Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – DVTK Jegesmedvék Miškovec

2:4

konec (0:1, 0:2, 2:1)

18.12.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 6. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.25 6.5 7.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:20

Zach Jordan dostáva dvojminútový trest za vyhodenie puku a Poprad má presilovku v závere tretej tretiny.

51:59

Popradčania budú mať polminútovú presilovku piatich proti trom a ešte majú nádej na zvrat. Na trestnú lavicu za seknutie putuje Kyle Osterberg.

50:36

Presilovku budú hrať domáci. Bence Szirányi si sadá na trestnú lavicu za hákovanie.

44:12

Popradčania pôsobia, že sú už značne frustrovaní. Lukáš Handlovský sa teraz rozčuľuje po svojom zákroku, no nepomôže mu to. Dostáva dve minúty za nečakané napadnutie.

40:32

Nick Wolff a Marcel Haščák sa pochytili pri zadnom mantineli v obrannom pásme Popradu po zákroku na Osterberga. Nevyhli sa trestom. Wolff vyviazol len s 2-minútovým trestom za hrubosť a Marcel Haščák 2+2 za hrubosť a krosček.

31:29

Veľmi nepríjemný zákrok podnikol Dávid Skokan na Daniela Kissa. Prišpendlil ho na mantinel, Kissovi tiekla aj krv. Skokan dostáva 5+10 a trest do konca zápasu za vrazenie na mantinel.

23:40

Prvú presilovku v zápase majú hráči DVTK. Dve minúty za seknutie dostáva Matej Paločko.

05:09

Poprad si zahrá prvú presilovku v zápase a má možnosť na vyrovnanie. Zsolt Szalma je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

2:4

Branky a nahrávky: 57. Erving (Tavi), 59. Handlovský (Drgoň, Haščák) – 1. Wolff, 36. Galanisz (Rokaly, Rauhauser), 37. Jordan (Rauhauser, Magosi), 60. Galanisz

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Repe, Brejčák, Dalhuisen, Ulrych, Erving, Hudec – Haščák, Skokan, Svitana – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Jevoš

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (B. Kiss) – Wehrs, Szirányi, Wolff, D. Kiss, Rauhauser, Vojtkó, Láda – Csányi, Osterberg, Jordan – Rokaly, Galanisz, Magosi – Révész, Páterka, Szalma – Lövei, Miskolczi, Turbucz

Rozhodčí: Žák, Valach – Jurčiak, Tvrdoň

00:46 MIS 0:1 Wolff
05:09 MIS 2 Szalma, hákování
23:40 POP 2 Matej Paločko, sekání
31:29 POP 5+20 DKZ Skokan, vražení na hrazení
35:34 MIS 0:2 Galanisz (Rokaly, Rauhauser)
36:22 MIS 0:3 Jordan (Rauhauser, Magosi)