26.12.2020, 15:30 • Arena Mytišči, Mytišči • Denisa Józsová

Tipsport: 3.58 4.24 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase i onlajnu na počtenou! (17:53:05)
Československá stopa v utkání

Vojtěch Mozík (KUN) 1+0, 3 střely, čas na ledě – 23:36.

Andrej Šustr (KUN) 0+0, 1 střela na branku, 4 trestné minuty, čas na ledě – 20:47.

Roman Will (CLJ) prohra, 4 inkasované branky, úspěšnost zásahů – 86,2%.

Tomáš Hyka (CLJ) 0+1, 2 střely, čas na ledě – 17:17.

Lukáš Sedlák (CLJ) 1+0, 3 střely na branku, 9/22 vyhraných vhazování, čas na ledě – 22:23.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 29 – 40
Trestné minuty: 10 – 6
Vhazování: 32 – 25
Zblokované střely: 13 – 12
Hity: 11 – 10
A je konec! Dnes jsme opravdu viděli hodně dramatické utkání a rovnou sedm branek! Radovat se budou domácí, kteří dokázali v poslední periodě otočit stav a radují se ze dvou bodů do tabulky. Traktor se dostal poprvé v zápase do vedení, když se střelou od modré prosadil Lawrence Pilut . Jenže hostům vedení moc dlouho nevydrželo, jelikož následně se na modré opřel do touše Vojtěch Mozík, jehož skvělá rána se zastavila až v síti. A studená sprcha přišla pro Čeljabinsk necelou minutu před koncem, když se trefil Anton Lazarev.

59:14

59:14 Anton LAZAREV - 4:3

59:14

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí dost možná rozhodují o své výhře, jelikož se trefuje 43 sekund před koncem třetí periody! ANTON LAZAREV se dostal k přihrávce Sproula. Vůbec se s tím nepáral a z otočky se trefil naprosto přesně pod horní tyčku. Asistence: Ryan Sproul a Vjačeslav Leščenko.

58:27

Parker Foo je na ledě!

58:04

Zatím to vypadá, že hosté nedokážou využít svou přesilovou hru, přestože mají celkem slušný tlak. Domácímu týmu se totiž konečně povedlo vyhodit.

57:38

Tomáš Hyka vyslal dobrou ránu z vrcholku levého kruhu, ale tu schytal znovu jenom jeden ze soupeřů. Kunlunu se navíc následně povedlo daleko vyhodit.

57:11

Nick Bailen se opřel do kotouče těsně před modrou čárou, ale trefil jen soupeře před sebou. Přesto ještě hosté udrželi kotouč v útočném pásmu.

56:48

Traktor má celkem slušnou možnost rozhodnout stav dnešního duelu, povede se mu to? Zatím se nemůže dostat do kombinace v útočném pásmu.

56:27

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Parker Foo – 2 min., nedovolené bránění).

55:58

Nyní se po delší době dostali hostující hokejisté do útočného pásma a z otočky se snažil zakončit Igor Polygalov, Jeremy Smith si místečko u tyčky pohlídal.

55:06

A čas nám v poslední periodě dnešního utkání utíká. Do jejího konce nám chybí posledních pět minut a stav je vyrovnaný. Připíšou si oba týmy bod?

54:41

Andrej Šustr vyslal pěknou střelu na teč k pravé tyči a jeho spoluhráčovi moc nechybělo. Nakonec ale puk do branky neumístil, a tak jsou u ně hosté.

54:02

Dojdeme v dnešním duelu až do prodloužení? To nám poví následujících šest minut, tak uvidíme. O něco aktivněji nyní zase působí domácí hokejisté.

53:12

53:12 Vojtěch MOZÍK - 3:3

53:12

Domácí využívají přesilovou hru a srovnávají sedm minut před koncem stav dnešního duelu! Ivan Nikolišin posunul kotouč na modrou, kde se do něj opřel český legionář – VOJTĚCH MOZÍK. Jehož parádní bomba se zastavila až v síti. Asistence: Ivan Nikolišin.

4:3

Branky a nahrávky: 5. Leščenko (A. Lazarev, Šaškov), 5. P. Foo (Monachov, Jevsejenkov), 54. Mozík (Nikolišin), 60. A. Lazarev (Sproul, Leščenko) – 34. Sedlák (Hyka, Karpuchin), 39. Kravcov (Isajev, Will), 45. Pilut (Jevenko, Polygalov)

Red Star Kunlun: J. Smith (Šikin) – Sproul, Chelios, Mozík, Šustr, Baldajev, Jevsejenkov – Shinkaruk, Werek, Collins – Nikolišin, P. Foo, Monachov – Lockhart, Toropčenko, Wong – Šaškov, A. Lazarev, Leščenko.

Traktor Čeljabinsk: Will (Fedotov) – Bailen, D. Bodrov, Tělegin, Pilut, Karpuchin, Isajev, Jevenko – Hyka, Sedlák, Kravcov – Byvalcev, Osnovin, Åberg – Polygalov, Fatějev, Bobyljov – Švarjov, Avcin, Kosov – D. Iljin.

Rozhodčí: Bondar, Olenin – Galimov, Zacharov

04:29 KUN 1:0 Leščenko (A. Lazarev, Šaškov)
04:50 KUN 2:0 P. Foo (Monachov, Jevsejenkov)
23:22 KUN 2 Šustr, podrážení
25:39 KUN 2 Šustr, podrážení
32:42 CLJ 2 Byvalcev, držení