16.01.2021, 14:00 • UT Nitra • Viktor Kalinács sk

82

82. Jendrišek (NIT), Franko (NIT), Strelčík (PUC)

82

Jendrišek s Frankom v tutovke preváhali možnosť rozhodnúť zápas! Strelčík vynikol a Púchov ešte môže vyrovnať.

67

Hostia posielajú do hry ďalších nových borcov.

52

52. Alen MUSTAFIĆ - 2:1

52

Nitra dala gól!
ALEN MUSTAFIĆ otáča skóre duelu po krásnej individuálnej akcii z ľavej strany. Technická koncovka z hranice veľkého vápna!

44

44. Alen MUSTAFIĆ - 1:1

44

Je vyrovnané! ALEN MUSTAFIĆ stál na začiatku akcie, ktorá pokračovala cez Tancíka na ľavom krídle. Samotný Mustafić si potom zbehol dovnútra šestnástky, odkiaľ prízemnou strelou vyrovnal na 1:1.

43

43. Michlík (PUC)

43

Michlík to skúsil spoza veľkého vápna a jeho ľavačka minula ľavú tyč nitrianskej brány možno aj o menej ako jeden meter!

40

40. Patrik KRČULA - 0:1

40

Púchov dal gól!
Defenzívna chyba Tancíka, rýchla akcia sprava, center doľava a osamotený PATRIK KRČULA zoči-voči Šípošovi využíva ponúknutú šancu na otvárací gól!

17

17. Šefčík (NIT), Pilný (PUC)

17

Šefčík zatočil priamy kop pod brvno a gólman Pilný vyrazil zakončenie na roh! Zatiaľ najkrajší moment.

2:1

konec (1:1)

Branky: 44. Mustafić, 52. Mustafić – 40. Krčula

FC Nitra: Šípoš – Fabiš, Kolčák, Ferjani, Vrábel, Mustafić, Tancík, Kurt, Šefčík, Jendrišek (C), Franko
Náhradníci: Trnovský – Šuľa, Radványi, Regäsel, Ferleťák

MŠK Púchov: I. polčas: P. Pilný – Ozimý, Pišoja, Lorincz, Kopiš – Machara – Michlík, Martinček – Kingsley, Rypák, Krčula II. polčas. Strelčík – Prekop, Riška, Pavlovič, Kopiš – Michlík – Vápeník, Varga – Kapusniak, D. Pilný, Mráz

Diváci: Bez divákov