2:1

konec (1:0)

15.01.2021, 13:30 • Lara, Turcja • Jarek pl

Tipsport: 3.34 3.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Towarzyski mecz Piasta Gliwice z Zorią Ługańsk dobiegł końca. Zawodnicy Waldemara Fornalika zwyciężyli 2:1. Dziękuję za uwagę! (15:19:41)

90+3

90+2

Skutecznie bronią dostępu do własnej bramki gliwiczanie.

90+1

Trzy minuty doliczył arbiter!

89

Próboją powalczyć o gola wyrównującego zawodnicy Zorii. Udało im się wywalczyć rzut wolny w dogodnej odległości.

87

Seria rzutów rożnych dla ekipy z Gliwic.

85

Gol dla Zorii Ługańsk!
Pewnie wykonana jedenastka i rywale łapią kontakt! Strzelcem bramki VLADLEN YURCHENKO.

85

Spóźniony wślizg w polu karnym i arbiter dyktuje jedenastkę dla Zorii!

84

Skiksował przy próbie uderzenia zza pola karnego jeden z rywali, ale gliwiczanie nie zdołali wyprowadzić kontrataku.

82

Żółtą kartkę otrzymuje Lipski (Piast Gliwice).

81

Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gliwiczan.

80

W dalszym ciągu bardzo nieskuteczni w ofensywie są piłkarze z Ługańska.

78

Długo trwa akcja Piasta na połowie rywali. Zawodnicy Zorii zepchnięci do głębokiej defensywy.

76

Rzut wolny dla Zorii w odległości około trzydziestu metrów od bramki Piasta.

74

Kolejne nieudane wykończenie akcji przez ekipę z Ługańska. Nie spieszy się ze wznowieniem gry Szmatuła.

71

Niespełna dwadzieścia minut pozostało do końca meczu w tureckiej Larze. W dalszym ciągu na prowadzeniu utrzymuje się Piast.