Francouzský pohár

SM Caen – Paris Saint-Germain

0:1

konec (0:0)

10.02.2021, 21:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • 1/32 finále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 18.8 9.04 1.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Podle očekávání postupuje PSG, ovšem druholigový tým Caen mu dal dost zabrat. Druhý poločas už byl v podání pařížanů mnohem lepší, ovšem v tom prvním byl lepším celkem právě druholigový tým. Ten ale branku nevsítili, což se naopak hvězdnému PSG podařilo ve 49. minutě. Největší šanci srovnat měli hosté v 85. minutě, ale Zady poslal míč těsně vedle pravé tyčky. Mimo to ještě hosté vstřelili dvě branky, po jedné z kopačky Paredese a Keana. obě byly ale sudím kvůli ofsajdu zamítnuty. Caen tak i po velmi sympatickém výkonu v pohárů končí. (23:00:00)

90+2

Hostujcí tým hraje už poněkud defenzivněji a pomocí krátkých přihrávek mezi hráči své defenzívy plýtvá časem a vyčkává na poslední hvizd rozhodčího.

90+1

Sudí nastavuje k tomuto poločasu tři minutky nad rámec standardní hrací doby.

90

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Marquinhos.

89

kylian mbappé se pustil do individuální akce, při které obešel několik hráčů soupeře a následně vypálil pozemi do pravé části branky. Pean ale míč docela lehkým zákrokem vyrazil.

88

Pi dostal pas od svého spoluhráče za hranici velkého vápna. Následně to vzal na sebe a vypálil. Jeho střela ale nebyla z nejlepších a mířila doprostřed branky, tedy přímo na Rica.

87

Gueye se dopustil ostrého faulu a Caen dostalo k dispozici volný přímý kop. Míč se zatočil na levou stranu k malému vápnu, ovšem nikdo z domácích na něj hlavou nedosáhl.

85

85. Šance - Zady

85

Obrovská šance domácích na srovnání! Inoussa dostal míč za obranu a poslal za svou úroveň parádní pozemní centr.Zady vypálil okamžitě pozemi, ovšem těsně minul branku!

84

Hosté to nyní zkusili po pravé straně, ale o míč velmi rychle přišli. Na druhou stranu se okamžitě vrhli domácí.

82

82. Šance - Kean

82

Florenzi si parádně "udělal" Vyndermersche, následně popošel k vnější brankové čáře a poslal míč na Moise Keana, který zkusil nůžky, ovšem nebyl moc přesný. Akce to byla ale velmi pohledná.

81

PSG drží míč většinu času na svých kopačkách, ovšem v posledních minutách se pařížanům nedaří nějak výrazně pronikat do vápna a ohrožovat branku.

80

Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Aloys Fouda, přichází Zeidane Inoussa.

79

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Xavi Simons.

78

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Idrissa Gueye.