pak ale soupeře dotáhlo a dokonce dokázalo i skóre přetočit. Maloměřice zdatně dotahovaly, ovšem do poločasu se jim vyrovnat nepodařilo.

30

První poločas skončil. (10:9)

30

Pět sekund do konce však ještě upravuje Jiří Havlát dalekonosnou ránou, která znamená, že Maloměřice na začátku druhého poločasu budou ztrácet pouze jeden gólů. (10:9)

30

Nikola Arsenić nenaznačoval střelu na ze sedmimetrového hodu, ale docela dlouho čekal. Brankář Maloměřic se o kousek posunul a přesně v tu chvíli Arsenić vysla střelu do volné části branky. (10:8)

29

Koubkovu ránu z pravé strany na bližší tyčku parádně zastavil Pšenica domácí jdou do dalšího útoku. (9:8)

28

Lukáš Koubek využil toho, že se před ním rozestoupila obrana. Hráč Maloměřic následně naskočil do brankoviště a poslal míč do branky mezi nohama Pšenicy. (9:8)

28

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Matouš Kolečkář). (9:7)

27

SKKP Brno jde poprvé v zápase do vedení o dvě branky. Daniel Burget zaznamenal druhou branku v zápase. (9:7)

26

SKKP Brno si ale vydřené vedení nechce nechat vzít. Dušan Šipka naznačil z osamoceného prostoru před brankovištěm střelu do dolní části branky, ovšem nakonec zakončil pod víko. Jedná se teprve o osmou branku domácích. (8:7)

24

Jan Ipser sebral ležící míč v brankovišti a okamžitě ho nasměroval do prvého dolního růžku Pšenicovy branky. Sedm,sedm, srovnáno. (7:7)

23

Třikrát to hosté zkoušeli, ovšem ani poslední zakončující, Jiří Havlát, nedokázal vsítit branku. (7:6)

23

Hostující trenér Vít Musil bere oddechový čas pro svůj tým. (7:6)

22

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Martin Hajčman). (7:6)

22

Nikola Sekulić, přestože byl faulován, dokázal zakončit z brankoviště na vzdálenější tyčku a SKKP Brno jde poprvé do vedení. (7:6)

20

Další zákrok Pšenicy! Tentokrát proti skvělé ráně z devíti metrů. Ta ale taky nekončí brankou. (6:6)

19

Parádní zákrok si připsal nyní domácí gólman Pšenica, jenž vytáhl razantní ránu zpoza obrany. (6:6)

17

Daniel Burget si z hranice devíti metrů nadskočil nad obranu a vypálil skvělý míč pod víko. Opět tak máme srovnáno. (6:6)

17

Nikola Arsenić stahuje parádním technickým lobem. Brankář Maloměřic neměl nárok. Opravdu výstavní branka. (5:6)

17

Jan Drásal se dostal do samostatného úniku, který zakončil jednoduchou střelou o zem do spodní části branky. (4:6)

16

Lukáš Koubek opět dostává hosty do vedení. Je to prvním gól Maloměřic po sedmi minutách. (4:5)

14

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Weintritt). (4:4)

14

Nikola Arsenić se zezadu prodral obranou až k brankovišti, z jehož kraje nakonec vypálil až za brankáře Maloměřic. (4:4)

13

Dušan Šipka se vytáhl výstavní ránou z devíti metrů do vinglu na vzdálenější tyčku. (3:4)

12

Pavel Hladík si vyžádal oddechový čas pro SKKP Brno, které stále na domácí půdě prohrává. (2:4)

11

Jezdimirovićova bomba z hranice devíti metrů zamířila jen k brankáři maloměřic. (2:4)

10

Nikola Jezdimirović využil hned další útok SKKP, byla to ale teprve druhá branka za deset minut hry, což zrovna není nejlepší počin. (2:4)

9

Ľuboš Hlípala vyslal po parádní prodrání se obranou skvělou bombu pod víko. (1:4)

9

Sekulić už je zpět ve hře a SKKP už opět v útku. Zatím tedy ale kombinuje spíše u poloviny hřiště, než u brankoviště. (1:3)

7

Arsenić se dostal do zakončení šance SKKP Brna, ovšem byl vychytán skvělým gólmanem soupeře. (1:3)

7

Jiří Havlát vyslal velmi ledabylou střelu ze sedmimetrového hodu přímo na hruď gólmana Brna. (1:3)

7

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Nikola Sekulić). (1:3)

7

Nikola Sekulić se osamostatnil na středu brankoviště a dokázal poprvé prostřelit brankáře hostů. (1:3)

5

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Nikola Arsenić). (0:3)

5

Lukáš Weintritt se parádně prodral skrze obranu soupeře do brankoviště a zakončil doprostřed branky. (0:3)

5

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Nikola Sekulić). (0:2)

2

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Martin Hajčman). (0:2)

1

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát). Maloměřice se tedy v tomto zápase ujímají vedení. (0:1)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
SHC MALOMĚŘICE BRNO

Maloměřice jsou nejhorším týmem ligy. Jsou až na dvanácté pozici a vybojovaly si zatím po devatenácti zápasech poze 6 bodů. V posledním zápase však nečekaně vyhrály s Frýdek-Místekm, který měl soutěž dobře rozehranou, ale po prohrách se všemi třemi týmy z TOP 3 v řadě nakonec podlehl i poslednímu celku ligy. Maloměřice mají vemi záporné skóre, vstřelily 447 branek, obdržely 594.

Forma: V – P – P – P – P

Poslední zápasy
Maloměřice – Frýdek-Místek 36:25
Lovosice – Maloměřice 39:23
Maloměřice – Kopřivnice 23:26
SKKP HANDBALL BRNO

Celek SKKP jde do souboje dvou týmů z Brna, které jsou navíc oba umístěné až na spodních příčkách tabulky z lepší výchozí pozice. V tabulce se nachází na desáté pozici a tedy na příčkách, které nezaručují playoff, ale pouze skupinu o udržení. Má ale na kontě třináct bodů po tom, co soupeřům nastřílel 458 brancek, ale taky 486 inkasoval. V posledních pěti zápasech SKKP vyhrál jen jeden záps a v jednom remizoval.

Forma: V – P – P – P – R

SKKP Brno – Kopřivnice 34:30
SKKP Brno – karviná 18:28
Karviná – SKKP Brno 34:20
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

25:21

SKKP Handball Brno: Bavlnka, Grulich, B. Pšenica – O. Číž, Žvak, Arsenić, Sekulić, Dostalík, V. Václav, Šipka, Jezdimirović, R. Flajsar, Burget, Kolečkář, Hastík, Ženatý.

SHC Maloměřice Brno: Knoz, Zaplatílek – Koubek, M. Jirák, Weintritt, Jung, Ipser, Hliničan, Havlát, Kolář, Drásal, Hajčman, Hotárek, Hlípala, Kučera.

Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych