Mistrovství světa

Francie – Švýcarsko

25:24

konec (14:14)

18.01.2021, 18:00 • Dr Hassan Moustafa Sports Hall, Gíza • Skupina E • Viktor Sandev

60

Portner skvěle zasáhl, jenže na druhé straně opět zazářil Gérard proti ráně Bena Romdhaneho a Francie proto vítězí nejtěsnějším rozdílem! (25:24)

60

Do konce zápasu zbývá zhruba dvacet vteřin! Francie je u míče a nyní si vybírá oddechový čas, duel se určitě pokusí dohrát na útočné polovině! (25:24)

60

Zhruba půl minuty před koncem ještě vykřesává naději Sidorowicz! (25:24)

Švýcarský tým si ještě vybírá oddechový čas! (25:23)

59

Na druhé straně naopak skóruje a tohle se Švýcarskem nevypadá vůbec dobře, i když mělo dlouhou výhodu dvojnásobného přečíslení. (25:23)

58

Jenže Gérard opět čaruje a vychytal Sidorowicze, v tuto chvíli je jasným lídrem svého výběru! (24:23)

58

Tohle je teď pro Francii hodně nepříjemné, další dvě minuty totiž odpyká Mem a favorit se proto bude bránit ve čtyřech! (24:23)

57

Jenže v důležitý moment zasahuje Gérard proti střele Raemyho a Francouzi teď určitě budou šetřit čas! (24:23)

56

Po faulu na Rubina odpyká dvouminutový trest Lagarde. (24:23)

56

Francie ale získala míč a po rychlém brejku dává Abalo důležitý gól z křídla! (24:23)

55

Jenže domácí mají Portnera, který naprosto exkluzivně vychytal Abala! (23:23)

54

Sidorowicz neudržel nervy na uzdě a za nesportovní chování si odsedí dvě minuty, na lavičce se pořádně rozčiluje! (23:23)

53

Francouzi bleskově srovnali povedenou střelou Richardsona. (23:23)

53

Švýcarsko se dostává do vedení díky Raemymu a v závěrečných minutách nás proto čeká pořádné drama! (22:23)

52

Švýcaři však drží krok, Gérarda překonal Tynowski. (22:22)

51

První gól v zápase střílí Lagarde a Francie díky němu znovu vede. (22:21)

49

Nyní je znovu srovnáno, z levé strany skóruje Lier. (21:21)

47

A je to tady, Schmid se dnes dokonce prosazuje už podesáté! (21:20)

46

Francii ale vzápětí vrací dvoubrankové vedení Richardson střelou z devíti metrů. (21:19)

46

Schmid je opravdu ve formě, ranou z devíti metrů zaznamenal svůj devátý gól tomto utkání! (20:19)

44

Z devíti metrů nekompromisně vypálil Mem a Francie vede o dvě branky. (20:18)

43

Hra je teď hodně rozháraná. Po technické chybě Mema snížil z rychlého brejku Lier. (19:18)

42

Gérard se teď zaskvěl proti ráně Rubina! (19:17)

41

Abalo se uvolnil na pravém křídle a s přehledem překonal Portnera. (19:17)

38

Francii však bleskově vrací vedení Mem. (18:17)

38

Po delší době se ozval Schmid a díky jeho osmé brance v zápase je srovnáno. (17:17)

37

A ti se nakonec prosazují, na rozdíl jediné branky snižuje aktivní Sidorowicz. (17:16)

35

Röthlisberger při svém rychlém brejku přišel o míč, na druhé straně skóruje Mahe a je to už jeho sedmý gól v zápase. (17:15)

33

Na opačné straně ukázal své kvality Mahe a prosazuje se už pošesté v zápase. (16:15)

33

Švýcaři okamžitě odpovídají zásluhou Miloševiće. (15:15)

32

Nyní fauloval Sidorowicz a následnou sedmičku proměnil Descat (15:14)

30

Sedm vteřin před koncem první půle he vyloučen Röthlisberger. (14:14)

30

A to se téměř záhy povedlo, přesnou mušku měl Sidorowicz. (14:14)

29

Na druhé straně dává svou sedmou branku v zápase nabuzený Schmid. (14:13)

28

Mahe teď svými trefami jasně táhna Francii, v tomto utkání se prosadil již popáté. (14:12)

27

Sidorowicz to teď udělal skvěle a ranou o zem rozvlnil síť. (13:12)

26

Pardin dnes opravdu pokračovat nebude a odkulhává do útrob stadionu! (13:11)

25

Další povedenou ranou ale okamžitě odpovídá (13:11)

25

Do střelecké formy se dostal Milošević, jenž snížil střelou ze spojky. (12:11)

24

Mem vyskočil vysoko do vzduchu a z devíti metrů skóruje. (12:10)

23

Gérard se chytil a vzápětí předvádí další brilantní zákrok! (11:10)

21

Tohle ale vůbec nevypadá dobře! Tynowski totiž spadl na nohu Pardina a z hrací plochy musel být odnesen, místo něj se postavil mezi tři tyče Gérard. (11:10)

21

Po delší době se blýskl Portner a zlikvidoval střelu Fabregase, na druhé straně zakončil rychlý brejk (11:10)

20

Švýcaři opět přišli o míč a rychlý brejk proměňuje Porte razantní střelou pod břevno! (11:9)

19

Švýcarsko se střelecky zaseklo, naopak jasnému favoritovi se momentálně daří a vedení mu proto vrací Mem. (10:9)

18

Mahe teď řádí jako černá ruka a přidává svůj třetí zásah v tomto utkání, máme tedy srovnáno. (9:9)

18

Nařízenou sedmičku zkušeně proměnil Mahe. (8:9)

17

Na druhé straně fauloval Svajlen a půjde si odpočinout na dvě minuty. (7:9)

17

Všechno teď ale napravil famózní Schmid a dává už svůj šestý gól v zápase. (7:9)

16

Na levém křídle se skvěle uvolnil Descat a s přehledem překonal Portnera. (7:8)

15

Na pivotu zůstal zcela osamocený Fabregas a zblízka snížil na rozdíl dvou branek. (6:8)

14

Do rychlého brejku vyrazil Schmid a nezaváhal, Švýcaři i díky jeho pěti trefám vedou už o tři góly! (5:8)

12

Milošević vypálil z devíti metrů a rozvlnil síť, mírný outsider tak vede o dvě trefy. (5:7)

11

Švýcarsku se zatím daří střelecky, další jeho branku přidává Sidorowicz. (5:6)

10

Na druhé straně okamžitě odpovídá Descat. (5:5)

10

Schmid je dnes k nezastavení a dává už svou čtvrtou branku v zápase. (4:5)

7

Následnou semdmčku bez potíží proměňuje Schmid. (4:4)

7

Stejný hráč to však teď přehnal s důrazem a o zásluze je vyloučen na dvě minuty. (4:3)

7

Karabatić znovu úřaduje a dává svůj druhý gól v zápase. (4:3)

6

Švýcarsko i v oslabení srovnává stav, přesnou mušku měl Milošević . (3:3)

6

Nyní vrátil Francii vedení Remili hezkou střelou z pravé spojky. (3:2)

5

Rubin povalil k zemi protihráče a musí si odsedět dvouminutový trest. (2:2)

5

Švýcarskou vzápětí srovnává stav zásluhou další branky Schmida. (2:2)

5

Na druhé straně se poprvé vytáhl brankář Portner, jenž zblízka vychytal kanonýra Karabatiće. (2:1)

4

Až nyní se prosazuje Schmid a to hezkou střelou z devíti metrů. máme tedy sníženo. (2:1)