Pepino SKP Frýdek-Místek – SHC Maloměřice Brno

konec (19:17)

24.01.2021, 19:00 • Hala Frýdek - Místek • 8. kolo • David Suchý

Tipsport: 1.01 27.1 22.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pepino SKP Frýdek-Místek – SHC Maloměřice – Brno 39:30 (19:17)
Nejvíce branek: Mlotek 5, Chudoba 5/2, Gřešek 5 – Kučera 5/2, Ipser 5, Hlípala 5. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2. Vyloučení: 4:4. (20:25:29)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím favorizovaného Frýdku-Místku, který svého soupeře porazil výsledkem 39:30. První poločas nám sice přinesla vyrovnanou podívanou, avšak ten druhý byl jasně v režii domácího mužstva, který se směrem dopředu i dozadu výrazně zlepšil. Maloměřice se navíc začaly hodně trápit v koncovce a podle očekávání nedosáhly na zisk ani jednoho bodu.

Konec zápasu. (39:30)

60

A na opačné straně ještě jedna trefa, a sice v podání Ondřeje Guttlera. (39:30)

60

V poslední minutě se o třicátou branku svého celku postaral Robert Žďánský. (38:30)

59

Vstupujeme do samotného závěru zápasu a v krátkém časovém sledu se prosadil Rajnoha. (38:29)

58

Na opačné straně se ovšem o rychlé snížení postaral Vít Kučera. (37:29)

58

Nyní ovšem velice přesně mířil také Rajnoha. (37:28)

57

Ani jeden z celků se nyní nedokázal prosadit a hra se okamžitě otáčí na druhou stranu, na branku Frýdku-Místku. (36:28)

56

V posledních minutách sledujeme celou řadu branek, nyní se prosadil Martin Jirák. (36:28)

55

Po delší době dal o sobě vědět hostující Vít Kučera (36:27)

55

Na druhé straně měl hodně prostoru na zakončení Martin Hrachovec, který se rovněž prosadil. (36:26)

55

Aby toho nebylo málo, tak se Jan Ipser dokázal znovu naprosto přesně prosadit. (35:26)

54

A je sníženo na rozdíl deseti branek. Jan Ipser měl na levé straně hodně prostoru a míč procedit kolem nohy brankáře. (35:25)

53

Oddechový čas pro domácí. (35:24)

53

Na druhé straně se do zakončení natlačil Jan Ipser, který mířil kousek kolem nohy brankáře. (35:24)

52

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (35:23)

52

Ondřej Guttler si také v tomto případě počínal naprosto skvostně a přesně zavěsil. (35:23)

51

Následovala další sedmička tohoto zápasu, zakončující Radim Chudoba mířil přesně k pravé tyči. (34:23)

39:30

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Marenčák – T. Mlotek, Chudoba, Gřešek, Bureš, Hustopecký, Hrachovec, Sklenák, Güttler, Strack, L. Rajnoha, Mazur, Choleva, Ondrušík.

SHC Maloměřice Brno: Mazač, Knoz – Jung, Kučera, Drásal, L. Vítek, Hliničan, Hotárek, Havlát, Koubek, Ipser, Hlípala, M. Jirák, Hajčman, V. Číž, Žďánský.

Rozhodčí: Friedel, Kučerka