Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

7:1

konec (0:1, 5:0, 2:0)

02.02.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • 42. kolo • Michal Samiec (@MichalSamiec)

Tipsport: 1.42 5.8 5.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:11

52:11 Matěj STRÁNSKÝ - 7:1

52:11

Třinec právě vstřelil branku!
Domácí se ubránili a hned udeřili na druhé straně. Kotouč se dostal do nebezpečného prostoru na slotu, přistál na holi MATĚJE STRÁNSKÉHO a pro nejlepšího střelce extraligy to byla výborná šance ke skórování, kterou využil. Asistence: Martin Růžička. Stav utkání 7:1.

43:55

43:55 Michael ŠPAČEK - 6:1

43:55

Oceláři se nakonec prosazují a první gól ve třineckých barvách zaznamenává MICHAEL ŠPAČEK. Gernát zachytil na modré prudké vyhození zpoza Svobodovy branky, nahrál na zcela volného Špačka, jeho prudkou střelu z první zastavila až branková síť. Asistence: Martin Gernát. Stav utkání 6:1.

38:58

38:58 Ondřej KOVAŘČÍK - 5:1

38:58

Tahle třetina nedopadne pro Vítkovice dobře. Obrovskou dálnici ve středním pásmu využili domácí pro přihrávku na zcela volného najíždějícího ONDŘEJE KOVAŘČÍKA, který svou šanci proměnil a Dolejš v této třetině inkasuje popáté. Stav utkání 5:1.

36:01

36:01 Miloš ROMAN - 4:1

36:01

Nádherná kombinace domácích a další gól při hře ve čtyřech na obou stranách. Špaček po objetí branky nahrál na slot, kde stál Freibergs, vítkovická obrana čekala střelu, nikoliv nahrávku před zcela odkrytou Dolejšovu klec, kde neměl problém se podruhé v této třetině prosadit MILOŠ ROMAN. Asistence: Ralfs Freibergs, Michael Špaček. Stav utkání 4:1.

35:27

35:27 Michal KOVAŘČÍK - 3:1

35:27

A Oceláři nestandardní počet hráčů na ledě využívají k navýšení vedení! MICHAL KOVAŘČÍK dostal na levém křídle příliš mnoho prostoru a dokázal se prosadit prudkou střelou nad levé Dolejšovo rameno. Asistence: Milan Doudera, Ondřej Kovařčík. Stav utkání 3:1.

22:32

22:32 Erik HRŇA - 2:1

22:32

Dvě a půl minuty trvalo Ocelářům otočit skóre na svou stranu. Po vhazování před Dolejšem se prosadil ERIK HRŇA, který si s pukem na holi vybruslil od mantinelu na vrchol pravého kruhu. Asistence: Michal Kovařčík. Stav utkání 2:1.

21:19

21:19 Miloš ROMAN - 1:1

21:19

Rodewald se Špačkem šermovali o puk na hranici útočného pásma, nakonec puk do třetiny zatáhl Kanaďan, převzal si jej Špaček a namířil si to na osu třetiny. Tam byl faulován, což mu znemožnilo zakončení, ale dorážkou zblízka se prosadil MILOŠ ROMAN. Asistence: Michael Špaček, Jack Rodewald. Stav utkání 1:1.

04:22

04:22 Alexandre MALLET - 0:1

04:22

Vítkovice právě vstřelily branku!
Ostravané ale otevírají skóre o pár sekund později. Kacetl byl v brankářském postoji, vypadalo to, že puk po první Irglově střele zachytil, ale nebylo tomu tak. Toho si nejdříve všiml ALEXANDRE MALLET a dorazil puk do odkryté branky. Asistence: Zbyněk Irgl. Stav utkání 0:1.

7:1

Branky a nahrávky: 22. Roman (Špaček, Rodewald), 23. Hrňa (M. Kovařčík), 36. M. Kovařčík (M. Doudera, O. Kovařčík), 37. Roman (Freibergs, Špaček), 39. O. Kovařčík, 44. Špaček (Gernát), 53. M. Stránský (Martin Růžička) – 5. Mallet (Irgl)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Štěpánek) – M. Doudera, Gernát, D. Musil, Freibergs, M. Adámek, Jaroměřský – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), M. Stránský – Rodewald, Špaček, M. Kovařčík – Kurovský, Marcinko, Hrehorčák – O. Kovařčík, Roman, Hrňa – Dravecký (A).

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (41. Mi. Svoboda) – Gewiese, Galvinš, L. Kovář, Pyrochta, L. Doudera, Koch, R. Černý – Lakatoš, Hruška (A), Svačina – Irgl (A), Flick, Mallet – Dej, Werbik, L. Krenželok (C) – Schleiss, Stach, Fridrich.

Rozhodčí: Hodek, Šír – Lhotský, J. Svoboda

04:22 VIT 0:1 Mallet (Irgl)
10:37 TRI 2 Roman, vysoká hůl
12:53 TRI 2 D. Musil, podrážení
21:19 TRI 1:1 Roman (Špaček, Rodewald)
22:32 TRI 2:1 Hrňa (M. Kovařčík)