0:1

konec (0:0)

04.02.2021, 12:00 • Štadión ŠKF Sereď • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 5.27 4.35 1.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V zápase hranom na 2x40 minút minút bola úspešnejšia Petržalka, za ktorú sa presadil Viktor Vondryska. Sereď nevyhráva v príprave ani na šiesty pokus, pred pokračovaním Fortuna ligy tak nie je v ideálnej forme. (13:40:28)

80+1

62

Petržalka dala gól!
Druholigista predsa len zúročil svoju streleckú prevahu a približne dvadsať minút pred koncom sa ujal vedenia, keď domáceho gólmana prekonal VIKTOR VONDRYSKA.

46

Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, ale z technických príčin nemáme ďalej informácie o priebehu duelu.

Po dohode klubov sa tento zápas hrá systémom 2x40 minút. O zmene skóre a konečnom výsledku Vás budeme informovať.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.

45

Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a nariaďuje voľný kop. Proti pravidlám hral jeden z domácich futbalistov.

44

Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od bránky hostí.

43

Loptu držia na svojich kopačkách hosťujúci hráči, ktorí sa pomaličky presúvajú na územie protivníka.

40+1

Gól však z tohto nepadol, blížime sa k prestávke.

40

Vzápätí je tu po defenzívnom zákroku ďalší roh pre Petržalku.

39

Skvelá výmena lopty medzi hosťami pri okolí bránkovej čiary znamená vybojovanie rohového kopu.

38

Oba celky teraz krátko po sebe zaútočili, ale brány netrafili. Blížiaci sa polčas tímom určite pomôže.

37

Faul domáceho futbalistu v okolí deliacej čiary. Voľný kop pre hostí.

36

Hlásime piaty nepresný strelecký pokus od Serede.

35

Petržalka to skúša, ale napriek tomu, že sa na rozdiel od svojho súpera dokáže trafiť na bránu, tak jej to tam nepadá.

33

Ďalšia strela na bránu od hostí. Ani s týmto zakončením domáci brankár nemal problém.

32

Ofenzívny hráč hostí premrhal možnosť na odcentrovanie lopty, tá skončila za bránkovou čiarou a domáci gólman ju pošle do poľa.

30

Seredčania sa ani teraz netrafili na bránu súpera. Štyri strely mimo nej a ani jedna medzi tri žrde, to už stojí za zmienku.

29

Po výbornej defenzívnej činnosti prechádzajú do útoku domáci hráči.

28

Jeden z domácich borcov si prerazil cestu cez protivníka, no len za cenu priestupku.

27

Koncovka zvnútra veľkého vápna mala byť o niečo presnejšia, hostí to môže mrzieť. Škoda.

25

Po niečo vyše minúte môžeme pokračovať. Veríme, že to nebude nič vážne.

24

Potom je tu Petržalka, ktorá Ezekiela zamestnala už po tretí raz. Skóre sa ale nemení, navyše dochádza k zraneniu jedného z futbalistov druholigistu.

23

Ďalší pokus mieri mimo, domáci sa teraz nevedia trafiť do priestoru troch žrdí.

22

Omyl pri záverečnej prihrávke, domáci útočník už mohol ísť sám na bránu. Nuž, nestalo sa tak.

21

Faul hráča hostí v okolí deliacej čiary. Voľný kop bude zahrávať jeden z domácich futbalistov.

19

Vznikol z toho iba ofsajd útočníka hostí. Voľný kop pre ŠKF.

18

Petržalka získala aut na polovici súpera, môže sa tak usadiť a niečo vymyslieť.

17

Po rohovom kope sa do zakončenia dostal jeden z domácich futbalistov, ale jeho strela smerovala len mimo bránky.

16

Zrazená strela Serede, aj domáci si zapíšu na konto rohový kop.

15

Po nedovolenom zákroku budú domáci rozohrávať nariadený voľný kop zo strednej vzdialenosti.

14

Hosťujúci obranca si poradil s krídelníkom domáceho celku a ustál osobný súboj pri postrannej čiare.

13

Seredský brankár bol zase v pohotovosti a koncovku musel chytiť!

12

Celok z hlavného Slovenska sa po slabšej päťminútovke pomaly dostáva do tempa a získava rohový kop.

10

Ezekiel s prvým zákrokom dňa! Petržalka zaútočila svižne a priamo, no skóre sa po jej zakončení nemení.

9

Nepodarená akcia zľava, hráč hostí si takto svoj atak určite nepredstavoval. Bude sa kopať od domácej svätyne.

8

Stále čakáme na prvý strelecký pokus. Operácia po ľavom krídle sa skončila načasovaným zákrokom defenzívneho hráča hostí. Je po šanci.

6

Nie, nie, defenzíva Petržalky odráža túto snahu o skórovanie a vyráža dopredu.

5

ŠKF vhadzuje na útočnej polovici a my sme zvedaví, či sa im podarí niečo vymyslieť.

4

Petržalka takisto prvý raz zahrozila, ale ani druholigista nezvládol prechod do finálnej fázy.

3

Seredčania pri lopte, nedarí sa im však prebiť do šestnástky.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom online prenose z prípravného duelu medzi FC Petržalka a ŠKF Sereď.

Stretnutie sa začne o 12:00.

0:1

konec (0:0)

Branky: 62. Vondryska

ŠKF Sereď: 1. polčas: Ayotunde Ezekiel – Mečiar, Salimi, Michalík, Mlakar – Machuča – Potoma, A. Fábry, Iván, Jureškin – Lačný. 2. polčas: Ayotunde Ezekiel – Mečiar, Salimi, Hučko, Mlakar – Machuča – Daniel Espinar Vallejo, A. Fábry, Iván, Jureškin – Lačný. Striedali: Tóth, Šumský, Jarovič.

FC Petržalka: Ševčuk (46. Sokol) – K. Mihálek (46. Gembický), Farkaš, Filipiak, Trajkovski (46. Mrnka) – Jedinák (46. Hurný), Horvát (46. Kudlička), Obročník (57. Hronec), Huba (57. Habovčík), Dopater (46. Sliacky) – Oscar (57. Vondryska)

Diváci: Bez divákov