08.01.2021, 15:00 • Tatněfť Arena, Kazaň • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.69 4.72 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:57:43)
0+1, 1 střela, čas na ledě 19:41
Lukáš Sedlák (CLJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:38
Roman Will (CLJ) nastoupil jen na dva poslední nájezdy, z nichž jednou inkasoval.
Střely na branku: 37 – 20.
Kazaň vyhrál desátý zápas v řadě a opět zvýšil svůj náskok na čele Východní konference na deset bodů. Čeljabinsk naopak prohrál počtvrté za sebou a s minimálním náskokem na osmý Nur-Sultan figuruje na páté příčce.
Čeljabinsk s přispěním Kravcova odskočil ve 44. minutě do dvougólového vedení. V dalších minutách se Kazaň trápila a směřovala k ukončení vítězné série. Pak ale přišly dva slepené fauly Traktoru a dvojnásobná přesilovka, kterou využil Pesonen. Ve hře bez gólmana navíc vyrovnal Da Costa a celý zápas dospěl až do nájezdů, v nichž Fedotov s Willem nestačili na Dawese, Ljubimova a Zaripova.

Roman LJUBIMOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
Autorem vítězné branky je ROMAN LJUBIMOV.

Danis ZARIPOV

5. série 3:1

Veterán Denis Zaripov prohodil kotouč mezi nohama Romana Willa a definitivně dokonal pozdní obrat Kazaně!

Nick BAILEN

4. série 2:1

Nick Bailen hledal mezeru mezi betony, ale Reideborn je stihl sklapnout včas.

Harri PESONEN

Pesonen poslal Willa k jeho levé tyči, nicméně v dalším manévru mu kotouč utekl.

Další zdržení v těchto nájezdech! Za Fedotova jde do branky Čeljabinsku český gólman Roman Will.

Lukáš SEDLÁK

3. série 2:1

Lukáš Sedlák dal hostům naději. Po naznačení rameny si nechal puk na forhendu a snadno zvedl puk za padajícího gólmana.

3. série 2:0

Fedotov na rychlou kličku Ljubimova naopak skočil i s navijákem. Kazaň vede 2:0!

Vitalij KRAVCOV

3:2

Branky a nahrávky: 56. Pesonen (Zaripov, S. Da Costa), 59. S. Da Costa (Dawes, T. Murphy), rozh. náj. Ljubimov – 3. Osnovin (D. Iljin, M. Majorov), 44. Kravcov (Tělegin, Hyka)