2:4

konec (1:2, 1:1, 0:1)

09.01.2021, 16:00 • Zimní stadion Na Lapači • 19. kolo • Kristýna Guricová

Tipsport: 1.72 4.8 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině jsme na branku čekali marně, žádná totiž nepadla. Valaši, i přes to prohrávají rozdílem dvou branek, protože se v poslední minutě provinili nedovoleným zákrokem, který rozhodčí posoudil jako technický gól. Vrchlabí si tak dnes z Lapače odváží zasloužené 3 body a Valaši se mohou pokusit o reparát hned v dalším utkání 11. 1., kdy se tito dva soupeři potkají znovu, tentokrát však na ledě Vrchlabí. Ze Vsetína vám přeji hezký večer. (18:32:42)

59:30

59:30 - 2:4

59:30

Vrchlabí vstřelilo branku!
Ujíždějící hráč byl zastaven nedovoleným zákrokem a rozhodčí tuto situaci posoudil jako technický gól.

59:20

Hra byla přerušena, do hry zasáhla hostující střídačka. Vhazovat se bude znovu před Štěpánkem.

59:00

Do konce zápasu zbývá 1 minuta, hraje se před Štěpánkem.

58:30

Vsetín se pustil do riskantní hry bez brankáře.

58:00

Velký boj o kotouč se nyní odehrává za Štěpánkem u mantinelu.

57:30

Kudělka poslal pěknou ránu od modré, ale šla pár centimetrů vedle pravé tyče Štěpánkovy svatyně.

56:36

Oba týmy jsou v plném počtu. Valachům se podařilo ubránit pětiminutové oslabení, nutno podotknout, že jim v tom hodně pomohli také hosté, kteří se během něj nechali na 2 minuty vyloučit také. Podaří se Vsetínu ještě se skóre 2:3 něco udělat?

56:30

Heřman napálil Málkovo rameno.

55:30

Valaši jsou v útočném pásmu, ale jejich hra je plná nepřesností, nedokáží si v pohodě přihrát.

54:30

Hosté jsou v plném počtu a Vsetín čeká ještě 43 vteřin v oslabení (čas, který zbývá z pětiminutového trestu Štacha).

53:20

Zeman se snažil projet s kotoučem mezi třemi hráči hostí, ti ho ale dobře zblokovali a ač se domácí zlobí, byla to čistá práce.

52:38

Bartko nahodil kotouč na Štěpánka, ale ten proplachtil nad brankou.

52:30

Vrchlabí ale chybovalo a místo hry v přesilovce srovnává síly na ledě – bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

52:30

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Linhart – 2 min., podrážení).

52:01

A hra je znovu přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:46

Hosté jsou v plném počtu, před Vsetínem jsou 3 minuty a 32 vteřin v oslabení.

2:4

Branky a nahrávky: 15. Štach (Březina, Pechanec), 36. Pechanec (Štach, Kudělka) – 4. Heřman (Zeman), 5. Urban (Bučko), 37. Hozák (Linhart), 60. Hozák

VHK ROBE Vsetín: Málek (Gába) – Smetana, Ondračka, Bartko, Hryciow, Štach, Kudělka, Jenáček – Gorčík, Pechanec, Březina – Vítek, Šilhavý, Hořanský – Klímek, Kucharczyk, Půček – A. Zeman, Babka, L. Bednář.

HC Stadion Vrchlabí: Štěpánek (Soukup) – Linhart, Oliva, Kajínek, Niko, Jirků, Bučko, J. Moník – Heřman, Chrtek, Nouza – Machač, M. Kratochvil, Zeman – Hozák, Urban, Mrňa – Formánek, Matýs, Chalupa.

Rozhodčí: Barek, Pilný – Novák, Bohuněk

02:30 VSE 2 Štach, sekání
03:38 VRC 0:1 Heřman (Zeman)
04:11 VRC 0:2 Urban (Bučko)
05:44 VSE 2 Jenáček, hrubost