konec (17:14)

09.01.2021, 16:00 • hala DHK Zora Olomouc • 23. kolo • David Suchý

Tipsport: 1.0 25.0 30.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

DHK Zora Olomouc – HK Hodonín 37:26 (17:14)
Nejvíce branek: Kašpárková 8, Přikrylová 6, Trumpešová 4 – Cyganová 12/2, Kalinová 4, Krejčíková 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/2. Vyloučení: 0:3. (17:22:28)
Je konec! Dnešní utkání nakonec podle očekávání končí vítězstvím Olomouce, která poslední celek tabulky přehrála výsledkem 37:26. Domácí celek předvedl ve druhém dějství naprosto suverénní výkon, který přinesl mnoho dalších branek. Hodonínu to dnes nešlo v obranné fázi, které se nedařilo odrážet útočné výpady soupeře. Olomouc tak potvrdila roli favorita a bere tak plný počet bodů.

Konec zápasu. (37:26)

60

Tak ještě jedna branka. Tři vteřiny před koncem druhého poločasu zamířila přesně také Denisa Krajčovičová. (37:26)

59

V rychlém úniku předvedla své kvality také Anna Možíšová, která nedala brankářce šanci. (36:26)

59

Pětatřicátou branku svého celku navíc dokázala obstarat Klára Sovová. (35:26)

58

Jarmila Trumpešová dokázala napravit předchozí zaváhání své spoluhráčky, sama v pádu zamířila přesně. (34:26)

57

Znovu o sobě dala vědět Klaudia Cyganová, která našla volný prostor v domácí brance. (33:26)

56

Dnes sledujeme celou řadu ofenzivních momentů. Nyní mezi protihráčky vtrhla Petra Jadamíková. (33:25)

55

Necelých pět minut před koncem zápasu dokázala utéct Diana Řezníčková a také ona se prosazuje poprvé. (33:24)

54

Nyní to pro změnu směrem dopředu nevyšlo Olomouci a z rychlého kontru se prosazuje Lucie Krejčíková. (32:24)

53

Je tu korekce skóre. Petra Jadamíková dokázala se štěstím vybojovat míč a poté ho uklidit do branky. (32:23)

52

A už je to o deset branek. Tereza Kubáčková dokázala odhadnout rozehrávku a poté zamířila do prázdné branky. (32:22)

52

Olomouc je v posledních minutách zcela evidentně při chuti. Nyní se povedlo poslat míč do branky Jarmile Trumpešové. (31:22)

51

Olomouc měla po faulu k dispozici sedmimetrový hod, se kterým přesně naložila Iva Závišková. (30:22)

51

Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová). (29:22)

50

Přes blokující protihráčky se následně dostal Klaudia Cyganová, která pro změnu poslala míč do levé šibenice. (29:22)

49

A rázem je to o osm branek. Martina Přikrylová převzala nahrávku a poté vypálila naprosto nechytatelně. (29:21)

48

Během necelých třiceti vteřin se navíc domácí celek znovu prosazuje, tentokráte se jednalo o Ivu Záviškovou. (28:21)

37:26

DHK Zora Olomouc: Polášková, Haládiková – Trumpešová, Kapsová, Jansová, Kubáčková, Kašpárková, Protivánková, Žůrková, Závišková, Možíšová, Sovová, Řezníčková, Krajčovičová, Přikrylová, Kubálková.

HK Hodonín: Zichová, T. Novotná, Rehušová – Zálešáková, Kalinová, Krejčíková, Malecká, Cyganová, Pospíšilová, Nováková, Jadamíková, Višňovská, Vavroušková, Krejčíková.

Rozhodčí: Bareš, Uhlíř