Tipsport liga

FC Spartak Trnava – MFK Skalica

2:2

konec (2:0)

19.01.2021, 13:00 • Športový areál na Slávii, Trnava • Skupina C • Matúš Macháč sk

Tipsport: 1.8 3.7 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

75

75. NEMERGUT (SKA) - 2:2

75

Skalica dala gól!
Gól strelil RICHARD NEMERGUT, ktorý premenil letiaci rohový kop na prednú žrď na vyrovnávajúci gól.

51

51. ŠEBESTA (SKA) - 2:1

51

Gól strelil DANIEL ŠEBESTA. Ten dostal zo svojej polovičky dlhú kolmicu, ktorú okamžite premenil na perfektný gól, keď preloboval vybehnutého Kamenára.

31

31. BENOVIČ (TRN) - 2:0

31

Trnava dala gól!
Gól strelil SAMUEL BENOVIČ. Domáci teraz využili zaváhanie v skalickej rozohrávke, keď centroval Cabral a z druhej vlny sa presnou strelou blysol Benovič.

28

28. OLEJNÍK (TRN) - 1:0

28

Gól strelil STANISLAV OLEJNÍK. Ukážková brejková akcia Trnavy vyvrcholila milimetrovým centrom Koštrnu, ktorý Olejník pretavil hlavičkou do otváracieho gólu zápasu.

2:2

konec (2:0)

Branky: 28. Olejník, 31. Benovič – 51. Šebesta, 75. Nemergut

Karty:   44. Tumma (TRN), 57. Karhan (TRN) – 30. Hollý (SKA)

Neproměněná penalta: 19. Šebesta (TRN), mimo

FC Spartak Trnava: 1. polčas: Rusov – Koštrna, Grič, Tumma, Mikovič – Cabral, Savvidis, Benovič, Kolesár, Kotlár – Yusuf (15. Olejník) 2. polčas: Kamenár – Turňa, Mihál, Kóša, Tsaousis – Johnson-Nsumoh, Karhan, Savvidis (65. Ujlaky), Gembický,Jendrek – Olejník.
Náhradníci: Kamenár – Tsaousis, Mihál, Kóša, Turňa, Karhan, Jendrek, Gembický, Ujlaky, Johnson, Olejník

MFK Skalica: Junas – Nemergut, Černek, Blažek, Nečas, Mášik (71. Mader), Hollý, Nagy (65. Škovran), Horodník (86. Ravas), D. Šebesta (71. Straczek), A. Šebesta (65. Šulc).
Náhradníci: Riška – Šulc, Mader, Škovran, Ravas, Straczek

Rozhodčí: Dohál