Statistiky:
Konečné pořadí:
1. Francie 1:22:28,0 hod (0+6)
2. Norsko +4,2 s (1+4)
3. Itálie +1:06,6min (0+5)
4. Rusko +1:55,3 (0+9)
5. Německo +2:06,4 (3+11)
6. Ukrajina +2:31,8 (0+2)
7. Švédsko +2:59,6 (1+9)
8. Kanada +3:05,3 (0+9)
9. Švýcarsko +3:17,1 (0+9)
10. Finsko +3:32,9 (0+7)
11. Slovinsko +3:37,3 (0+9)
12. USA +3:40,6 (0+11)
13. Slovensko +4:57,9 (0+10)
14. Estonsko +5:09,1 (1+11)
15. Rakousko +5:11,0 (3+13)
16. Bělorusko +5:23,3 (5+12)
17. Litva +5:36,3 (1+10)
18. Česko +6:22,5 (3+8)
19. Kazachstán +6:23,7 (0+11)
20. Lotyšsko +6:38,6 (1+16)
21. Japonsko +6:55,3 (0+10)
22. Polsko +7:32,1 (1+13)
23. Rumunsko +7:51,7 (1+16)
24. Belgie +1 kolo
Pořadí po osmé střelbě:
1. Francie 1:16:34,3 hod (0+6)
2. Norsko +23,1 s (1+4)
3. Itálie +44,7 (0+5)
4. Rusko +1:49,8 min (0+9)
5. Německo +1:51,3 (3+11)
6. Ukrajina +2:19,2 (0+2)
...
13. Slovensko +4:13,2 (0+10)
19. Česko +6:09,6 (3+8)
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Francie 1:09:18,8 hod (0+5)
2. Itálie +21,7 s (0+3)
3. Norsko +35,7 (1+4)
4. Německo +1:35,7 min (3+9)
5. Švýcarsko +1:53,7 (0+6)
6. Rusko +1:59,5 (0+9)
...
13. Slovensko +3:34,2 (0+8)
19. Česko +5:29,1 (3+7)
Pořadí po třetí předávce:
1. Německo 1:01:34,0 hod (0+6)
2. Francie +6,4 s (0+4)
3. Itálie +23,9 (0+3)
4. Norsko +55,0 (1+4)
5. Švýcarsko +1:32,4 min (0+5)
6. Ukrajina +1:56,1 (0+1)
...
14. Slovensko +3:28,8 (0+8)
21. Česko +5:03,4 (3+5)
Pořadí po šesté střelbě:
1. Itálie 55:44,1 min (0+3)
2. Francie +10,4 s (0+4)
3. Německo +12,4 (0+6)
4. Norsko +55,1 (1+4)
5. Švýcarsko +1:22,1 min (0+5)
6. Ukrajina +1:32,9 (0+1)
...
15. Slovensko +3:16,1 (0+8)
22. Česko +4:18,0 (3+5)
Pořadí po páté střelbě:
1. Itálie 48:33,9 min (0+3)
2. Francie +3,4 s (0+3)
3. Německo +4,9 (0+5)
4. Norsko +50,6 (1+4)
5. Švýcarsko +56,5 (0+3)
6. Ukrajina +1:14,5 min (0+1)
...
14. Slovensko +2:24,4 (0+5)
22. Česko +3:28,9 (3+5)
Pořadí po druhé předávce:
1. Itálie 40:34,9 min (0+1)
2. Německo +17,7 s (0+4)
3. Francie +18,1 (0+2)
4. Norsko +1:13,7 min (1+4)
5. Švýcarsko +1:14,9 (0+3)
6. Ukrajina +1:19,6 (0+1)
...
18. Slovensko +2:24,8 (0+5)
22. Česko +3:03,2 (3+4)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Itálie 34:45,9 min (0+1)
2. Francie +13,1 s (0+2)
3. Německo +19,5 (0+4)
4. Švýcarsko +38,3 (0+3)
5. Bělorusko +1:02,0 min (0+1)
6. Kanada +1:19,0 (0+6)
...
16. Slovensko +1:52,7 (0+5)
22. Česko +2:50,1 (3+4)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Itálie 27:47,1 min (0+1)
2. Francie +6,2 s (0+2)
3. Švýcarsko +7,2 (0+1)
4. Německo +11,2 (0+3)
5. Bělorusko +26,7 (0+0)
6. Česko +52,6 (0+1)
...
9. Slovensko +1:05,6 min (0+3)
Pořadí po první předávce:
1. Německo 20:18,2 min (0+2)
2. Itálie +0,7 s (0+1)
3. Francie +4,7 (0+2)
4. Švýcarsko +5,2 (0+1)
5. Norsko +6,4 (0+1)
6. Bělorusko +22,6 (0+0)
...
8. Česko +35,0 (0+1)
9. Slovensko +38,2 (0+1)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Itálie 14:29,8 min (0+1)
2. Německo +0,8 s (0+2)
3. Švýcarsko +4,9 (0+1)
4. Bělorusko +5,6 (0+0)
5. Francie +10,5 (0+2)
6.Norsko +12,3 (0+1)
...
7. Česko +14,3 (0+1)
10. Slovensko +19,7 (0+1)
Pořadí po první střelbě:
1. Bělorusko 7:16,8 min (0+0)
2. Norsko +0,5 s (0+0)
3. Itálie +1,0 (0+0)
4. Švýcarsko +1,9 (0+0)
5. Ukrajina +2,2 (0+0)
6. Slovinsko +3,1 (0+0)
...
14. Slovensko +14,0 (0+1)
17. Česko +15,5 (0+1)
Startovní listina
1. Norsko (Vetle Sjastad Christiansen, Johannes Dale, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)
2. Švédsko (Peppe Femling, Martin Ponsiluoma, Oskar Brandt, Sebastian Samuelsson)
3. Německo (Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Philipp Horn)
4. Rusko (Kirill Strelcov, Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)
5. Česko (Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Jonáš Mareček, Mikuláš Karlík)
6. Itálie (Thomas Bormolini, Lukas Hofer, Tommaso Giacomel, Dominik Windisch)
7. Rakousko (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Harald Lemmerer)
8. Francie (Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Fabien Claude, Emilien Jacquelin)
9. Švýcarsko (Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner, Joscha Burkhalter)
10. Bělorusko (Nikita Lobastov, Sergej Bočarnikov, Raman Jaljotnau, Anton Smolski)
11. Finsko (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Jaakko Olavi Ranta, Olli Hiidensalo)
12. Ukrajina (Artěm Tyščenko, Dmitro Pidručnij, Anton Dudčenko, Artěm Prima)
13. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Rok Tršan, Alex Cisar)
14. Kanada (Christian Gow, Scott Gow, Trevor Kiers, Adam Runnalls)
15. Japonsko (Mikito Tačizaki, Kosuke Ozaki, Cukasa Kobonoki, Šóhej Kodama)
16. USA (Leif Nordgren, Jake Brown, Paul Schommer, Sean Doherty)
17. Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, César Beauvais)
18. Slovensko (Michal Šíma, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Matej Baloga)
19. Estonsko (Rene Zachna, Kalev Ermits, Robert Heldna, Raido Ränkel)
20. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas, Maksim Fomin)
21. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela)
22. Lotyšsko (Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotinš, Edgars Mise)
23. Kazachstán (Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev, Danil Běleckij, Sergej Sirik)
24. Rumunsko ( George Buta, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Raul Antonio Flore)
Pořadí SP štafetových závodů
1. Norsko 114 b
1. Švédsko 114 b
3. Německo 96 b
4. Rusko 86 b
5. Česko 76 b
6. Itálie 74 b
7. Rakousko 74 b
8. Francie 72 b
9. Švýcarsko 64 b
10. Bělorusko 60 b
11. Finsko 59 b
11. Ukrajina 59 b
13. Slovinsko 58 b
14. Kanada 54 b
15. Japonsko 50 b
Cíl
Jacquelin odrazil nápor Johannes Thingnes Bøeho
Cíl
29,5km
8.st.
Jacquelin zvládl poslední střelbu s jedním dobitím
8.st.
7.st.
7.st.
Fatální selhání Philippa Horna
7.st.
4.st.
1. Německo 20:18,2 min (0+2)
2.Itálie +0,7 (0+1)
3.Francie +4,7 (0+2)
4.Švýcarsko +5,2 (0+1)
5.Norsko +6,4 (0+1)
6.Bělorusko +22,6 (0+0)
...
8. Česko +35,0 (0+1)
9. Slovensko +38,2 (0+1)
1. Norsko (Vetle Sjastad Christiansen, Johannes Dale, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)
2. Švédsko (Peppe Femling, Martin Ponsiluoma, Oskar Brandt, Sebastian Samuelsson)
3. Německo (Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Philipp Horn)
4. Rusko (Kirill Strelcov, Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)
5. Česko (Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář, Mikuláš Karlík)
6. Italy (Thomas Bormolini, Lukas Hofer, Tommaso Giacomel, Dominik Windisch)
7. Rakousko (David Komatz, Simon Eder, Felix Leitner, Harald Lemmerer)
8. Francie (Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Fabien Claude, Emilien Jacquelin)
9. Švýcarsko (Benjamin Weger, Jeremy Finello, Serafin Wiestner, Joscha Burkhalter)
10. Bělorusko (Nikita Lobastov, Sergej Bočarnikov, Raman Jaljotnau, Anton Smolski)
11. Finsko (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Jaakko Olavi Ranta, Olli Hiidensalo)
12. Ukrajina (Artěm Tyščenko, Dmitro Pidručnij, Anton Dudčenko, Artěm Prima)
13. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Rok Tršan, Alex Cisar)
14. Kanada (Christian Gow, Scott Gow, Trevor Kiers, Adam Runnalls)
15. Japonsko (Mikito Tačizaki, Kosuke Ozaki, Cukasa Kobonoki, Šóhej Kodama)
16. USA (Leif Nordgren, Jake Brown, Paul Schommer, Sean Doherty)
17. Belgie (Florent Claude, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar, César Beauvais)
18. Slovensko (Michal Šíma, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Matej Baloga)
19. Estonsko (Rene Zachna, Kalev Ermits, Robert Heldna, Raido Ränkel)
20. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas, Maksim Fomin)
21. Polsko (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik, Marcin Szwajnos, Tomasz Jakiela)
22. Lotyšsko (Aleksandrs Patrijuks, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotinš, Edgars Mise)
23. Kazachstán (Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev, Danil Běleckij, Sergej Sirik)
24. Rumunsko ( George Buta, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Raul Antonio Flore)