konec (17:17)

23.01.2021, 17:00 • SH Chemik • 8. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.34 9.2 4.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Rozhodčí počtvrté(!!) v zápase sahají do kapsy pro červenou kartu. David Kylíšek je vyloučen, ačkoli to z mého pohledu vypadalo jako klasický házenkářský zákrok v obraně, jakých je ve hře opravdu hodně. (30:29)

53

Bareš neusnesl tíhu okamžiku a hodně neohrabaně poslal Trkovského po vstřelení branky k zemi. Rozhodčí neváhají, okamžitě přerušují hru a je k vidění už třetí červená karta v utkání! (26:28)

51

Zourek strčil do těla zakončujícího Doškáře, který upadl hodně nešťastně a musel ho ošetřovat lékař týmu. Rozhodčí po dlouhé diskusi vytahují červenou kartu a v dnešním utkání dohrál i Daniel Zourek! (25:26)

47

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (23:23)

45

Kovařík je potřetí v utkání vyloučen. Rozhodčí si toho původně nevšimli, ale delegát zakročil a upozornil rozhodčí na původní chybu. Martin Kovařík (JIC) v dnešním utkání dohrál! (22:22)

38

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský). (21:19)

38

Po sérii dohadů nad zákroky bránících hráčů nakonec rozhodčí sáhli k vyloučení Jiřího Boučka. Síly na palubovce se tak v tuto chvíli srovnávají. (21:19)

36

Kovařík (JIC) je podruhé v utkání vyloučen na dvě minuty a při dalším pobytu v obraně si bude muset dávat na své počínání velký pozor, jinak mu hrozí červená karta! (20:19)

30

Lovosice se budou muset na dvě minuty obejít bez svého nejlepšího střelce Jonssona, který je vyloučen po úderu soupeře do obličeje. (16:17)

28

Rychna společně s Kastnerem se pověsili Kupovi za dres a krk a poslali ho wrestlingovým způsobem k zemi. Mimo nařízeného sedmimetrového hodu je tu také vyloučení Rychny. (14:17)

26

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Uvis Strazdiņš). (13:15)

23

Naimann poslal na pravém křídle k zemi Heřmanovského, který byl v evidentní stoprocentní šanci na vstřelení branky. Rozhodčí po ošetření domácího hráče neváhají a mimo nařízení sedmimetrového hodu také posílají Naimanna na dvě minuty na střídačku. (10:14)

17

Kovařík je prvním potrestaným hráčem v utkání za úder Jonáše do obličeje. Lovosice si tak zahrají dvouminutovou "přesilovku". (9:12)

30:29

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, Strazdiņš, J. Motl, Bouček, V. Kovář, Trkovský, M. Jonsson, Zourek, Jonáš, Stach, Heřmanovský, P. Jahn, Kylíšek.

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Hlava, J. Dolejší, Bareš, Naimann, Martin Kovařík, Miľko, O. Šulc, Pich, Doškář, Thorovský, Kastner, Kubík.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil