konec (2:0)

19.02.2021, 19:30 • 18. kolo • Filip Krůza

Tipsport: 1.55 5.2 3.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to již vše. Přeji pěkný večer a brzy opět na počtenou. (21:17:39)
Nic důležitého už se v posledních sekundách zápasu nestalo a je tak konec. Helas udržel své vedení z prvního poločasu díky dobré obraně bez větších problémů a zvítězil tak 2:0. O obě branky svého týmu se postaral Ivan Šarközy.

39:20

Tentokrát dostal úder do hlavy Pouzar, ovšem ani v tomto případě rozhodčí zmiňovanou situaci nejspíš nepostřehli.

39:07

Nyní také právě Křížek prověřil Mykytjuka z levé strany, ten míč neudržel a hosté tak zahrávají rohový kop.

38:53

Sám brankář Křížek už se nyní zapojuje do kombinace svého týmu.

38:43

David Cupák v pádu ukopl míč před Hricem do zámezí.

38:30

České Budějovice zatím zůstávají s brankářem v zádech a nepokoušejí se o power-play

38:12

Pouzar už nestihl míč na hrací ploše a rozehrávat tak budou z postranní čáry domácí.

37:40

Oddechový čas pro domácí.

37:30

Lukšija zakončoval z pravého křídla, bližší tyč brány soupeře ale minul.

37:10

Mykytjuk nakopával míč dopředu, nejvýše vyskočil gólman Křížek, který balon sebral do svých rukavic.

36:41

Brankář Mykytjuk (HEL) se i v tuto chvíli zapojuje do útoku svého týmu, ale teď se mu to moc nepovedlo. Postaral se totiž o pátý faul svého týmu a navíc byl odměněn žlutou kartou.

36:11

Matyska (HEL) podkopl Pouzara a po zásluze vidí žlutou kartu.

35:45

Cupák nastřelil z pravého křídla míč před bránu, kde se nacházel Snazpka. Ten ovšem přesně zakončit nedokázal.

35:31

Domácí tým vede nejen na gól, ale i na fauly. Na kontě už mají v druhé půli minimálně tři nedovolené zákroky.

35:10

Emoce na hrací ploše se stupňují. Nyní dostal Havrda úder do obličeje, vypadalo to ovšem nechtěně.

34:20

Benát skvěle obešel soupeře a šel sám na Mykytjuka. Brněnský gólman mu ale zmenšil úhel a Benát tak bránu celkem výrazně minul!