Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HC MIKRON Nové Zámky

2:1

konec (0:0, 2:1, 0:0)

10.12.2020, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 21. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.28 6.0 7.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sme gól nevideli, síce jedno vylúčenie na strane domácich, no hostia s presilovkou nevedeli nič urobiť. Slovan sa už nikam neponáhľal, hostia akoby bránili, brankári v tretej tretine toho veľa ukazovať nemuseli. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 8:3, celkom 28:23, dobrú noc z Bratislavy priaznivcom športu želá Vladimír Korduliak. (20:22:03)

59:42

Bačikov strelecký pokus minul cieľ.

59:03

Västilä vystrelil od modrej z jej stredu po ľade, Parks puk usmernil do rohu klziska.

58:34

Kiviaho na striedačke, hostia hrajú power play bez brankára.

58:04

Oddychový čas hostí, ktorí spriadajú plány na záver tretej tretiny.

56:27

O'Donnell vystrelil príklepom z vnútornej strany od ľavého kruhu, Kiviaho cez betón poslal puk do rohu klziska.

55:05

Oba tímy hrajú na bezpečnú obranu, akoby sme už efektné strely na tú ktorú bránku vidieť nemali.

53:01

Konečne strela na bránku, z ľavej strany od kruhu žabku poslal na bránku hostí Kundrík, Kiviaho mal odkrytý výhľad a puk mu starosti nenarobil, bezpečne ho schoval vo svojej rukavici.

52:35

Brankári sa nudia, chlapci naháňajú puk a čas plynie.

49:21

Nemáme konca kraja so zakázaným uvoľnením, vhadzujeme po pravici Kiviahoa.

49:01

Opäť puk na zakázané uvoľnenie, hra sa nám začala kúskovať.

48:54

Vhadzovanie pred Parksom si zopakujeme, avšak na druhej strane, zakázané uvoľnenie belasých.

48:44

Garde sa vymenilo, zakázané uvoľnenie Slovan, vhadzujeme po ľavej ruke Parksa.

48:15

Nové Zámky striedať nemôžu, zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po pravej ruke Kiviahoa.

47:39

Meszároš poslal puk pred bránku hostí, Harris sa snažil zakončiť z otočky po ľade, Kiviaho v rozkľaku puk cez ľavý betón schoval pod svoju rukavicu.