Chance Extraliga mužů

KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice Brno

28:23

konec (14:10)

02.12.2020, 17:10 • hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice • 6. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.0 25.0 22.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice – Brno 28:23 (14:10)
Nejvíce branek: Donoso 7/6, Hanus 5, Fulnek 4 – Hlípala 9, Koubek 6, Kučera 4/2. Rozhodčí: Filip Barták, Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 6/6 – 2/2. Vyloučení: 6:7. (18:44:16)
Kopřivnice potvrdila roli velkého favorita. Po začátku druhého poločasu pokračovala ve zvyšování náskoku. Postupně si domácí vypracovali až šestibrankový náskok. Od 55. minuty se jim ale přestalo dařit a Maloměřice měly velmi hodně šancí. Dotáhly se na rozdíl tří branek, ale pak už skórovat nedokázaly. Zápas tak končí vítězstvím Kopřivnice 28:23.

Konec zápasu. (28:23)

60

Jan Gřes se dokázal ještě prosadit. Dvě sekundy před koncem upravil stav na 28:23. Zápas tedy končí. (28:23)

60

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt). (27:23)

60

Víctor Andres Donoso si vzal na starost i další sedmičku. Velmi jednoduše přehodil gólmana a míč zapadl pod horní tyčku. Máme tedy už rozhodnuto. (27:23)

60

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). Koubek se provinil bráněním hluboko v brankovišti. (26:23)

59

Kopřivnice nastřelila tyčku! Mohla to být už branka, který by definitivně rozhodla. (26:23)

59

Kopřivnice prováděla útočnou kombinaci, ovšem ta byla přerušena faulem. Domácí tak budou rozehrávat před branou soupeře. (26:23)

58

Ľuboš Hlípala dostal míč na střed, kde byl absolutně osamocen a jeho pohotová dělovka mířila do levého horního růžku. (26:23)

57

Kopřivnice v oslabení kombinuje velmi pomalu. Snaží se plýtvat časem, protože v posledních minutách se jí vůbec nedaří v útoku a začíná být nervózní. (26:22)

56

Jasné zatáhnutí za dres posílá Filipa Hardta na dvě minuty mimo hru. Maloměřice tak mají perfektní šanci ještě zkusit srovnat. (26:22)

55

Sedmička byla proměněna bez problémů. Vít Kučera parádně rozhýbal brankáře Chalupu a poslal míč ze značky až do pravého dolního rohu. (26:22)

54

Ľuboši Hlípalovi se nakonec podařilo skórovat a připsal si už osmou branku ve dnešním utkání. (26:21)

53

Maloměřice kombinovaly při hře bez brankáře. Jejich akce ale byla zastavena faulem. (26:20)

52

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso).
(26:20)

52

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vít Kučera). (25:20)

52

Hlípalovu ránu kopřivnická obrana zastavila skoro až volejbalovým blokem. Skvělý obranný zákrok. (25:20)

51

Oddechový čas pro domácí. (25:20)

51

Kopřivnická kombinace byla zastavena faulem. Domácí trenér svolává hráče k sobě. (25:20)

50

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Vít Kučera). (25:20)

50

Kopřivnice skóruje v oslabení. Jan Hanus unikl obraně a šel na brankáře sám. Následně jednoduše proměnil. (25:19)

49

Sedmnáctá technická chyba v zápase připravila Maloměřice o další útok a míč je tak v držení kopřivnických. (24:19)

48

Žlutá karta pro realizační tým SHC Maloměřice – Brno. Přesněji pro trenéra Maloměřic. (24:19)

48

Jaromír Petřík byl vyloučen na dvě minuty za úmyslnou nohu. (24:19)

48

Víctor Andres Donoso poslal míč ze sedmíčky odrazem od země mezi nohy brankáře Mazače. (24:19)

47

Hlípala hledal na slepo svého spoluhráče na pravém křídle, kde však nikdo z Maloměřických nebyl. Míč tak jen zapadl do zámezí. (23:19)

46

Michal Mazač si připsal další velmi dobrý zákrok a zachránil tak Maloměřice od další inkasované branky. (23:19)

45

Jonák v protiútoku oklamal obránce a octl se před brankou sám, jenže vypálil do břevna. (23:19)

45

Jiří Havlát si při hře naskočil mezi obránce a poslal míč do branky odrazem od země. (23:19)

44

(23:18)

44

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Hliničan). Dvě minuty si odsedí za podražení soupeře při výskoku. (22:18)

43

Oddechový čas pro hosty. (22:18)

43

Ľuboš Hlípala už neměl k dispozici přihrávku, a tak zpoza branky a bez výskoku poslal ránu, která krásně zapadla přímo pod víko. Krásný gól. (22:18)

42

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes) za úder do obličeje. (22:17)

42

Patrik Fulnek donutil obránce soupeře udělat chybu. Ti ho nechali úplně samotného a Fulnek velmi jednoduše poslal míč do branky. (22:17)

41

Kopřivnická obrana parádně zablokovala Koubka a nedovolila mu projít. (21:17)

40

Michal Mazač vyskočil pro míč, který obloučkem letěl do branky a na poslední chvíli tak zablokoval velkoku šanci domácího týmu. (21:17)

40

Kučerovu ránu vyrazil skvělým zákrokem domácí gólman Chalupa. (21:17)

39

Gřes vypálil po menším výskoku, ovšem jeho míč letěl asi dva metry od branky. (21:17)

39

Ľuboš Hlípala vyslal z velké dálky dělovku, která překvapivě prošla až do spodní části branky Kopřivnice. (21:17)

38

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský). (21:16)

38

Lukáš Koubek se rychle dostal do zakončení na druhé straně a volil ránu do levého dolního růžku. (20:16)

37

Edwin Brito Benítez zakončil velmi dobrou akci střelou do pravého dolného růžku branky a vstřelil gól v přesilovce. (20:15)

36

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (19:15)

36

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Číž). (18:15)

36

Ľuboš Hlípala proskočil domácí obranou a svoji levačkou, kterou má slabší, parádně prostřelil gólmana. (18:15)

35

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). Míč poslal nechytatelně do levé šibenice. (18:14)

35

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Drásal). (17:14)

35

Lukáš Koubek si vyběhl za obranu a samostatný únik proměnil parádním gólem. (17:14)

34

Vít Kučera krásně poslal míč do středu branky mezi ruku a nohu brankáře Kopřivnice. (17:13)

33

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus). (17:12)

33

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (16:12)

33

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (16:11)

33

Dlouhý pokus Hardta skvěle vyrazil Mazač v bráně Maloměřic. (15:11)

32

Kučerovu střelu z dálky připravený gólman vyrazil (15:11)

32

Maloměřice kombinují a postupným útokem se dostávají až k brance soupeře. Zatím to ale nevypadá na zakončení. (15:11)

31

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (15:11)

31

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (14:11)

31

Začal druhý poločas. (14:10)
První poločas měl velmi pomalý rozběh. V první minutě se sice prosadil Jan Hanus za Kopřivnici, ovšem na další gól jsme čekali až do šesté minuty. Vyrovnávací branku si připsal Jaromír Petřík. Poté už se zápas celkem rozběhl. Maloměřice se ale ani jednou nedostaly do vedení. Jednou sice dokázaly stav srovnat (7:7), ovšem kopřivnice pak opět šla do vedení a to si uhájila až do konce poločasu. Do toho druhého tak jde za čtyřbrankového náskoku.

30

První poločas skončil. (14:10)

30

Skvělý blok před brankou Mazače předvedl jeden z obránců a první poločas utkání tak skončí výsledkem 14:10. (14:10)

30

Hosté si pohlídali útok Kopřivnice, ale následně faulovali. Kopřivnice tak rozehrála další útok, který pak nezakončila. (14:10)

30

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser). (14:10)

29

Maloměřice krásně zablokovaly útok soupeře a okamžitě přešly do brejku na druhou stranu. (14:9)

29

Domácí kombinují před brankou soupeře, ale zatím se nedostávají k žádné střele. (14:9)

28

Oddechový čas pro hosty. (14:9)

27

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez). (14:9)

27

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus). (13:9)

27

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Hliničan). (12:9)

25

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský). (12:9)

24

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (11:9)

24

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez). (11:9)

23

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (10:9)

23

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso). (10:8)

23

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (9:8)

22

(9:7)

21

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (8:7)

19

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (7:7)

19

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Drásal). (7:7)

17

Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez). (7:6)

16

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (7:6)

15

Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel). (7:6)

14

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (7:6)

13

Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt). (7:5)

13

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (7:5)

13

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (6:5)

12

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (6:4)

11

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Vítek). (5:4)

11

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (5:3)

10

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (4:3)

9

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser). (4:2)

9

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus). (4:2)

9

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala). (3:2)

9

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský). (3:1)

9

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser). (2:1)

7

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (2:1)

6

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Vít Kučera). (1:1)

6

Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (1:0)

1

Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus). (1:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
SHC MALOMĚŘICE BRNO

Maloměřice jsou zatím katastrofální. Osm zápasů osm proher, tato statistika mluví úplně za vše. Brněnští jsou bez bodu na dně tabulky. Posední postupová příčka je vzdálená už osm bodů. Přitom Maloměřice jsou ve vstřelených brankách na devátém míse, ovšem v inkasovaných brankách jsou jednoznačně nejhorší. 262 gólů v jejich síti je největší číslo ze soutěže, nejblíže k němu má šestý Frýdek-Místek, kteý dostal 263 branek, což je ale stále obrovský rozdíl

Forma: P – P – P – P -P

Poslední zápasy:
Maloměřice – Dukla Praha 25:39
Maloměřice – Karviná 27:42
Plzeň – Maloměřice 37:26
KH ISMM KKOPŘIVNICE

Kopřivnice si vede ve STRABAG RAIL Extralize můžu zatím docela dobře. V osmi zápasech získala celkem deset bodů a je tak na třetím místě tabulky. Zaostává tak za vedoucí karvinou o čtyři body (ale má jeden zápas k dobru) a za druhou Plzní o jediný bod. V posledních zápasech ale přišel pokles formy. Po restartu soutěže totiž hrála Kopřivnice tři zápasy a v ani jednom nevítězila. Dvakrát dokázala bodovat, a to v posledním kole, když remizovala s Frýdkem-Místkem a tři zápasy zpět po remíze s Lovosicemi. Celkové skóre týmu je 234 vstřelených branek ku 222 inkasovaným

Forma: R – P – P – V – V

Kopřivnice – Frýdek-Místek 31:31
Kopřivnice – Lovosice 29:36
Nové Veselí – Kopřivnice 24:24

28:23

KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Chalupa, Žingor – Pérez, Hardt, Jan Gřes, Střelec, Donoso, Fulnek, Petřík, Doležel, Jonák, Hanus, Bukovský, Brito Benítez.

SHC Maloměřice Brno: Mazač, Koňařík – Drásal, Havlát, Janků, Javůrek, Jung, Hlípala, Hliničan, L. Vítek, Ipser, Kučera, Koubek, V. Číž.

Rozhodčí: Filip Barták, Karel Hladký