konec (1:2, 2:5, 5:2)

29.11.2020, 16:00 • 9. kolo • Otto Slabý

Tipsport: 11.5 11.0 1.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:12:23)
Ačkoliv se po třech minutách třetí třetiny zdálo, že je po zápase, Black Angels předvedli neskutečnou bojovnost a stíhající jízdu. Rozhodující branku, na kterou dokázali domácí ještě za 5 sekund odpovědět, vstřelila favorizovaná Boleslav až v čase 56:59. Domácím však sympatický výkon stačil pouze na prohru 8:9 a dle očekávání, tak všechny body odváží Mladá Boleslav.
Střely ve třetí třetině: 13:10.

59:21

Boleslav se usídlila na polovině soupeře s cílem držet míček, což se daří ukázkově.

58:06

Daniel Körber nyní vychytal nadvakrát Bínu.

57:06

57:06 Matěj BOČEK - 8:9

57:06

Black Angels právě vstřelili branku!
MATĚJ BOČEK za 5 sekund vrací svůj tým opět do hry. Asistence: Daniel Ludvík.

57:01

57:01 Petr KRZYŽANEK - 7:9

57:01

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
PETR KRZYŽANEK se trefuje střelou z dálky. Asistence: Jiří Curney.

56:38

Mladá Boleslav měla zatím jen jednu příležitost, kterou nevyužil Curney.

55:12

Vyloučení v týmu Black Angels (Jan Kopecký – 2 min., Zdržování hry).

54:14

Mladá Boleslav zatlačila soupeře před branku.

53:44

53:44 Tomáš HANÁK - 7:8

53:44

Jen 4 sekundy trvalo TOMÁŠI HANÁKOVI, než odpověděl na branku soupeře. Asistence: Filip Rulíšek.

53:44

53:44 Jan NATOV - 6:8

53:44

JAN NATOV se střílí z otočky další branku. Asistence: Petr Krzyžanek.

53:28

I Mladá Boleslav chybuje v rozehrávce. Tuto chybu však zachránil Musil.

52:28

Opět dlouhá přihrávka před branku Musila, který třemi zákroky drží Boleslav stále ve vedení.

8:9

Branky a nahrávky: 3. T. Hanák (Novotný), 26. Renčín, 34. R. Hanák (T. Hanák), 43. Ma. Boček (Renčín), 48. T. Hanák (Straka), 52. T. Hanák (TS), 54. T. Hanák (Rulíšek), 58. Ma. Boček (Ludvík) – 3. Bína (Curney), 8. Šebek (Zakonov), 25. Tokoš (Šebek), 33. Bína (Natov), 35. Tichý (Tomáš Chroust), 39. Komárek (Pařízek), 40. Natov (Curney), 54. Natov (Krzyžanek), 58. Krzyžanek (Curney)

Black Angels: Körber (Matiášek) – Ludvík, Obuškevič, Straka – Ja. Boček, Ma. Boček, Burian – Fryš, R. Hanák, T. Hanák – Hněvkovský, Hromada, Kopecký – Nachtmann, Neklan, Novotný – Pícha, Renčín, Rulíšek.

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Gruber, Höffer, Krzyžanek, Pařízek, Řehoř, Suchánek, Tichý, Zakonov – Bína, Curney, Tadeáš Chroust – Tomáš Chroust, Komárek, Korych – Natov, Šebek, Tokoš – Zoufalý.

02:10 BAN 1:0 T. Hanák (Novotný)
02:36 MBL 1:1 Bína (Curney)
07:30 MBL 1:2 Šebek (Zakonov)
16:03 BAN 2 Ludvík, Hrubost
24:05 MBL 1:3 Tokoš (Šebek)
25:02 BAN 2:3 Renčín