2:1

konec (0:0, 1:0, 1:1)

14.01.2021, 15:00 • Ledová aréna Traktor • Petr Sumbal

Tipsport: 1.86 4.28 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek dnešního dne. (17:25:19)
Československá stopa v utkání:
Lukáš Sedlák (CLJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:53
Tomáš Hyka (CLJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:28
Roman Will (CLJ) 60 minut, 26 zákroků, 1 gól, 96,3%
Jakub Jeřábek (VTZ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 23:34
Zápas je u konce, domácí Čeljabinsk dokázal v dramatickém zápase na domácím ledě porazit 2:1. V první třetině jsme branku neviděli, ve druhé pokračovala převaha Traktoru, který se nakonec dostal, v oslabení vstřelil první branku utkání střelou do horního růžku Vjačeslav Osnovin. Také ve třetí třetině měli domácí více ze hry a znovu byli odměněni brankou, tentokrát se prosadil v přesilové hře Denis Bodrov. Závěr zápasu byl ale ještě dramatický, protože v 57. minutě dokázal Willa po Jeřábkově přihrávce překonat Lotyš Kaspars Daugavinš. Závěr zápasu si už ale domácí pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce.

59:52

Anton Todykov je opět na střídačce, Traktor se stále nevzdává!

59:52

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., podrážení).

59:34

Traktor se drží v útočném pásmu a kontroluje závěr třetí třetiny.

59:17

Linus Hultström musel faulovat Hyku, který by jinak dal gól do prázdné branky. Oslabení však stejně hostům závěr zápasu velmi komplikuje.

59:17

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Linus Hultström – 2 min., hákování).

59:11

Hosté jsou usazení v útočném pásmu, Traktor je pod velkým tlakem.

58:38

Anton Todykov konečně odjel na střídačku a hosté to zkoušejí v šesti!

58:20

Viťaz se zatím stále neodhodlal k odvolání Todykova.

58:08

Alexandr Sjomin dnes nemá v koncovce štěstí, ani jeho dalekonosná střela Romana Willa nepřekonala.

57:39

Svjatoslav Grebenščikov se celkem jednoduše dostal do zakončení, ale Will svůj tým podržel, kotouč vyrazil do ochranné sítě.

57:08

Domácím se podařilo osvobodit se tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

56:54

Viťaz je odhodlaný poprat se ještě o vyrovnání a znovu se usazuje v útočném pásmu.

56:27

56:27 Kaspars DAUGAVINŠ - 2:1

56:27

Viťaz právě vstřelil branku!
Roman Will si čisté konto neudrží, protože Traktor inkasuje na 1:2 a závěr třetí třetiny bude ještě velmi dramatický. Jeřábek našel dlouhou přihrávkou na útočné modré čáře KASPARSE DAUGAVINŠE, který dokázal udělat Willovi kličku a překonat ho. Asistence: Jakub Jeřábek.

2:1

Branky a nahrávky: 22. Osnovin, 47. D. Bodrov (Byvalcev, Åberg) – 57. Daugavinš (Jeřábek)

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Pilut, Manuchov, Bailen (A), Tělegin, D. Bodrov, Karpuchin, Ogurcov – Åberg, Byvalcev, Kalinin (C) – Kravcov, Sedlák (A), Hyka – D. Iljin, Osnovin, Švarjov – Kosov, Karlin, Avcin – Lukin.

HC Viťaz Moskevská oblast: Todykov (I. Ježov) – Jeřábek, Pautov, Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Pylenkov, Vorobej – Daugavinš (A), Danforth, Tedenby – A. Sjomin (C), Bardakov, Moisejev – Laričev, Malychin, Grebenščikov – Arťuchin, Děrgačov, Ivaňuženkov.

Rozhodčí: Odins, Hribik – Kučava, Novikov

03:21 CLJ 2 Manuchov, podrážení
09:00 VTZ 2 Malychin, podrážení
10:12 CLJ 2 Sedlák, sekání
13:20 VTZ 2 Arťuchin, podrážení
15:56 VTZ 2 Arťuchin, vysoká hůl