16.01.2021, 19:00 • Sportovní hala Chrudim • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.45 4.75 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

39:10

39:10 KOUDELKA - 4:0

39:10

Chrudim právě vstřelila branku!
A je hotovo! Chrudimští postupují mezi šestnáct nejlepších týmů Evropy! Definitivní tečku za postupem udělal TOMÁŠ KOUDELKA, který vyvezl míč a pátého hráče následně překonal střelou na bližší tyč – 4:0!

19:45

19:45 P. DROZD - 3:0

19:45

Bratři Drozdovi – Differdange 3:0! Chrudimští patnáct vteřin před pauzou udeřili potřetí, Max rozehrál od postranní čáry na nohu PAVLA DROZDA, který z voleje pod nohama padajícího Cardosa potřetí rozjásal chrudimské fanoušky – 3:0!

17:42

17:42 D. DROZD - 2:0

17:42

Dvě minuty před koncem poločasu se chrudimští futsalisté dostávají do dvoubrankové vedení! Perfektní kombinaci rozjel Tomáš Koudelka, jeho pas na levou stranu poslal před branku Pavel Drozd, kde ho z voleje poslal do sítě DAVID DROZD! Zapsal si tak druhý gól v zápase a zvýšil na 2:0 pro Chrudim!

02:50

02:50 D. DROZD - 1:0

02:50

Domácí tým se dostává do vedení! Tomáš Koudelka rozehrál rohový kop lobem na levačku DAVIDA DROZDA, tomu zakončení nesedlo podle představ, ale možná právě tím zaskočilo brankáře Cardosa, který tahal míč jen ze své sítě – 1:0!

4:0

konec (3:0)

Branky: 3. D. Drozd (Koudelka), 18. D. Drozd (P. Drozd), 20. P. Drozd (Max), 40. Koudelka (Felipe)

Karty:   16. Kubát (CHR), 23. Felipe (CHR) – 29. Gilo (DIF)

FK Chrudim: Rennan (Litviněnko) – Max, Koudelka, P: Drozd, D. Drozd – Mužík, Mareš, Kubát, Doša, Slováček, Felipe

FC Differdange 03: Cardoso (21. Cavalheiro, Nunes) – Bocum, Ruben Reis, Teka, Fred – Chalmandier, Paulinho, Robinho, Gilo, Porfirio, Garrido, Djô

Rozhodčí: Keco, Puzovič (oba Bosna a Hercegovina) – Černý (Česko)