1. liga (SR)

HK Spišská Nová Ves – DOXXbet Vlci Žilina

2:1

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

20.12.2020, 17:30 • Stez Aréna • 1. kolo • Info o důležitých událostech (Dana Kontuľová) sk

Tipsport: 2.88 4.8 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (19:52:17)

61:39

Spišská Nová Ves dala gól!
Gól strelil DŽUGAN. Asistencie Jakúbek.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sme víťaza zápasu nespoznali, po krátkej prestávke nás čaká predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

50:01

V polovici tretej tretiny máme stav zápasu v Spišskej Novej Vsi stále 1:1.

49:14

Hostia v plnom počte.

47:19

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Skladaný – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

43:51

Domáci v plnom počte.

41:51

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Korenko – 2 min., podrazenie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine hrá Spišská Nová Ves so Žilinou nerozhodne 1:1. Tretia tretina sa začne približne o 19:12.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:13

36:13

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Dubeň – 2 min., hákovanie).

35:01

Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút, Spišská Nová Ves hrá so Žilinou nerozhodne 1:1.