Statistiky:
Konečné pořadí mužů:
1. Mathieu Faivre (FRA)
2. Filip Zubčić (CRO)
3. Loïc Meillard (SUI)
4. Alexander Schmid (GER)
5. Luca De Aliprandini (ITA)
6. Fabio Gstrein (AUT)
7. Linus Strasser (GER)
8. River Radamus (USA)
9. Stefan Luitz (GER)
10. Žan Kranjec (SLO)
11. Marco Odermatt (SUI)
12. Samu Torsti (FIN)
13. Ivan Kuzněcov (RUS)
14. Timon Haugan (NOR)
15. Stefan Hadalin (SLO)
16. Mattias Rönngren (SWE)
Konečné pořadí žen:
1. Marta Bassinová (ITA)
1. Katharina Liensbergerová (AUT)
3. Tessa Worleyová (FRA)
4. Paula Moltzanová (USA)
5. Tina Robniková (SLO)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
9. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
10. Nina O'Brienová (USA)
11. Andrea Filserová (GER)
12. Piera Hudsonová (NZL)
13. Estelle Alphandová (SWE)
14. Stephanie Brunnerová (AUT)
15. Alexandra Tilleyová (GBR)
16. Meta Hrovatová (SLO)
Finále mužů:
Mathieu Faivre (FRA)
Filip Zubčić (CRO) +0,48 s
O třetí místo:
Alexander Schmid (GER) DNF
Loïc Meillard (SUI)
Finále žen:
Marta Bassinová (ITA)
Katharina Liensbergerová (AUT) +0,0 s
O třetí místo:
Tessa Worleyová (FRA)
Paula Moltzanová (USA) +1,18 s
Semifinálové jízdy mužů:
1. jízda
Filip Zubčić (CRO)
Loïc Meillard (SUI) +0,02 s
2. jízda
Mathieu Faivre (FRA)
Alexander Schmid (GER) +1,39 s
Semifinálové jízdy žen:
1. jízda
Katharina Liensbergerová (AUT)
Paula Moltzanová (USA) +1,47 s
2. jízda
Marta Bassinová (ITA)
Tessa Worleyová (FRA) +0,0 s
Čtvrtfinálové jízdy mužů:
1. jízda
Linus Strasser (GER) +0,24 s
Loïc Meillard (SUI)
2. jízda
Filip Zubčić (CRO)
River Radamus (USA) +0,62 s
3. jízda
Luca De Aliprandini (ITA) +0,06 s
Alexander Schmid (GER)
4. jízda
Fabio Gstrein (AUT) +0,02 s
Mathieu Faivre (FRA)
Čtvrtfinálové jízdy žen:
1. jízda
Paula Moltzanová (USA)
Wendy Holdenerová (SUI) +0,36 s
2. jízda
Katharina Liensbergerová (AUT)
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,45 s
3. jízda
Tessa Worleyová (FRA)
Tina Robniková (SLO) +0,26 s
4. jízda
Marta Bassinová (ITA)
Federica Brignoneová (ITA) +0,12 s
Osmifinálové jízdy mužů:
1. jízda
Ivan Kuzněcov (RSF) +2,23 s
Loïc Meillard (SUI)
2. jízda
Timon Haugan (NOR) DNS
Linus Strasser (GER)
3. jízda
River Radamus (USA)
Žan Kranjec (SLO) +0,09 s
4. jízda
Filip Zubčić (CRO)
Stefan Luitz (GER) +0,20 s
5. jízda
Stefan Hadalin (SLO) +0,08 s
Alexander Schmid (GER)
6. jízda
Luca De Aliprandini (ITA)
Marco Odermatt (SUI) +0,01 s
7. jízda
Mathieu Faivre (FRA)
Samu Torsti (FIN) +0,55 s
8. jízda
Mattias Rönngren (SWE) DNF
Fabio Gstrein (AUT)
Osmifinálové jízdy žen:
1. jízda
Nina O'Brienová (USA) +0,19 s
Wendy Holdenerová (SUI)
2. jízda
Paula Moltzanová (USA)
Stephanie Brunnerová (AUT) +0,14 s
3. jízda
Estelle Alphandová (SWE) +0,09 s
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
4. jízda
Alexandra Tilleyová (GBR) +0,77 s
Katharina Liensbergerová (AUT)
5. jízda
Piera Hudsonová (NZL) +0,62 s
Tina Robniková (SLO)
6. jízda
Tessa Worleyová (FRA)
Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +0,56 s
7. jízda
Federica Brignoneová (ITA)
Andrea Filserová (GER) +0,43 s
8. jízda
Marta Bassinová (ITA)
Meta Hrovatová (SLO) +0,81 s
Průběžné pořadí SP - ženy:
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
3. Michelle Gisinová (SUI)
4. Marta Bassinová (ITA)
5. Sofia Goggiaová (ITA)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Mikaela Shiffrinová (USA)
8. Corinne Suterová (SUI)
9. Katharina Liensbergerová (AUT)
10. Ester Ledecká (CZE)
...
50. Martina Dubovská (CZE)
Průběžné pořadí SP - muži:
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Marco Odermatt (SUI)
3. Marco Schwarz (AUT)
4. Matthias Mayer (AUT)
5. Loïc Meillard (SUI)
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
7. Henrik Kristoffersen (NOR)
8. Vincent Kriechmayr (AUT)
9. Beat Feuz (SUI)
10. Filip Zubčić (CRO)
...
69. Adam Žampa (SVK)
126. Andreas Žampa (SVK)
Průběžné pořadí paralelního slalomu - ženy (1 závod):
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Paula Moltzanová (USA)
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
4. Sara Hectorová (SWE)
5. Marta Bassinová (ITA)
6. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
7. Federica Brignoneová (ITA)
8. Elisa Mörzingerová (AUT)
9. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
10. Adriana Jelinková (NED)
Průběžné pořadí paralelního slalomu - muži (1 závod):
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Alexander Schmid (GER)
4. Adrian Pertl (AUT)
5. Semyel Bissig (SUI)
6. Gino Caviezel (SUI)
7. Stefan Luitz (GER)
8. Christian Hirschbühl (AUT)
9. Dominik Raschner (AUT)
10. Filip Zubčić (CRO)
1. Mathieu Faivre (FRA)
2. Filip Zubčić (CRO)
3. Loïc Meillard (SUI)
4. Alexander Schmid (GER)
5. Luca De Aliprandini (ITA)
6. Fabio Gstrein (AUT)
7. Linus Strasser (GER)
8. River Radamus (USA)
9. Stefan Luitz (GER)
10. Žan Kranjec (SLO)
11. Marco Odermatt (SUI)
12. Samu Torsti (FIN)
13. Ivan Kuzněcov (RUS)
14. Timon Haugan (NOR)
15. Stefan Hadalin (SLO)
16. Mattias Rönngren (SWE)
1. Marta Bassinová (ITA)
1. Katharina Liensbergerová (AUT)
3. Tessa Worleyová (FRA)
4. Paula Moltzanová (USA)
5. Tina Robniková (SLO)
6. Federica Brignoneová (ITA)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
9. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
10. Nina O'Brienová (USA)
11. Andrea Filserová (GER)
12. Piera Hudsonová (NZL)
13. Estelle Alphandová (SWE)
14. Stephanie Brunnerová (AUT)
15. Alexandra Tilleyová (GBR)
16. Meta Hrovatová (SLO)
F
Faivre si pohlídal zlatou medaili
F
MF
Schmid stahoval, ale upadl a bronz tak získal Meillard
MF
F
Bassinová stáhla půl vteřiny Liensbergerovou, při shodném čase hrála v její prospěch lepší druhá jízda
F
MF
Worleyová využila chyby Moltzanové a dojela si pro bronz
MF
1. jízda
Filip Zubčić (CRO)
Loïc Meillard (SUI) +0,02 s
2. jízda
Mathieu Faivre (FRA)
Alexander Schmid (GER) +1,39 s
2/2
1/2
1. jízda
Katharina Liensbergerová (AUT)
Paula Moltzanová (USA) +1,47 s
2. jízda
Marta Bassinová (ITA)
Tessa Worleyová (FRA) +0,0 s
2/2
Bassinová postoupila do finále díky rychlejší druhé jízdě
2/2
1/2
1. jízda
Linus Strasser (GER) +0,24 s
Loïc Meillard (SUI)
2. jízda
Filip Zubčić (CRO)
River Radamus (USA) +0,62 s
3. jízda
Luca De Aliprandini (ITA) +0,06 s
Alexander Schmid (GER)
4. jízda
Fabio Gstrein (AUT) +0,02 s
Mathieu Faivre (FRA)
4/4
Gstrein Faivreho dotahoval, ale nakonec byl o dvě setiny pomalejší
4/4
1. jízda
Paula Moltzanová (USA)
Wendy Holdenerová (SUI) +0,36 s
2. jízda
Katharina Liensbergerová (AUT)
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,45 s
3. jízda
Tessa Worleyová (FRA)
Tina Robniková (SLO) +0,26 s
4. jízda
Marta Bassinová (ITA)
Federica Brignoneová (ITA) +0,12 s
4/4
Bassinová těsným rozdílem vyřadila Brignoneovou
4/4
1/4
Moltzanová vyřadila vítězku kvalifikace
1/4
1. jízda
Ivan Kuzněcov (RSF) +2,23 s
Loïc Meillard (SUI)
2. jízda
Timon Haugan (NOR) DNS
Linus Strasser (GER)
3. jízda
River Radamus (USA)
Žan Kranjec (SLO) +0,09 s
4. jízda
Filip Zubčić (CRO)
Stefan Luitz (GER) +0,20 s
5. jízda
Stefan Hadalin (SLO) +0,08 s
Alexander Schmid (GER)
6. jízda
Luca De Aliprandini (ITA)
Marco Odermatt (SUI) +0,01 s
7. jízda
Mathieu Faivre (FRA)
Samu Torsti (FIN) +0,55 s
8. jízda
Mattias Rönngren (SWE) DNF
Fabio Gstrein (AUT)
6/8
Těsná bitva mezi De Aliprandinim a Odermattem
6/8
3/8
1. jízda
Nina O'Brienová (USA) +0,19 s
Wendy Holdenerová (SUI)
2. jízda
Paula Moltzanová (USA)
Stephanie Brunnerová (AUT) +0,14 s
3. jízda
Estelle Alphandová (SWE) +0,09 s
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
4. jízda
Alexandra Tilleyová (GBR) +0,77 s
Katharina Liensbergerová (AUT)
5. jízda
Piera Hudsonová (NZL) +0,62 s
Tina Robniková (SLO)
6. jízda
Tessa Worleyová (FRA)
Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +0,56 s
7. jízda
Federica Brignoneová (ITA)
Andrea Filserová (GER) +0,43 s
8. jízda
Marta Bassinová (ITA)
Meta Hrovatová (SLO) +0,81 s
8/8
Souboj mezi Bassinovou a Hrovatovou
8/8
2/8