Anglická Premier League

Newcastle United – Leicester City

1:2

konec (0:0)

03.01.2021, 15:15 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • 17. kolo • David Suchý

Tipsport: 5.96 4.13 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

82

82. Andy CARROLL - 1:2

82

Newcastle právě vstřelil branku!
Tak ono to přeci jenom bude ještě zajímavé! Newcastle totiž zahrával standardní situaci, která ovšem zamířila pouze na hlavu Ndidiho. Ten odvracel mimo malé vápno, jenomže tam číhal nekrytý ANDY CARROLL, kterému se výstavním nártem levou nohou povedlo poslat míč do levé části branky. Schmeichel se za tímto pokusem pouze ohlédl.

72

72. Youri TIELEMANS - 0:2

72

Leicester právě vstřelil branku!
Necelých dvacet minut před koncem zápasu tu máme druhou branku Leicesteru! Newcastle znovu přišel o míč a musel se rychle vracet zpět. Maddisonovi se povedlo přenést hru na pravé křídlo, kde měl hodně času Albrighton. Jeho nahrávka pod sebe nakonec našla YOURIHO TIELEMANSE, který fantastickou střelou zamířil k pravé tyči domácí branky.

55

55. James MADDISON - 0:1

55

V úvodu druhého poločasu tu máme první branku tohoto zápasu! Fofanovi se povedlo překazit útočnou akci soupeře a poté rozjel protiakci. Středem hrací plochy si to namířil Barnes, který dokázal přeposlat do strany na Vardyho. Ten se s míčem dostal přes obránce, načež nabízel pod sebe, kde velice přesně zakončil JAMES MADDISON, který mířil do protipohybu brankáře Darlowa.