11.01.2021, 16:50 • SC Dubina Ostrava • 19. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.25 7.0 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Za Vítkovice byl vyhlášen nejlepším hráčem Lukáš Souček, který předvedl několik perfektních zákroků!
Za hosty pak byl vyhlášen Filip Langer (1:1). (18:51:11)

Střely na branku ve třetí třetině: 11:11!
Střely v zápase celkem: 25:27!
Ve třetí třetině se Tatran již nedostal k nějakému většímu náporu. Naopak Vítkovice si hlídaly své nabité vedení a dokráčely si k pohodlnému vítězství a opět si vyšláply na svého rivala z Tatranu.

58:58

58:58 Lukáš HÁJEK - 8:3

58:58

Vítkovice právě vstřelily branku!
Nakonec se dostal k brance i LUKÁŠ HÁJEK, který se svou první střelou neuspěl, ale jeho dorážka nakonec skončila v brance. Asistence: Matyáš Šindler.

58:29

58:29 Filip LANGER - 7:3

58:29

Tatran právě vstřelil branku!
A máme tu branku ve vlastním oslabení. Do protiútoku se dostal Pánek a ten přihrával na FILIPA LANGERA, který se trefil pod ruku Součka. Asistence: Martin Pánek.

58:09

Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Ondřej Sádlo – 2 min., Nedovolené vrážení).

57:47

Svou další brankou Vítkovice definitivně potvrdily své dnešní vítězství.

56:49

56:49 Marek BRÄUER - 7:2

56:49

Sladký vyslal střelu, která byla jen vyražena před branku, kde měl dostatek času a prostoru MAREK BRÄUER, který nakonec dostal míček za záda Kříže. Asistence: Tomáš Sladký.

56:15

A Hájek opět před brankou, kdy už dostal míček, ale tentokrát mu Kříž překazil brankovou radost!

55:59

Před brankou vyl osamocený Hájek, ale míček se k němu nakonec nedostal.

55:00

Pět minut do konce zápasu a uvidíme, dát čtyři branky ve florbale není nic těžkého, ale o to těžší, pokud proti jsou Vítkovice.

53:36

Tatran už nesjpíše tak trochu rezignoval na to, že by v dnešním souboji mohl uspět a potvrzuje se fakt, že se jim v posledních zápasech proti Vítkovicím příliš nedaří.

51:23

Po poslední komerční pauze tu máme poslední desetiminutovku zápasu a zdá se, že se dnes prodloužení nedočkáme. Vítkovice mají pohodlný náskok, navíc kontrolují hru.

50:36

Souček nyní opět čaroval! K vidění byl další jeho perfektní reflexivní zákrok a Souček dnes opět ukazuje své kvality.

48:23

Meliš podnikl rychlý útočný výpad, ale jeho rána přesně do míst, kde byl připraven Souček neměla šanci na úspěch.

47:57

Střelu Petra Brautfergera neprošla za záda Součka, který si pohlídal celou situaci u své levé tyčky.

47:22

Hájek nyní dostal dost prostoru na pravé straně a jeho pokus orazítkoval helmu Kříže a míček vyletěl hodně vysoko ke stropu haly.

46:28

Vítkovice zatím hrají ve třetí třetině bez větších obtíží a kontrolují si svůj dobře rozehraný zápas.

45:46

45:46 Rostislav GATTNAR - 6:2

45:46

Autorem branky je ROSTISLAV GATTNAR, který opět po přihrávce Šindlera, uzavírá hattrick v dnešním zápase. Asistence: Matyáš Šindler.

44:28

Zmatek před Křížem, ale na poslední chvíli dokázal Kříž zareagovat a stále drží svůj tým ve hře.

43:30

43:30 Rostislav GATTNAR - 5:2

43:30

Šindler po předchozí střele dokázal ve vzduchu trefit míček a poslat jej před branku. Tam byl připraven ROSTISLAV GATTNAR, který dává svou dnešní druhou branku. Asistence: Matyáš Šindler.

43:20

Němeček se ocitl v šanci, ale netrefuje kontaktní branku.

41:43

Stále se Vítkovice snaží držet míček a nechtějí Tatran pustit do podobného tlaku jako na konci druhé třetiny.

40:53

V úvodu mají míček Vítkovice, které budou chtít dotáhnout zápas do vítězného konce.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 7:10!
I druhá třetina nám přinesla dobrou hru od obou týmů. Oba celky daly shodně po dvou brankách a Vítkovice nadále drží dvou brankové vedení i před třetí třetinou. Tatran měl v závěru třetiny menší tlak, ze kterého dokázal snížit na rozdíl dvou branek.

40:00

39:05

39:05 Matěj HAVLAS - 4:2

39:05

Střešovice měly nyní výborný tlak a nakonec je z toho jejich druhá branka v zápase. O tu se postaral MATĚJ HAVLAS. Asistence: Filip Langer.

38:44

A opět Langer a zase výborný zákrok Součka, který svou levou rukou reflexivně vyrazil jeho projektil!

38:08

Přízemní střela Langera se nedostala na Součka a míček byl sražen k zadnímu mantinelu.

37:26

Martin Mühlfait měl nyní co dělat v defenzívě, aby se zbavil dotírajícího soupeře. To se mu nakonec podařilo na výbornou.

36:09

Langrův pokus nyní prosvištěl nad branku Vítkovic. Tatran přeřadil na vyšší stupeň, nicméně nedostává se ke snižující brance.

34:52

Štěpánek chtěl překvapit Součka z rychlé otočky, ale vítkovický brankář je velmi dobře připraven a eliminoval i tuto šanci Tatranu.

34:15

Martin Šindelář se neproháčkoval mezi dva hráče, ale byl faulován. Sádlo následně rychle nahazoval míček na Součka, ale toto zbrklé nahození nevedlo k ničemu zajímavému.

31:59

Vítkovice si nyní v poklidu kontrolují hru a stále ohrožují soupeřovu branku. Tatran má snahu, ale chybí jim štěstí v zakončení.

30:59

Rozhovor s trenérem Vítkovic, Pavlem Brusem: pochválil hru svého celku v obraně. Dále, že jeho tým má dobře rozehrané utkání, kdy si jeho tým dokáže vytvářet šance a určitě by nic neměnil na hře svého celku.

30:13

30:13 Adam DELONG - 4:1

30:13

Autorem branky je ADAM DELONG, který se již prosazuje po jedenácté v řadě za sebou a navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Jiří Besta.

28:44

Souček opět perfektní! Papoušek si nyní na něm vylámal zuby, respektive svou čepel.

28:15

Z opakovaného záběru bylo viditelné, že špičkou boty vykopl Souček pokud o dorážku.

28:03

Souček nyní předvedl důležitý zákrok, kdy svou nohou zamezil dorážce!

26:53

Přečíslení Tatranu, avšak přihrávka z čepele Petra Brautfergera neprošla. Na druhé straně protiútok a tvrdá rána Nehery!

26:40

Matyáš Šindler byl nyní blízko mantinelu faulován, až se ocitl mimo palubovku.

25:40

Tatran podruhé v zápase čelí dvou brankovému manku. Nyní s míčkem na vlastní polovině a hledá cestu do útoku.

24:55

24:55 Marek MATEJČÍK - 3:1

24:55

Nyní se vyplnilo pravidlo, nedáš, dostaneš! Hájek na sebe navázal hned tři bránící hráče a perfektně našel před brankou MARKA MATEJČÍKA. Asistence: Lukáš Hájek.

24:49

Martin Mühlfait se ujmul odraženého míčku, ale nepřekonal Součka.

24:12

Z dálky nahazoval Sádlo a Tatran vybojoval míček za brankou Vítkovic a uklidňuje hru rozehrávkou dozadu.

23:45

23:45 Pavel SLÁDEČEK - 2:1

23:45

A máme tu snižující branku. PAVEL SLÁDEČEK střílel z pravé strany a míček proskotačil pod Součkem ke vzdálenější tyčce. Asistence: Ondřej Němeček.

22:56

Delong už chtěl střílet, ale Sládeček mu v poslední chvíli vložil do střely hůl.

22:06

Vítkovice zvládly své dnešní první oslabení bez úhony a stále drží dvou brankové vedení.

21:35

A po rozehrávce přišla ihned střela, avšak tentokrát nad branku Součka.

21:30

Němeček dobře vystřelil a Souček levou rukou vyrazil míček mimo. Rozehrávka Tatranu.

20:55

Nyní to hosté již trochu překombinovali, ale stále drží míček a dobývají svatyni Součka.

20:28

Ale Tatran nezačal druhou třetinu dobře a jejich soupeř se v oslabení dostal do slibné šance.

20:06

Hosté dohrávají přesilovku z konce první třetiny a uvidíme, jestli dojde ke snížení.

20:01

Střely na branku: 7:6!
Začátek zápasu se nesl v opatrném duchu, ale hra se nám postupně rozhýbala a přinesla dvě branky Vítkovic. Ty zatím dokázaly potrestat dvě chybičky v defenzívě Tatranu a zaslouženě tuto třetinu vyhrály.

20:00

19:34

Kolísko si to zamířil středem hřiště a byl faulován. Uvidíme první vyloučení dnešního zápasu. Vyloučen Hatala za sekání, ač s největší pravděpodobností fauloval spíše Kaleta.

18:30

Zato zakončení Piskáčka už vypadala hodně nadějně a snad chybělo 000 centimetrů, aby míček skončil v brance Vítkovic.

18:08

Sádlo se pokoušel vytočit do bekhendu, ale jeho úmysl mu nevyšel, tak jak si nejspíše představoval.

17:38

17:38 Rostislav GATTNAR - 2:0

17:38

Autorem branky je ROSTISLAV GATTNAR, který obdržel míček před branku a zametl jej do odkryté levé poloviny branky. Asistence: Matyáš Šindler.

16:25

Jakub Kolísko dostal míček od Tlapáka a dostal se ke střele. Souček jeho tvrdou ránu z pravé strany vyrazil před sebe.

15:49

Střešovický klub je nyní více na míčku, avšak daleko od branky Součka, který vše může sledovat zpovzdálí.

14:10

4:3 je to na úspěšně blokované střely. I po inkasované brance sledujeme dobrý florbal od obou stran a Tatran se snaží rychle vyrovnat.

13:06

Gattnar před brankou viděl Delonga, který však trefil na prázdno! Velká šance!

12:35

Pánek střílel z levé strany a jeho tvrdá rána skončila na Sladkém.

11:50

11:50 Filip ČONKA-SKYBA - 1:0

11:50

A po komerční pauze je tu první branka domácích! Rychlý útok využil Hájek, který poslal míček před branku, kde dorážel míček do branky FILIP ČONKA-SKYBA. Asistence: Lukáš Hájek.

11:22

Milan Fridrich (asistent trenéra Tatranu) v rozhovoru: snažíme se soustředit na obranu, nic speciálního, hlavně mít dobré rozestavení. Jak na Vítkovice? Je potřeba vycházet z obrany a být silní na míčku.

10:33

Střela Sladkého skončila na zadním mantinelu. Následně chytá míček Kříž.

10:01

Vítkovice nyní zvládly situaci v rohu palubovky a pokouší se přenést hru na druhou stranu.

08:46

Marek Matejčík dostal míček na levou stranu a na ose hřiště hledal Hájka, ale k němu se míček nedostal.

08:02

Domácí kombinují na své polovině a hledají cestu k brance Tatranu. Jde vidět, že ani jeden tým nechce jako první inkasovat.

07:13

Jiří Besta se dostal s míčkem až k brance soupeře, ale za jeho brankou byl rychle odzbrojen.

06:15

Jonáš Kreysa se prohnal pravou stranou, jeho zakončení si pohlídal Souček bez větších obtíží.

05:28

Lukáš Kříž nyní musel reagovat na nepříjemnou střelu soupeře. Hra se nám již trochu rozhýbala.

05:01

Meliš se snažil prosadit po levé straně, ale neprošel přes Skybu.

04:09

Rychlý protiútok, který vedl Delong, jeho zpětná přihrávka na střed byla pokrytá. Následoval rychlý protiútok Tatranu, ale ani Sládeček se neprosadil.

03:20

Němeček nyní rozproudil hru a poslal míček na střed, kde byl připraven Langer. Ten nedokázal přesně zacílit!

02:58

Papoušek poslal míček zpět do zadních řad a sledujeme skutečně opatrný úvod začátku.

02:17

Ztráta míčku a Vítkovice se poprvé v zápase budou moci pokochat s míčkem na svých čepelích.

01:45

Stále sledujeme Střešovice na míčku a Vítkovice zatím velmi dobře brání jejich snahu dostat se k jejich brance.

00:43

V první minutě jsou na míčku hosté, kteří se zatím nedokázali dostat do blízkosti branky Vítkovic.

00:01

Vítkovičtí střílí 9,2 branek v průměru na zápas. Ani Tatran nemá problémy se střílením branek, tak uvidíme, jestli dnes uvidíme nějakou přestřelku?

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala – Čonka-Skyba, Sladký, Gattnar – Sidunov, Šindler, Hájek – Bräuer, Delong, Matejčík – Besta, Kaleta.

Tatran Teka Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Rod – Papoušek, Sádlo, Jak. Kolísko – Langer, Havlas, Meliš – Švéda, Šindelář, Brautferger.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
První vzájemný zápas obou celků, v rámci šestého kola, vyzněl lépe pro Vítkovice, které vyhrály poměrem 10:5!
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
Tatran Teka Střešovice je v aktuální tabulce na třetí pozici, v sezóně dokázal zatím dsetkrát zvítězit v základní hrací době a jednou v prodloužení proti Hattricku.
1. SC TEMPISH Vítkovice se v aktuální tabulce nachází na vedoucí pozici. Na svém kontě mají 46 bodů za patnáct vítězství v základní hrací době, jednu porážku v prodloužení proti Bohemce. Jediná porážka přišla na domácí palubovce proti Liberci.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z Livesport Superligy 19. kola, ve kterém se představí v zápase "Mistrů" domácí Rytíři z Vítkovic a hráči Tatranu Střešovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:50.

8:3

Branky a nahrávky: 12. Čonka-Skyba (Hájek), 18. Gattnar (Šindler), 25. Matejčík (Hájek), 31. Delong (Besta), 44. Gattnar (Šindler), 46. Gattnar (Šindler), 57. Bräuer (Sladký), 59. Hájek (Šindler) – 24. Sládeček (Němeček), 40. Havlas (Langer), 59. Langer (Pánek)

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Rod – Papoušek, Sádlo, Jak. Kolísko – Langer, Havlas, Meliš – Švéda, Šindelář, Brautferger.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček

11:50 VIT 1:0 Čonka-Skyba (Hájek)
17:38 VIT 2:0 Gattnar (Šindler)
19:34 VIT 2 Hatala, Sekání
23:45 TAS 2:1 Sládeček (Němeček)
24:55 VIT 3:1 Matejčík (Hájek)
30:13 VIT 4:1 Delong (Besta)