Chance liga

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

2:3

konec (1:0, 1:3, 0:0)

16.01.2021, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • 21. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 2.0 4.6 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:43

Se Vsetínem už to vůbec nevypadá dobře, dvě minuty za podrážení fasuje Vojtěch Šilhavý, za této situace svolává trenér Srdínko oddechový čas pro domácí tým.

54:45

Krisl to přehnal při bránění Kucharczyka a fasuje menší trest za plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

47:48

Vsetínu se početní výhoda vůbec nedaří, ale nyní dostane ještě bonus k tomu, Přerov zahrál v šesti a to znamená, že domácí budou mít po dobu dvětadvaceti vteřin početní výhodu 5 na 3.

46:17

Možnost pro Vsetín, na dvě minuty míří na trestnou lavici Rok Macuh za vysokou hůl.

43:47

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Zeman – 2 min., sekání).

35:12

Adam Hořanský dnes znovu putuje na trestnou lavici a to znamená jediné, Přerov si zahraje další přesilovou hru.

30:13

Přerov si zahraje speciální přesilovou hru 4 na 3, trvat bude osmadvacet vteřin, pak budou Hanáci pokračovat v klasické početní výhodě 5 na 4. Viníkem této situace je vsetínský Adam Hořanský, jenž fasuje dvě minuty za držení.

28:41

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šimon Jenáček – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., hrubost).

22:52

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Dluhoš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

17:39

První přesilovou hru v utkání si zkusí hosté z Přerova, dvě minuty za podrážení fasuje Tomáš Kudělka.

10:01

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Svoboda – 2 min., nesportovní chování).

04:43

Vsetín si zahraje první přesilovou hru, na dvě minuty za vysokou hůl míří na trestnou lavici Rok Macuh.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Kucharczyk (Smetana), 25. R. Vlach (Š. Jenáček) – 28. T. Doležal (Dostálek, Pšurný), 36. Dostálek (Hrabal, Pšurný), 39. T. Doležal (Pšurný, Dostálek)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Gába) – Ondračka, Smetana, Hryciow, Bartko, Kudělka (C), Štach (A), J. Jenáček – Půček, Pechanec, L. Bednář – Babka, R. Vlach, A. Zeman – Hořanský, Šilhavý, Vítek – Š. Jenáček, Kucharczyk (A), Gajarský.

HC ZUBR Přerov: Holík (D. Dvořák) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Forman, Krisl (C), Dluhoš – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, Indrák, Ryšavý – Štefka, Macuh, Goiš – Václavek.

Rozhodčí: Čech, Šudoma – Novák, Komínek

04:43 PRE 2 Macuh, vysoká hůl
10:01 VSE 1:0 Kucharczyk (Smetana)
10:01 PRE 2 Svoboda, nesportovní chování
17:39 VSE 2 Kudělka, podrážení
22:52 PRE 2 Dluhoš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo