Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera

1:4

konec (0:2, 0:1, 1:1)

10.01.2021, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 34. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 1.67 4.4 4.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec! Dnešní utkání sice moc divácky atraktivní podívanou nenabídlo, ale o góly rozhodně nebylo nouze. Vítkovičtí bránili své obranné pásmo velmi statečně a energetikům zrovna moc prostoru nenabídli. Hostům velmi pomohl náskok z první části, kdy se gólově prosadili hned dvakrát. Vítkovice tak s novými posilami bere další důležitě a druhou výhru v řadě.
Ode mě to je pro dnešek a na počtenou se s vámi loučí Vlastimil Mourek. (17:53:31)

59:25

Karlovarští riskují bez brankáře!

58:39

Jakub Lauko (KVA) a Jan Schleiss (VIT) svedli potyčku v rohu kluziště a od sudích inkasují za hrubost každý po dvou minutách na trestné lavici.

57:59

57:39

Hosté kryjí Skuhravého střelu a mají kotouč ve své moci.

56:59

Koblasovu dělovku z levého kruhu Dolejš lapil.

55:59

A Vítkovice jdou do tří! Za podražení putuje na trestnou lavici Roman Polák (VIT).

55:50

Hosté vyhazují a mohou v klidu střídat.

54:42

Šenkeříkova střela od modré skončila v Dolejšových betonech.

54:19

Jan Hruška (VIT) rukou vyhodil kotouč do ochranné sítě a inkasuje dvě trestné minuty.

53:49

Pyrochta zpoza kruhu provětral Novotného betony.

53:02

Energetici vyčkávají v útočném pásmu na vhodný moment pro střelu.

51:54

Dej střílel z levé strany, Novotný jeho pokus vyrazil.

51:02

Domácí se snaží něco udělat s dosavadním stavem a tlačí na Vítkovice.

49:30

49:30 David KAŠE - 1:4

49:30

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
DAVID KAŠE si počkal na odražený kotouč a dělovkou z kruhů vykřesal alespoň nějakou naději na body pro Energii. Asistence: Martin Rohan a Jakub Flek.

49:08

Vítkovičtí stále odvádí dobrou práci v odrážení karlovarských útoků.

1:4

Branky a nahrávky: 50. D. Kaše (M. Rohan, Flek) – 11. J. Mikyska, 18. Dočekal (Werbik, L. Kovář), 40. L. Krenželok (Lakatoš), 48. M. Kalus (Mallet)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – T. Rachůnek, D. Kaše, Flek – Lauko, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Hladonik, Skuhravý (C), Vondráček.

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Pyrochta, R. Polák (C), Gewiese, Galvinš, Koch, L. Kovář, R. Černý – Svačina, Hruška (A), Lakatoš – L. Krenželok (A), Dej, Schleiss – Mallet, J. Mikyska, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dočekal.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Brejcha, Gerát

05:24 KVA 2 Graňák, podrážení
10:39 VIT 0:1 J. Mikyska
12:09 VIT 2+10 Koch, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Fridrich
17:04 VIT 0:2 Dočekal (Werbik, L. Kovář)
23:00 VIT 2 Dočekal, držení
30:04 VIT 2 Werbik, krosček
32:19 KVA 2 D. Kaše, podrážení
38:02 KVA 2 Kohout, nedovolené bránění
39:20 KVA 2 D. Mikyska, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
39:35 VIT 0:3 L. Krenželok (Lakatoš)
47:10 VIT 0:4 M. Kalus (Mallet)