konec (1:1, 4:3, 0:6)

01.02.2021, 19:30 • 16. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.85 5.0 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání
Jakub Kolstrunk (3+0), který vstřelil hattrick a za domácí byl vyhlášen Ivan Tomčo (0+1). (21:41:27)
Třetí třetinu ovládla Sparta! Dala brzký gól a rozhodně zvratem utkání bylo vyloučení domácího trenéra ze střídačky na tribunu. Bohemka následně nezvládla oslabení a jejich soupeř už si pak hlídal hru.

Střely ve třetí třetině: 2:11!

59:20

59:20 Jakub KOLSTRUNK - 5:10

59:20

Sparta právě vstřelila branku!
Autorem branky je JAKUB KOLSTRUNK, který dovršil hattrick a to za velký přispěním brankáře, který si srazil míček do své sítě ve snaze jej vykopnout. Hattrick dokázal Kolstrunk zahrát během této třetí třetiny! Asistence: Mikuláš Krbec.

59:11

Nyní už se bude jen dohrávat. Tohle už si Sparta bez problémů pohlídá.

58:41

58:41 Michal PAŽÁK - 5:9

58:41

Je rozhodnuto! Autorem branky je MICHAL PAŽÁK, který získal míček a dostal jej podruhé do prázdné branky. Bez asistence.

58:29

Domácí už dokázali vybojovat míček a opět to zkouší v šesti.

58:01

Sparta nyní chytře nechce půjčit míček svému soupeři, aby opět nerozehrál power play.

57:30

Beneš si nyní tělem pokryl míček a nedovolil soupeři jej vzít. Sparta nyní otáčí hru, ale to už je v brance Michajlovič.

56:55

Krebner chtěl prostřelit Pažáka, ale ten zastavil míček svou nohou.

56:22

A zase to ještě zkusí domácí bez svého brankáře!

55:36

55:36 Dominik BENEŠ - 5:8

55:36

Autorem branky je DOMINIK BENEŠ, který chytře vyhodil vzduchem a už to vypadalo, že míček půjde mimo branku. Míček však při svém prvním dopadu změnil rotaci a skončil u tyčky v brance. Bez asistence.

55:22

Malič trefil jen boční síťku. Bohemka stále pokračuje v kombinaci.

54:41

Michajlovič poprvé opustil své brankoviště a Bohemka to bude zkoušet již v šesti hráčích v poli.

54:13

Čermák byl nyní faulován a po rozehrávce se nakonec dostal i k zakončení, které však nevtěsnal mezi tři tyčky.

52:50

Šárka měl velmi slušnou pozici ke své dorážce, ale trestuhodně netrefil míček! Na druhé straně opět výborný zákrok domácího brankáře, který i nadále drží ambice pro svůj tým.

52:01

Michajlovič nyní dobře zakročil proti dorážce Krbce a ten drží naději pro svůj tým.

51:32

Nyní přestala fungovat časomíra a nyní se čeká až dojde k nápravě.

50:36

Krebner nyní prováhal dobrou šanci! Následně už Kolstrunk odehrává míček směrem dopředu.

50:15

A další úspěšný blok Křenka, který nyní hodně vypomáhá v defenzívě!

49:52

Pěnička nyní dvakrát zakončoval, obě jeho střely byly zablokovány Křenkem.

49:36

Domácí mají velkou šanci, jak se dostat do kontaktní branky.

49:04

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Josef Juha – 2 min., Držení).

48:34

No, vypadá to, že vyloučení trenéra Bohemians, díky kterému šel jeho celek do oslabení, bude asi rozhodujícím faktorem dnešního utkání!

48:18

48:18 Jakub KOLSTRUNK - 5:7

48:18

Autorem branky je JAKUB KOLSTRUNK, který si pokryl míček, vytočil se do střelecké pozice a posílá svůj tým do dvou brankového vedení. Asistence: Mikuláš Krbec.

47:02

47:02 Lukáš UJHELYI - 5:6

47:02

Autorem branky je LUKÁŠ UJHELYI, který vyslal prudkou ránu a míček končí v síti Bohemians. Hosté poprvé od první třetiny se dostávají do vedení. Asistence: Radim Křenek.

46:54

Krbec už zvedal ruce nad hlavu, ale jeho rána nekončí v brance!

46:00

Bohemka vyhazuje míček a může rychle vystřídat. Sparta rozjíždí nový útok od své branky.

45:12

Navíc bude Sparta hrát přesilovou hru a může opět rozpohybovat hru.

45:12

Michal Jedlička, domácí trenér, dostává za řeči směrem k rozhodčímu osobní trest!

45:04

V začátku třetí třetiny sledujeme již hodně vyrovnanou hru a oba celky hrají zodpovědně odzadu.

43:15

Sparta se dostala k několika šancím, ale ani jedna neskončila brankou a stále sledujeme vyrovnaný stav zápasu.

40:06

40:06 Jakub KOLSTRUNK - 5:5

40:06

Tak to je velmi dobrý vstup Sparty do závěrečné třetiny! Autorem branky je JAKUB KOLSTRUNK. Bez asistence.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 13:4!
Ve druhé třetině jsme mohli vidět celkem sedm branek a byla to doslova přetahovaná. Bohemians se vždy dostala do vedení a Sparta dokázala vždy reagovat. Tedy až na poslední branku domácích a proto Bohemka půjde do závěrečné třetiny s jedno brankovým náskokem!

40:00

39:37

Rána Matyáše Bachmaiera bez přípravy nebyla vůbec přesná.

38:53

Jakub Kolstrunk už šel z pravé strany na branku, ale Pěnička mu na poslední chvíli vysekl míček!

38:08

Jakub Kolstrunk se pokoušel prohodit míček před branku, ale Michajlovič rychle zareagoval a chytá.

37:44

Ivan Tomčo nenápadně vystřelil, ovšem Bohemka se tímto nedostane do dvou brankového trháku.

36:50

Milan Garčar si bere míček za sovu branku a chce uklidnit svou hru a přerušit napadání Bohemky.

36:31

A zase, Sparta u míčku a dlouhá kombinace jim nepřináší žádné zakončení.

35:24

35:24 Matěj PĚNIČKA - 5:4

35:24

Bohemians právě vstřelili branku!
Sparta velmi dlouho držela míček, ale k ničemu se nedostala! Autorem branky je MATĚJ PĚNIČKA, který zůstal na levé straně osamocen a trefil poloodkrytou branku. Asistence: Michal Vojtíšek.

34:52

Hosté stále kombinují a to spíše na své vlastní polovině.

34:14

ACEMA drží míček a určitě se bude chtít po delší době dostat do opětovného vedení.

33:11

33:11 Matyáš BACHMAIER - 4:4

33:11

Rychlý protiútok Sparty nyní znamená vyrovnávací branku, o kterou se postarali dva beci Sparty. Autorem branky je MATYÁŠ BACHMAIER. Asistence: Matěj Pruner.

33:04

Až nyní šance z pohledu Bohemky, kde Šárka promáchl před brankou!

32:46

Po komerční přestávce se nám hra trochu uklidnila.

31:10

Tak uvidíme, jestli se hosté dokážou zlepšit ve svém bránění. Nyní však musí myslet i na útok, jelikož opět prohrávají o jednu branku.

30:15

Trenér Sparty v přestávkovém programu pravil, že jeho celek je hodně měkký před svou brankou a kluci z Bohemky mají dostatek času k dorážkám.

30:15

Kareš to zkoušel pod horní tyčku, ale netrefil branku!

28:32

28:32 Jakub BURŠÍK - 4:3

28:32

Domácí inkasovaná branka nepoložila. Naopak! Po střele Formana tečoval míček před Benešem JAKUB BURŠÍK. Asistence: Filip Forman.

27:43

27:43 Michal KAREŠ - 3:3

27:43

Autorem branky je MICHAL KAREŠ, kterému naservíroval přihrávku jako na podnose Zouzal a Kareš po dlouhé rekonvalescenci dává svou první branku! Asistence: Marek Zouzal.

27:16

Domácím se nyní velmi dobře daří narušovat rozehrávku Sparty.

25:41

Pas Zemana na Kolstrunka nebyl přesný. Následně se ještě k míčku dostal Krbec, který nevystřelil přesně.

24:47

Milan Garčar si nyní nedokázal zpracovat těžkou přihrávku mezi obránce Bohemky.

24:19

Rychlý výpad po levé straně nepřinesl vyrovnání. Radovan Michajlovič vyrazil nohou míček.

24:00

Rychlá a pohotová střela z pravé strany, která zamířila nad branku Beneše!

22:53

"Kostra", tak se přezdívá Kolstrunkovi, který se nyní chtěl dostat do útoku, ale byl vytlačen.

22:36

Nyní je zase řada na Spartě, dočkáme se další rychlé odpovědi?

22:02

22:02 Pavel ČIHÁK - 3:2

22:02

S branky se tak trochu roztrhl pytel! Autorem branky je PAVEL ČIHÁK, který si seběhl do středu, kde dostal přihrávku a trefil míček k tyči. Asistence: Ivan Tomčo.

21:50

Gólový start druhé třetiny a uvidíme, co přinesou další minuty.

21:06

21:06 Lukáš UJHELYI - 2:2

21:06

A je tu velmi rychlá odpověď v podání LUKÁŠE UJHELYHO, který zakončil bekhendem k levé tyčce a zakulatil svůj počet gólů na dvacet. Asistence: Matěj Pruner.

20:47

20:47 Jakub BURŠÍK - 2:1

20:47

Pěnička nyní celkem třikrát střílel v bezprostřední blízkosti na Beneše. Ten všechny jeho pokusy vyrazil, ale na dorážku JAKUBA BURŠÍKA už nestačil a oprávněně se brankář Sparty vzteká na své spoluhráče. Bez asistence.

20:01

Střely na branku: 11:7!
V první třetině jsme mohli vidět vyrovnanou hru od obou týmů a to ve velmi vysokém tempu. Sparta se dokázala prosadit jako první. Následně se domácí dlouho pokoušeli o vyrovnání, které jim nakonec přinesla využitá přesilovka v závěru třetiny.

20:00

18:51

18:51 Jakub ŠÁRKA - 1:1

18:51

A máme tu velmi rychlé vyrovnanou přesilovku. Autorem branky je JAKUB ŠÁRKA, který dokázal dorazit míček před brankářem Benešem. Asistence: Matěj Pěnička.

18:41

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Matěj Pruner – 2 min., Hrubost).

18:35

Beneš nyní nedokázal udržet míček a v dobré pozici dorážel Kryštof Krbec, který nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.

17:38

Malič se chtěl probít středem hřiště, ale nevyzrál na defenzívu Sparty.

16:35

Sparta nyní hraje třetí utkání během posledních čtyř dnů a zatím jsou na tom fyzicky velmi dobře.

15:22

Chytrou průnikovou přihrávku před branku nedokázal nikdo z hráčů FbŠ zpracovat.

14:50

Michal Vojtíšek se nedokázal od mantinelu dostat k brance. Nicméně byl faulován a hosté zůstanou u míčku.

13:27

Po delší době je tu přerušení hry a následují postřehy trenéra Bohemians: mluvil o tom, že dnes je jeho tým dobře připraven a jeho hra se mu zatím líbí, až na tu hloupou chybu, která znamenala branku.

12:25

Nyní pozorujeme dobré tempo hry a to bez přerušení. Sparta s míčkem před svou brankou a vymýšlí další útok.

11:46

Táhlá střela Zemana nepřinesla druhou branku hostí a Michajlovič udržel míček v rukou.

09:44

Zezulka čekal na míček v před brankovém prostoru, nicméně byl dobře ubráněn obranou Sparty.

09:20

Krebner si najel na střed a jeho pokus k levé tyčce vyrazil Martin Beneš.

08:39

Jakub Kolstrunk podnikl dobrý útočný výpad po pravé straně dostal se až před branku. Radovan Michajlovič si však pokryl svou levou tyčku.

07:22

Milan Garčar nyní trestuhodně ztratil míček a dovolil soupeři dobré zakončení. Ovšem hráč Bohemians toto zaváhání nevyužil!

06:40

Rychlá křižná kombinace mezi Šebkem a Šárkou. Druhý jmenovaný měl odrytou polovinu branky, ale netrefil přesně!

05:58

A tak to museli nyní zkusit táhlou střelou, kterou si Beneš pohlídal a vyrazil míček.

05:26

Pražský cele velmi dobře brání střed palubovky a hosté mají problémy proniknout k brance soupeře.

05:03

Michal Vojtíšek neposlal dobrý pas a jeho pokus byl sražen mimo hřiště.

04:20

Domácí celek se dostal k brance Sparty, ale nakonec byl nucen vyslat míček zpět na svou vlastní polovinu.

03:37

ACEMA stále operuje u branky soupeře a má nyní tlak.

02:46

02:46 Dominik BENEŠ - 0:1

02:46

Chyba v rozehrávce Bohemians, kdy Jan Malič špatně rozehrál na střed hřiště, kde našel čepel DOMINIKA BENEŠE, který nepohrdl nabídnutou nečekanou přihrávkou a překonal brankáře. Bez asistence.

01:59

Dominik Bartoš dostal míček na levou stranu, avšak neodhodlal se ke střele a dostal míček do kombinace. Soupeř následně dokázal přerušit jejich souhru.

01:11

Beneš poprvé zasahoval proti dobré střele Zezulky. Brankář Sparty vyrazil k rohu palubovky.

00:46

Naopak Sparta se dostala ke střele a to v podání Křenka, která byla blokovaná.

00:23

Jako první se do útoku vrhli hráči Bohemky, kteří se nedostali do zakončení.

00:01

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Kuncman, Čihák – Šebek, Krebner, Vojtíšek – M. Forman, Buršík, Tomčo – Malič, Pěnička, Kawulok – Punčochář, F. Forman, Růžek – Šárka, Krbec.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Bartoš, Bachmaier, Garčar, Marvánek, Kozák, Zeman, Křenek, Dolejš, Pruner – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Beneš, Pažák – Čermák, Kareš, Krbec..
Zápas začíná v 19:30 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Martin Valenta a Michal Žďárský.
Hráči ACEMA Sparta Praha jsou v průběžné tabulce aktuálně na sedmé pozici. Mají 35 bodů za jedenáct vítězství za tři body a jedno vítězství za dva body.
Hráči FbŠ Bohemians se nachází v tabulce na čtvrté pozici. Mají zatím 41 bodů za dvanáct vítěztví za tři body, dvě vítězství za dva body a jednu porážku za jeden bod. Na třetí Tatran ztrácí jeden bod, Bohemka má ale odehráno o zápase více. Naopak na pátý Chodov má náskok dvou bodů, který ale rovněž odehrál o zápas méně než Bohemka.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z dohrávky 16. kola Livesport Superligy florbalu, ve kterém vám přibližíme pražské dervy mezi FbŠ Bohemians a ACEMA Sparta Praha. Zápasem vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

5:10

Branky a nahrávky: 19. Šárka (Pěnička), 21. Buršík, 23. Čihák (Tomčo), 29. Buršík (F. Forman), 36. Pěnička (Vojtíšek) – 3. Beneš, 22. Ujhelyi (Pruner), 28. Kareš (Zouzal), 34. Bachmaier (Pruner), 41. Kolstrunk, 48. Ujhelyi (Křenek), 49. Kolstrunk (Krbec), 56. Beneš, 59. Pažák, 60. Kolstrunk (Krbec)

02:46 SPA 0:1 Beneš
18:41 SPA 2 Pruner, Hrubost
18:51 BOH 1:1 Šárka (Pěnička)
20:47 BOH 2:1 Buršík
21:06 SPA 2:2 Ujhelyi (Pruner)
22:02 BOH 3:2 Čihák (Tomčo)
27:43 SPA 3:3 Kareš (Zouzal)
28:32 BOH 4:3 Buršík (F. Forman)