5:3

konec (0:0, 3:0, 2:3)

02.12.2020, 18:00 • Stez Aréna • 7. kolo • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 1.35 5.4 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po druhej tretine to vyzeralo na jasné víťazstvo domácich, no Dubnicu nakopol kontaktný gól a neboli ďaleko od remízy, ktorá, by znamenala bod v tabuľke, popravde za ten záver, by si ho aj zaslúžili. Dokonalý obrat sa nekonal a tak body zostávajú doma, no Spišiaci sa v závere riadne triasli o výsledok. Veľkú zásluhu na víťazstve má i brankár Hollý.
Pomer striel je 44:35 s týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekný večer. (20:24:15)

59:10

Spišská Nová Ves dala gól!
Pravdepodobne je rozhodnuté, zásluhou Džuganá, posila, ktorá sa predsa len presadila.
Asistencia: Hvila

58:53

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Trška – 2 min., podrazenie).

58:13

Dubnica dáva gól! Dráma je na svete a hra o jedného hráča v poli sa oplatila. V zhustenom priestore sa najlepšie skoncentroval Maniaček.
Asistencia Luhový.

57:32

Braná hostí je už opustená, uvidíme teda dlhú hernú prevahu.

56:58

Domáci už majú ťažké nohy, brankár domácich ma plné ruky práce.

56:06

Oddychový čas si zobrali vo veľmi dobrom časovom úseku zápasu, aby otupili tlak súpera a vyzerá to tak, že sa im to podarilo.

55:15

Zdramatizuje sa nám to na rozdiel jedného gólu, alebo si to už domáci ustrážia a nevystavia sa zbytočnému stresu a ohrozeniu plného bodového zisku?

54:15

Oddychový čas domácich.

54:15

Dubnica dáva gól! Dubnica skóruje po rýchlom prechode do útočného pásma a krásnej kombinácií na ktorej bol Ondruš.
Asistencia: Dmitriev

53:06

Domáci sa niečo snažia vymyslieť z poza súperovej brány, súper ho však šikovne napáda a neuľahčuje im to.

52:43

Po dlhom čase si na puk siahol i Kutej a prerušil hru potom, čo si ho nechal v lapačke.

51:21

Dubnica ožila a momentálne tlačí svojho súpera v pásme už niekoľko dobrých sekúnd. Hollý pohotovo zasiahol betónom v rýchlosti dva krát po sebe.

50:26

Dubnica dáva gól! Tak predsa sa to podarilo, Kanet zmazal čisté konto Hollého, uvidíme či a ako sa im podarí zdramatizovať zápas.
Asistencia: Janík

49:25

Domáci v plnom počte.

49:25

Brankár domácich sa skúsene zapojil do hry a dopomohol mužstvu zvládnuť záver vylúčenia.

47:25

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Dúžek – 2 min., údery).

47:25

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Semaňák – 2 min., sekanie + 2 min., údery).

47:16

Po gólovej šanci na strane domácich sa za bránou zrodila pasovačka niekoľkých hráčov a uvidíme v akom pomere budeme pokračovať.

46:43

46:16

Dubnica prehrala buly v útočnom pásme a musí sa vracať až ku svojmu brankárovi, domáci striedajú.

45:33

Dubnica v rýchlosti z bekhendu skoro zaznamenala prvý gól, Hollý si však dobre postavil svoju svätyňu a pomohla mu tyč.

44:43

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Koky – 2 min., podrazenie).

44:36

Domáci teda z chyby vyťažili presný zásah, teraz majú už druhé vhadzovanie v pásme a pomaličky ukrajujú z času v tejto tretine.

42:08

Pokračovanie predošlej akcie, predsa, len skončilo gólom, keď Hančák, našiel Rapkáča a ten zvýšil na 4:0.
Asistencie: Hančák

41:54

Matej zabudol puk na útočnej modrej, no Hančák ho dokonalé zastúpil.

40:51

Novák sa sám pretlačil po ľavej strane a domáci sa usadili v pásme.

40:12

Džugan krásne a čisto odstavil súpera na útočnej modrej a pomohol poľahky získať puk.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Domáci odskočili v priebehu tejto tretiny, na rozdiel 3 gólov, súper to bude mať z pribúdajúcim časom veľmi náročné, ale nič ešte nie je stratené. Dubnica sa však musí presadiť a streliť kontaktný gól čo najskôr. Uvidíme z akou taktikou nastúpia domáci, či budú pokračovať v aktívnej hre, alebo, budú chcieť ubrániť výsledok.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:58

Hvila krásne nahodil puk na bránu a Rapáč, ho tečoval za chrbát Kuteja.

39:29

39:26

Posledná minúta druhej tretiny, vhadzovanie po pravici Kuteja.

38:53

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Chatrnuch – 2 min., podrazenie).

38:37

Dubnica strieda počas hry a bude sa vylučovať.

37:26

Jakúbekovi to predsa, len vyšlo a za svojú aktivitu bol odmenený gólom. Presadil sa po prihrávke od zadného mantinelu, potom čo sa obrana hostí, trochu zamotala.
Asistencia: Vartovník, Džugan

36:39

Dubnica má v týchto chvíľach viac z hry, súper chybuje, no brankár má zatiaľ zatiahnutú roletu.

36:00

Černák v šanci, puk mu však nesadol dobre na hokejku a nedokázal dobre spracovať puk.

35:39

Hollý sa vyznamenal betónom, Spišiaci si koledujú o vyrovnanie.

35:17

Striedanie počas hry, na oboch stranách.

34:10

Hollý vykorčuľoval a rozohráva do stredného pásma.

33:50

Veľká chyba v domácej obrane, no Hollý podržal svoje mužstvo a stav sa nemení.

33:19

Ťažká prihrávka Jakubeka, vytlačila domácich do stredného pásma.

32:53

Domáci sú v pásme, no puk je, len v rohu pri mantinely. Dubnica získava cenné sekundy.

32:25

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Ferenyi – 2 min., sekanie).

31:43

Koky zachytil prihrávka na útočnej modrej a rýchlo dúpol na plyn. Smeroval vpred a malo to zmysel, bol zastavený iba za cenu faulu.

31:25

Vhadzovanie po ľavici Kuteja.

31:25

Oddychový čas hostí.

30:34

Tyczynskému zápas chuti, v posledných chvíľach sa rozstrieľal, no zatiaľ je to bez gólu. No pre tohto hráča je naklonený veľmi blízko.

30:27

29:29

Záver presilovky hosťom takmer vyšla, od strelenia gólu na vyrovnanie ich delili milimetre.

28:27

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vartovník – 2 min., podrazenie).

27:57

Pekná strela domácich s poza obrancu, sa minula účelu. Brankár ju bezproblémovo vytlačil a Dubnica ide dopredu.

27:23

Spišiaci to prekombinovali, šperkovali si príležitosť, no nakoniec nevyťažili veľa.

26:26

Pred Hollým to bola trma, vrma a riadna horba tiel. Na krátko sme stratili puk z dohľadu, Spišiaci ho vydolovali a poslali ďaleko od Hollého.

26:18

Hra bola prerušená, obe mužstvá striedajú.

25:27

Piačka v obrovskej šanci, ostal zabudnutý, sám sa rútil na bránu, no vyslal nepresnú strelu švihom.

24:59

Dubnica sa musí vrátiť puk do stredu ihriska a založiť nový útok.

23:54

Vyzeralo to na faul na obe strany, no nakoniec si zahrajú presilovku hostia.

23:44

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Korenko – 2 min., nedovolené bránenie).

23:21

Hostia v plnom počte.

22:07

Presilovka domácich však pokračuje a je šanca odskočiť na rozdeľ dvoch gólov. Hvila vyslal tvrdú strelu z obrovským náprahom a brankár bol bezmocný.
Asistencia: Tyczynski, Rapáč.

21:40

Toto je obrovská šanca pre domácich, už sú usadení v pásme a puk plynule smeruje od hokejky k hokejke, v kolotoči.

21:21

Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Kristín – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

21:02

Vhadzovanie pri obrannej modrej hostí, no puk okamžite vedú do svojho útočného pásma.

20:52

20:06

Úvodne buky druhého dejstva ide na konto domácich a Kutej si pripísal dva rýchle zákroky.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Tak a máme za sebou prvú 20 minútovku, gól sme v nej nevideli. Prvé striedania patrili domácim, súper sa postupne dostal do zápasu a hra sa nám postupne vyrovnala.
Pomer striel je 17:9.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:19

Beží posledná minúta prvej tretiny.

18:37

Máme tu záverečné minúty prvej časti hry, Spišiaci poslali puk na zakázané uvoľnenie.

17:39

Tlak domácich pokračuje i po presilovke, Kutej zatiaľ všetko kryje.

17:07

17:05

Spišiaci sa usadili v pásme a posúvajú si puk po obvode pásma.

16:19

Džugan, navrátilec z Košíc nám toho zatiaľ veľa neukázal, no klub si od neho sľubuje dravosť a bojovnosť. Hádam sa nám dnes plne prejaví.

16:07

15:55

Rozhodcovia avizujú ďalší trest, tento raz pre hostí.

14:24

Rapáč, hrá zákerne, ale čisto v toto striedaní si to odskákalo už niekoľko súperov.

13:45

Jakúbek zatiaľ môže ľutovať svoje nevyužité šance, no zápas má ešte dlhé trvanie a verím, že si čoskoro vychutnáme i gól.

13:05

Dubnica ma tu druhú príležitosť otvoriť skóre.

12:52

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Piačka – 2 min., faul kolenom).

11:56

Máme za sebou 10 minút prvej tretiny, no gól sme nevideli ani v presilovke. No hrá sa rýchli hokej, ktorý by sa divákom určite páčil.

11:28

11:10

Táto presilovka Dubnici moc nevychádza, Spišiaci ich nepúšťajú príliš k svojmu golmanovi.

10:02

Jakubek mal repete v oslabení, no ani z bezprostrednej blízkosti neskóroval.

9:28

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Hvila – 2 min., sekanie).

8:18

Jakúbek sa pekne uvoľnil a mohol byť stroho brejk vo dvojici, no krížna prihrávka nenašla adresáta

7:37

Dubnica momentálne nevie udržať puk na svojich hokejkách dlhší čas a vymyslieť niečo nebezpečné.

6:39

Olejník vyslal v krátkom slede dve prudké strely, no nik ich netečoval a Kutej ich pohotovo zneškodnil.

5:59

Momentálne sa pozeráme na hluchú pasáž medzihry.

5:37

5:09

Pasovačka o puk v rohu pri striedačke hostí, po vybojovaní puku ho však iba odpálili ku bráne Hollého.

4:36

Luhový bol zdvojený v strednom pásme a v podstate iba odovzdal puk, ktorý rýchlo otáča hru.

4:04

Vhadzovanie po ľavici Hollého ide na stranu domácich, no v strednom pásme stratili puk a musia sa rýchlo vrátiť dozadu.

3:45

Dubnica poslala puk cez všetky čiary a hra sa prerušila.

3:03

Po množstve prerušení tu máme súvislú pasáž hry, puk smeruje zľava doprava a naopak. No, len Koky sa ocitol v sľubnej šanci.

2:30

Tábi si počas prerušenia hry skočil do Ferenyiho, možno tu bude mať dohru trochu neskôr.

2:07

Vhadzovanie pri ľavici Kuteja

2:02

Korenko vystreli od modrej, no bol to veľmi nepresný pokus.

1:06

Prvú strelu už zaznamenal i súper a tak si už obaja golmani siahli na puk.

0:43

Koky tvrdo, ale čisto odstavil súpera pri boxe časomeračov.

0:06

Prvé buly i strela ide na stranu domácich.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Prvý krát teda uvidíme na domácom ľade novú posilu domáceho celku, Černého.
Domáci nastúpia na zápas v bielo- žltom drese a hostia v tmavomodrom sfarbení dresov.
Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Hollý,(Šimo)

HK Spartak Dubnica: Gabriš, (Kutej)

Rozhodca: Jobbágy,Smerek,- Riš, Pribula.
Vítam Vás pri ďalšom kole Slovenskej hokejovej ligy. V dnešnom zápase sa spolu pozrieme na konfrontáciu štvrtého s piatym mužstvom v tabuľke, Dubničania pricestujú na Spiš.

HK Spišská Nová Ves
Spišiaci majú za sebou dva diametrálne odlišné zápasy. Zatiaľ čo doma Martinčanom nasúkali šestku a o víťazstve sa rozhodlo už v prvej päťminútovke tretej tretiny. Pričom si domáci výsledok zápasu už ustrážili a pohodlne si pripísali do tabuľky plný počet bodov, v Topoľčanoch sa karta otočila.
Na konečnom výsledku (6:2) sa podpísal katastrofálny úvod, v priebehu šiestej minúty zápasu už Topoľčany viedli rozdielom triedy. Keď sa postupne presadili Kalináč, Varga, Bečka. Domáci v úvode presahovali svojho súpera vo všetkých herných činnostiach. Lepšie korčuľovali, boli aktívnejší z čoho pramenilo i viac šancí. Hostia sa počas prestávky otriasli z prvotného šoku a v prostrednej tretine dokázali svojmu súperovi vzdorovať. Dostali sa do hry, vyprodukovali si šance z čoho pramenil i kontaktný gól R. Džugana, pre ktorého to bol prvý zápas za HK Spišská Nová Ves v tejto sezóne. Táto tretina sa pre Spišiakov mohla sfarbiť i viac pozitívne, no nedokázali využiť ponúknuté presilovky. Naopak Topoľčany boli veľmi efektívne a z minima dokázali vyťažiť maximum. Kluka zvýšil na (5:1.) V záverečnej tretine Vartovník pokropil Spišiakov kvapkou nádeje gólom v oslabení, no išlo už, len o skorigovanie výsledku. Nepomohli im ani zbytočné vylúčenia, ktoré však pramenili z nervozity na domácich hokejkách. Dnes je však nový deň a zápas sa začína od 0:0. Úvodné buly je o 18:00.

HK Spartak Dubnica

Duničania sú na víťaznej vlne a sama som zvedavá či si na svoje konto pripíšu víťazný hetrik. V predošlých domácich zápasoch nedali šancu Trnave (5:2), následne zdolali i súpera zo Záhoria. (3:1)
Skaličania sa po prvej bezgólovej tretine presadili iba raz. Skóre však otvorili domáci zásluhou Lukáčika, ktorý využil presilovku o dvoch hráčov vo svoj prospech.
Celý tento zápas sa niesol v nervóznom duchu, rozhodcovia v ňom mali plné ruky práce. Dohromady rozdali 42 trestných minút, z toho bol iba jeden desať minútový. V podstate sa minimum zápasu odohralo v rovnovážnom stave a všetky zásahy domácich padli v presilovkách. Dvojgólový Duriš si hetrik do štatistík nezapísal, no vo veľkej miere sa podpísal pod výhru svojho celku. Naopak jediný Skalický strelec sa
presadil v rovnovážnom stave, no v 57 minúte išlo už, iba o čestný zásah a v konečnom výsledku sa už nič nezmenilo na víťazstve Dubnice. Ak Dubničania nastúpia na dnešný duel v podobnom nastavení myslím, že sa máme na čo tešiť.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

5:3

Branky a nahrávky: 23. Hvila (Tyczynskí, Rapáč), 38. Jakubek (Vartovník, Džugan), 40. Rapáč (Hvila), 43. Rapáč (Hančák), 60. Džugan (Hvila) – 51. Kanaet (Janík), 55. Ondtruš (Dmitriev), 59. Maniaček (Luhový)

HK Spišská Nová Ves: Hollý,(Šimo) Hančák- Chovan, Vartovník, Džugan, Jakúbek, Fabián- Romaňák, Hvila, Černý, Koky, Korenko- Petrek, Matej, Tyczynski, Rapáč, Semaňák-, Novák,Olejník, Piačka, Tábi

TSS GROUP Dubnica: Gabriš, (Kutej) Lukáčik-, Chatrnúch, Síkela, Ondruš, Luhový, Trška-, Vidovič, Haščák, Duriš, Kristín, Popela- Janík, Dvonč, Hegyi, Kanaet, Ilenčík-,Dúžek, Maniaček, Ferenyi, Dmitriev

Rozhodčí: Jobbágy,Smerek,- Riš, Pribula

9:28 SNV 2 Hvila, sekání
12:52 SNV 2 Piačka, faul kolenem
16:07 DUB 2 Ferenyi, sekání