Livesport Superliga

Sokoli Pardubice – FBŠ Hummel Hattrick Brno

6:5

po prodl. (1:0, 1:1, 3:4 - 1:0)

21.02.2021, 18:00 • Sportovní hala Dašická, Pardubice • 24. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.0 5.0 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. Na početnou! (20:12:56)

Střely na branku: 25 – 32.
Duel v Pardubicích je minulostí, doma nakonec zůstávají dva body! Sokoli byli po většinu utkání lepším celkem na palubovce a ještě pár minut před koncem vedli nad Brnem o dvě branky, Hattrick ale v závěru dvakrát přetavil hru bez brankáře v zásah a poslal duel do prodloužení. V něm využil přesilovku domácích Jan Savický, a trefou na 6:5 ukončil dnešní bitvu.

62:16

62:16 Jan SAVICKÝ - 6:5

62:16

Pardubice právě vstřelily branku!
Bod navíc nakonec zůstane v Dašické ulici, dvě minuty a šestnáct sekund po startu prodloužení svému celku vítězství přisuzuje JAN SAVICKÝ! Ten po kombinaci s Pakostou poslal puk z levé strany přesně pod víko brněnské svatyně! Asistence: Přemek Pakosta.

61:50

Hattrick drží hru daleko od své branky, Pardubicím se nedaří prorazit před Kuhnovu svatyni.

61:09

Ondráček z otočky poslal střelu jen do připraveného Haleše, který bez váhání posílá míček dopředu.

60:49

Za hru rukou je nyní vykázán Lukáš Jalový (HBN), který se snažil zachránit situaci před klecí.

60:47

Oubrecht krátkou přihrávkou připravil ideální šanci pro Pakostu, jenž ale z hranice brankoviště nezvládl ani natřikrát Kuhna překonat!

60:25

První sekundy prodloužení patři domácím Pardubicím, které nyní drží míček před svou vlastní brankou.

60:01

Po divoké třetí třetině uvidíme prodloužení, Hattrick dokázal při hře v šesti vstřelit hned dvě branky, a úplně tak vymazal hubený náskok domácího výběru. Sokoli tak sice měli povětšinu utkání více ze hry, nakonec ale nepovedeným závěrem přijdou minimálně o jeden bod.

Prodloužení začne přibližně v 19:56.

60:00

59:54

Oddechový čas pro domácí.

59:54

Pardubice budou ještě šest sekund před koncem základní hrací doby zahrávat standartku!

59:28

Jeden z domácích hráčů vysoko přestřelil hostující brankoviště, Hattrick bude rozehrávat od své klece.

6:5

Branky a nahrávky: 14. Kučera (Petržela), 29. Savický (Šmíd), 42. P. Pakosta (Savický), 43. Teichman (Kučera), 47. Teichman, 63. Savický (P. Pakosta) – 31. Hronek (Horák), 43. Ši. Hronek (Juhaňák), 47. Fuchs (Slezák), 57. Martin Nagy (Ondráček), 59. Ondráček (Martin Nagy)

Sokoli Pardubice: Haleš (Aubus) – Oubrecht, Kaluža, Kohoutek, Slabý, Prix – Kučera, Teichman, P. Pakosta – Klein, Velc, Šmíd – Savický, Petržela, Rusín – Smola, Žáček, Černý – Formánek.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Létal) – Jalový, J. Kůra, Horák, Kostka, Sládeček, Brom – Vlach, Hronek, M. Kůra – Slezák, Leško, Halama – Ši. Hronek, Fuchs, Juhaňák – Dvořák, Martin Nagy, Ondráček.

Rozhodčí: Bališ, Varga.

13:32 PCE 1:0 Kučera (Petržela)
20:24 HBN 2 Hronek, Sekání
21:22 HBN 2 Ši. Hronek, Špatné střídání
24:40 HBN 2 Vlach, nadzvedání hokejky
28:10 PCE 2:0 Savický (Šmíd)