0:0

konec (0:0)

10.12.2020, 21:00 • Stadion U Nisy, Liberec • 6 • Skupina L • Tomáš Honzejk

Tipsport: 3.61 3.47 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo poslední utkání v rámci skupiny L, ve kterém domácí Liberec remizoval s bělehradskou Crvenou zvezdou 0:0. Sledovali jsme vyrovnané, bojovné utkání, ve kterém si obě mužstva vybojovala dvě až tři gólové příležitosti. V první půli vyrazil Marovu ránu pod břevno Borjan a Ben Nabouhane vzápětí trefil tyč domácí svatyně. Hned v úvodu druhého poločasu prověřil Knoblocha tvrdou ranou z malého vápna Mirko Ivanić. Vzápětí se povedlo skórovat hostujícímu Falcinellimu, ale míč dostal do brány volejbalovým způsobem, za což po právu viděl žlutou kartu. Michal Sadílek pak pálil v 74. minutě z přímého kopu také pod břevno a i tentokrát jeho pokus Borjan vyrazil. Utkání tak končí bezbrankovou remízou. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (23:01:09)

90+5

Je tomu tak. Utkání mezi Slovanem Liberec a Crvenou zvezdou Bělehrad končí bezbrankovou remízou.

90+5

Rozhodčí si volá hříšníka a domlouvá mu. To bude zřejmě poslední situace tohoto duelu.

90+4

Sékou Sanogo se po souboji s Hromadou ohnal loktem po slovenském záložníkovi.

90+4

Do konce zápasu zbývá necelá minutka. Doslova boj teď probíhá uprostřed hrací plochy.

90+3

Michal Fukala přišel v souboji o míč. O faul se dle hlavního arbitra nejednalo.

90+2

Tentokrát se liberecký útočník dopustil útočného faulu.

90+1

Michael Rabušic vybojoval u své střídačky alespoň vhazování.

90+1

Nastavovat se budou hned čtyři minuty.

89

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jhon Mosquera, přichází Michal Fukala.

89

Po dalším rohu je pískán hostům útočný faul.

89

89. Nikolić to zkoušel přímo u rohu

89

Veljko Nikolić se snažil překvapit Knoblocha přímo od rohového praporku! Liberecký brankář byl na bližší tyči včas!