konec (17:8)

10.02.2021, 18:30 • 7. kolo • MCh

Tipsport: 1.07 14.6 10.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HCB Karviná – SKKP Handball Brno 34:20 (17:8)
Nejvíce branek: Skalický 7, Nedoma 7, Užek 4 – Hastík 6, Jezdimirović 4, Burget 2. Rozhodčí: David Šlezingr a Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/1. Vyloučení: 5:3. (19:59:43)
Je konec. Domácí Karviná zvládla dohrávku 7. kola proti Brnu, když zvítězila 34:20. Úvod zápasu tomu nenapovídal, že domácí zvítězí takovým rozdílem, oba týmy se na hřišti spíše hledaly. V desáté minutě byl stav 3:1, v patnácté minutě pak 7:2. Poté se už ovšem střelcká mašinérie rozjela na plné obrátky a Karviná si dokráčela pro důležité vítězství. Oba týmy se hned v sobotu potkají v odvětě, kdy je na programu osmnácté kolo.

Konec zápasu. (34:20)

60

Ženatý neproměnil sedmičku. (34:20)

59

Devadesát sekund před závěrečným hvizdem navyšuje vedení domácích Solák. (34:20)

59

Poslední dvě minuty druhého poločasu. (33:20)

58

Svou druhou branku v zápase si připrasuje domácí Plaček. (33:20)

57

Užek zakončuje další kombinaci domácích přesnou střelou. (32:20)

57

Rychlou kombinaci na druhé straně zakončil Užek. (31:20)

57

Hastík přesnou střelou k tyči koriguje na rozdíl deseti branek. (30:20)

55

Po sérii nepřesnosti se prosazuje teď karvinský Urbánski. Navýšil vedení domácích na rozdíl jedenácti branek. (30:19)

54

Opět se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách. (30:19)

53

Tak nepřidal. Střelou z dálky vymetl pavučiny v hostující bráně Urbanski. (30:19)

52

Dostalík střelou podél gólmana zakončil k tyči. (29:19)

52

Užek na druhé straně úspěšný byl a přidal tak devětadvacátou branku. Uvidíme zda třicátou přidá znovu Skalický. (29:18)

51

Václav odmítl snížení, když neproměnil sedmičku. (28:18)

50

Urbanski z pivota zakončuje hned vzápětí k tyči a vrací domácím desetibrankové vedení. (28:18)

49

Dostalík na druhé straně překonává přesnou střelou k tyči domácího brankáře. (27:18)

49

Příležitost dostávají i další hráči. Poprvé v zápase se teď prosazuje Plaček. (27:17)

34:20

HCB Karviná: N. Marjanović, Mokroš – Franc, Jan Užek, V. Patzel, Skalický, Solák, Urbański, Růža, Halama, Plaček, Nedoma, Gromyko, Noworyta, S. Mlotek, Široký.

SKKP Handball Brno: B. Pšenica, K. Gourgoumis, Grulich – Burget, Ženatý, R. Flajsar, Žvak, Dostalík, V. Václav, Šipka, Hastík, Jezdimirović, M. Vaněk, Horut, Kolečkář.

Rozhodčí: David Šlezingr a Jiří Špunar