Hosté měli vyrovnání na rukou, ale trefují pouze tyč. (28:27)

Jonákovi se nakonec podařilo snížit. (28:27)

Rumian se prosazuje a domácí vedou již o dvě branky. (28:26)

Zbránek vrací vedení na domácí stranu. (27:26)

Na druhé straně brankou rychle odpovídá Brito Benítez. (25:26)

54

Poměrně snadno nyní proklouzl Mucha až na brankoviště odkud srovnává. (25:25)

53

Fulnek sice nyní vrátil po více než 50 minutách vedení Kopřivnici, zároveň ale okusil tvrdost domácí obrany a musí být ošetřován. (24:25)

52

Tak nyní to již přišlo....po akci na spojce až k brankovišti se daří hostům srovnat. (24:24)

49

Z brankoviště rychle snižuje Brito. (24:23)

48

Brankový půst prolomil Luděk Piwko. (24:22)

45

Jan Gřes snižuje... (22:22)

44

Piwko proměňuje sedmičku. (22:21)

42

...přesně to se daří Janu Gřesovi. Stav je 20:20. (20:20)

40

Za domácí se nyní prosazuje Piwko. Zároveň domácí ubránili atak hostí a mohou svůj náskok navýšit. (20:19)

40

Petřík se trefuje ze sedmičky a po 40 minutách tu máme opět nerozhodný stav. (19:19)

39

Rychlá odpověď hostí. Gřes opět snižuje na rozdíl jediné branky. (19:18)

39

Brankáři na obou stranách si připsali po jednom zákroku. Za domácí se nakonec prosadil Čadra. (19:17)

38

Brito Benítez se na brankovišti obtočil kolem soupeře a snižuje na rozdíl jediné branky. (18:17)

37

Domácí sice nyní vstřelili gól ale zřejmě pro přešlap nebyl uznán. (18:16)

36

Bramkář Kopřivnice si připsal jeden zákrok a následně z protiútoku zakončil Jan Gřes. (18:16)

34

Martin střelec se prosazuje v přesilovce z kířdla přehozem přes brankáře. (18:14)

33

Mucha střílí gól v oslabení. (18:13)

32

Hosté nyní neproměnili sedmičku. Útočit budou domácí. (17:13)

32

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Luděk Piwko). (17:13)

30

V posledních sekundách dokázal ještě snížit Gřes. (17:13)

30

Mucha se trefuje 20 sekund před koncem poločasu. (17:12)

29

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
(16:12)

29

Mucha nyní zvyšuje náskok i v oslabení. (16:11)

24

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (13:9)

22

(11:8)

21

Martin Střelec se prosazuje přehozem přes brankáře. Nejenže hosté dokázali celé znásobené oslabení odehrát před brankou soupeře ale ještě dokázali vybojovat vyloučení soupeře a vstřelit gól. (9:7)

20

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož). (9:6)

18

Indrák zvyšuje náskok domácích z brejku. (9:5)

16

Přesilovou hru dokázal využít Jan Hanus. (7:5)

14

Jan Mucha se taktéž prosazuje ze spojky střelou přes hráče. (7:3)

13

Jan Gřes snižuje ze spojky na 6:3 a vrací svůj tým do hry. (6:3)

12

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jakub Rumian). (6:2)

9

Z pozice křídla se prosazuje Rumian. (5:1)

3

Hosté se ubránili útoku domácích, sami se ale technickou chybou připravili o možnost zvýšit a tak nakonec srovnává Mucha. (1:1)

2

Jan Polcar otevírá skóre utkání. (0:1)

29:28

TJ Cement Hranice: Klement, Vydra, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Polášek, Čadra, Brož, Rumian, T. Cáb, Bechný, Andrš, Padalík, Tůma, Piwko, Indrák, Kozlovský, Fulneček, Igenyes, Bandy, Zbránek, Mrnuštík, Pernička.

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Střelec, Ježek, D. A. Pérez, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Polcar, Hardt, Fulnek, Cepeda, Jonák, Doležel, Brito Benítez, Oselský, Donoso Andalaft, Hanus, Bukovský.