23.01.2021, 20:45 • Artemio Franchi, Firenze • 19. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.68 3.98 5.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:44:08)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:16.
Je konec. ACF Fiorentina splnila povinnost a zvítězila nad FC Crotone poměrem 2:1. Ve 20. minutě šli domácí do vedení, když se prosadil Giacomo Bonaventura. Fialky pokračovaly v dominanci a ve 32. minutě zvýšil vedení Dušan Vlahović. V 63. minutě sice dal gól Pezzella, ale ten díky ruce neplatil. O tři minuty později navíc hosté snížili, když se trefil Nwankwo. Konec zápasu si už fialky pohlídaly.

90+5

90+4

Ovšem hosté se dopustili pouze útočného faulu a vypadá to, že tři body tak zůstanou na domácí půdě.

90+3

Posléze přichází ofsajd ze strany domácích a Crotone zbývá málo času, možná na jeden útok.

90+2

Erick Pulgar se po přihrávce z levé strany sice dostal do zakončení, ale to letělo jen vedle levé tyče.

90+1

Bartłomiej Drągowski musel jít až na hranici své šestnáctky, aby se dostal k míči dřív, než soupeř, což se mu také povedlo.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89

Domácí mužstvo nyní sice drží míč u rohového praporku, ale nakonec přišel faul Biraghiho.

88

Obrana domácích sice získala balón na své kopačky, ale ten pouze odkopla co nejdál.

87

Fiorentina se nyní už spíše jenom brání a Crotone je v tlaku.

86

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází Erick Pulgar.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Borja Valero.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Junior Messias, přichází Luis Rojas.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Sebastiano Luperto, přichází Vladimir Golemić.

84

Luca Marrone se po centru z levé strany sice dostal do zakončení hlavou, ale to letělo přímo do rukou připraveného Bartłomieje Drągowského.

83

Posléze se navíc Pedro Pereira dopustil faulu a uviděl kartu žluté barvy.

82

Ale centr z pravé strany byl zblokován a Fiorentina získala míč na své kopačky.

81

Crotone je opět u míče a snaží se co nejrychleji dostat do šestnáctky soupeře.

79

Následně si sice domácí celek chtěl vybojovat pokutový kop, ovšem na ten rozhodčí neukázal.