3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1)

16.12.2020, 15:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.15 5.0 2.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Posledná tretina priniesla po jednom góle na oboch stranách. V 55. minúte víťazným gólom rozhodol Handlovský, i keď ešte v 60. minúte korigoval skóre Galamboš. Poprad zdolal Michalovce 3:2, v celkovom zúčtovaní 4:2 (0:1 víťazstvo z prvého zápasu) a postúpil do finále Kaufland Tipsport Cup-u. (17:54:31)

59:11

Dukla Michalovce dala gól!
Michalovce využívajú presilovku a znižujú a ešte majú nejaký čas. Puk od modrej čiary vypálil Southorn, Rychlík vyrážal betónom a PETER GALAMBOŠ úspešne dorážal spred bránkoviska.
Asistencia: Jordon Southorn.

58:54

Christophe Lalancette si vytvoril pozíciu na ľavom kruhu, strieľal do žŕdky. Následne dostal tento michalovský útočník ďalší puk, pálil z pravej po prihrávke a Rychlík si to vychutnal lapačkou.

58:41

Prichádza ďalšie vylúčenie na strane Popradu. Marek Hudec je vylúčený za seknutie.

58:26

Pár sekúnd nebolo známe, kde je puk. Ocitol sa potom na hokejke McCormacka, ktorý strelou preveril Rychlíka.

57:57

Ani na ďalší pokus to líškam pri prechode a usadení sa v pásme nevychádza. Pohodlne vyhadzoval od zadného mantinelu Ulrych.

57:24

Michalovce sa neúspešne dostali do pásma, Popradčania zase úspešne vyhodili puk žabkou až ku Tomekovi.

56:48

Ešte predsa len nejaká šanca pre Michalovce existuje. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Dávid Hajnik.

56:01

Zagrapan si mierne nerozumel pohybovo s Livingstonom a v útočnom pásme mu posunul puk do priestorov, kde nebol.

54:30

Poprad dal gól!
Kamzíci majú späť dvojgólové vedenie. Domáci vyhrali buly v pásme po oddychovom čase, Svitana od mantinelu nabil na modrú čiaru LUKÁŠOVI HANDLOVSKÉMU a ten parádnou bombou prestrelil všetko pred sebou.
Asistencie: Patrik Svitana, Mike Dalhuisen.

54:14

Oddychový čas si berie tréner domácich Peter Mikula.

54:14

Tavi vybojoval puk v súboji s Ventelem, následne sa k strele od modrej čiary dostáva Matej Paločko, Tomek mal mierne zakrytý výhľad, ale dokázal zasiahnuť.

53:34

Michalovce nahadzovali puk do útočného pásma, Popradčania majú čas na rozohrávku, keďže je avizovaný ofsajd.

51:58

Erkinjuntti stratil puk v útočnom pásme, Zagrapan mohol znovu bezpečne vyhodiť cez všetky čiary a aj sa mu to podarilo.

51:10

Michalovčania rozostavili svoju formáciu. Videli sme strely Hickmotta a Galamboša, obe pokryl Rychlík a Poprad sa potom oslobodil.

50:36

Michalovce si zahrajú presilovú hru. Na dve minúty za hákovanie je vylúčený Adam Jevoš.

49:23

Oblúčikom to z obranného pásma skúsil Ulrych, Tavi sa uvoľňoval cez michalovských hráčov, puk však ako prvý odpálil brankár Tomek.

48:38

Lalancette sa mierne zbavil Dalhuisena za bránkou, následne servíroval medzi kruhy Erkinjunttimu, ktorý okamžite strieľal z prvej a Rychlík musel betónom vyrážať.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Hajnik (Valigura), 24. Tavi, 55. Handlovský (Svitana, Dalhuisen) – 34. Lalancette (Erkinjuntti), 60. Galamboš (Southorn)

HK Poprad: Rychlík (Valluš) – Dalhuisen, Hudec, Ulrych, Brejčák, Erving, Repe, Kramár, Česánek – Handlovský, Skokan, Svitana – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Hajnik, Jevoš, Valigura

HK DUKLA Ingema Michalovce: Tomek (Glosár) – Southorn, Louis, McCormack, Ventelä, Zekucia, Mihálik, Ťavoda, Ragan – Erkinjuntti, Lalancette, Hickmott – Šoltés, Suja, Regenda – Galamboš, Mlynarovič, Bartánus – Chalupa, Češík, Török

Rozhodčí: Kalina, Korba – Šoltés, Stanzel

02:51 POP 1:0 Hajnik (Valigura)
16:12 MIC 2 Lalancette, podrážení
23:56 POP 2:0 Tavi
25:46 POP 2 Dalhuisen, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo