Tenis

Challenger Potchefstroom (tvrdý povrch)

Adrian Menendez-Maceiras – Zdeněk Kolář

2:0 6:4, 6:0

16.02.2021, 09:11 • Kurt č. 8, Potchefstroom (RSA) • 1. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.05 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (10:40:19)
Utkání prvního kola challengeru v Potchefstroomu je u konce a španělský tenista Adrian Menendez-Maceiras se může radovat z postupu. Během celého zápasu byl přesnější, trpělivější a hlavně dělal méně chyb. První set byl ještě vyrovnaný, v tom druhém už ale český tenista odpadl a dostal na cestu kanára.

Konec zápasu

2:0; 6:0 - Adrian Menendez-Maceiras

6:0

Je dobojováno. Po dobrém podání se Menendez-Maceiras přiblížil k síti, kde zaútočil a Kolář zahrál poslední obranný úder mimo kurt. Adrian Menendez-Maceiras vyhrává druhý set 6:0 a celý zápas 2:0 na sety.

40-15

Kolář se trpělivě přesouval k síti, jenže finální volej poslal kousek za základní čáru. Mečboly pro Menendeze-Maceirase.

30-15

Kolář ještě bojuje, nechce dát zápas až tak snadno.

30-0

Španělskému hráči už schází pouze dva míčky, aby opanoval zápas.

15-0

Až příliš dlouhý Kolář. A opět to bylo od základní čáry.

5:0

Konec přestávky, podávat bude Adrian Menendez-Maceiras.

5:0

Následuje přestávka a výměna stran.

5:0

Menendez-Maceiras byl hned od returnu v tlaku a Kolář při záklonu minul kurt. Stav je 5:0 pro španělského hráče.

40-30

Neskutečný prohoz z returnu! Kolář se za míčkem pouze ohlédl a viděl, jak dopadá přesně do růžku kurtu.

30-30

Tohle bylo lepší. Trpělivou hrou, kdy se nikam nehnal, donutil soupeře k chybě. Po třiceti.

30-15

Další celkem zbytečná chyba od Koláře, tomu se u základní čáry skutečně moc nedaří.

15-15

Český hráč doběhl další kraťas a drtivě zahrál křížem. Povedlo se mu to a srovnal.

15-0

Kolářovi se nedaří, celkem snadný bekhend zahrál pouze do sítě.

4:0

A taky se mu to daří. V poslední výměně této hry si pomohl tvrdým forhendem po lajně. Je to už 4:0.