19.02.2021, 20:30 • SchücoArena, Bielefeld • 22. kolo • Michal Raška

Tipsport: 5.65 4.05 1.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:21:10)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:8.
Je konec. VfL Wolfsburg naprosto jednoznačně zvítězil nad DSC Arminii Bielefeldem zvítězil 3:0. Začátek zápasu byl v pomalém tempu, ale ve 29. minutě jsme se dočkali úvodního gólu, který vstřelil Steffen a poslal Wolfsburg do vedení. Vstup do druhé půle se hostům povedl skvěle, protože ve 47. minutě zvýšil vedení Steffen a v 54. minutě se prosadil také Arnold. Následně si hostující mužstvo pohlídalo konec utkání.

90

89

Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Sven Schipplock.

87

Bielefeld nyní má k dispozici rohový kop z pravé strany a může se pokusit vstřelit alespoň jeden gól.

85

Masaja Okugawa se dostal ke střele, ale ta letěla jen doprostřed brány, kde byl připraven Koen Casteels.

84

A opět se Arminii nepodařilo směrem dopředu nic vážnějšího vymyslet.

83

Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Bartosz Białek.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maxence Lacroix, přichází Marin Pongračić.

81

Znovu se domácí prezentovali jen nepřesnou přihrávkou a míč tak končí až u gólmana Casteelse.

80

Josuha Guilavogui ovšem následně přerušil brejk soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.

80

Nakonec se Wolfsburg procpal do zakončení z pravé strany, které ale bylo rovněž zblokováno a následuje rohový kop.

79

Bohužel konec tohoto utkání není nějaká pěkná podívaná a o vítězi je rozhodnuto.

77

Fabian Klos se sice dostal ke hlavičce, ale tu poslal pouze nad bránu VfL.

76

Christian Gebauer to tentokrát zkoušel z pravé strany, ale jeho pokus byl rovněž zblokován a následuje tak rohový kop.

75

Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Jacob Barrett Laursen, přichází Nathan de Medina.

74

Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Josip Brekalo.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Maximilian Philipp.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Josuha Guilavogui.