Statistiky:
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Petra Vlhová (SVK) 360 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 175
3. Marta Bassinová (ITA) 158
4. Katharina Liensbergerová (AUT) 135
5. Mikaela Shiffrinová (USA) 125
6. Federica Brignoneová (ITA) 123
7. Wendy Holdenerová (SUI) 116
8. Paula Moltzanová (USA) 114
9. Katharina Truppeová (AUT) 108
10. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 92
...
19. Martina Dubovská (CZE) 48
44. Ester Ledecká (CZE) 11
Konečné pořadí:
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Paula Moltzanová (USA)
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
4. Sara Hectorová (SWE)
5. Marta Bassinová (ITA)
6. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
7. Federica Brignoneová (ITA)
8. Elisa Mörzingerová (AUT)
9. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
10. Adriana Jelinková (NED)
11. Tina Robniková (SLO)
12. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
13. Katharina Truppeová (AUT)
14. Franziska Gritschová (AUT)
15. Kristin Lysdahlová (NOR)
16. Katharina Liensbergerová (AUT)
17. Alexandra Tilleyová (GBR)
18. Andrea Ellenbergerová (SUI)
19. Alice Robinsonová (NZL)
20. Wendy Holdenerová (SUI)
21. Meta Hrovatová (SLO)
22. Lena Dürrová (GER)
23. Josephine Forniová (FRA)
24. Jasmina Suterová (SUI)
25. A.J. Hurtová (USA)
26. Asa Andová (JPN)
27. Sofia Goggiaová (ITA)
28. Ramona Siebenhoferová (AUT)
29. Andrea Filserová (GER)
30. Ricarda Haaserová (AUT)
...
33. Martina Dubovská (CZE)
44. Ester Ledecká (CZE)
Finále:
Paula Moltzanová (USA) DNF
Petra Vlhová (SVK)
O třetí místo:
Lara Gutová-Behramiová (SUI)
Sara Hectorová (SWE) +0,34
O páté místo:
Marta Bassinová (ITA)
Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0,49
O sedmé místo:
Federica Brignoneová (ITA)
Elisa Mörzingerová (AUT) +0,91
Semifinálové dvojice:
Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,28
Paula Moltzanová (USA)
Petra Vlhová (SVK)
Sara Hectorová (SWE) +0,01
Závodnice bojující o konečné 5.-8. místo:
Marta Bassinová
Elisa Mörzingerová +0,48
Thea Louise Stjernesundová
Federica Brignoneová DNF
Čtvrtfinálové dvojice:
Lara Gutová-Behramiová (SUI)
Elisa Mörzingerová (AUT) +0,43
Paula Moltzanová (USA)
Marta Bassinová (ITA) +0,08
Petra Vlhová (SVK)
Federica Brignoneová (ITA) +0,04
Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0,09
Sara Hectorová (SWE)
Osmifinálové dvojice:
Lara Gutová-Behramiová (SUI)
Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +0,77
Elisa Mörzingerová (AUT)
Kristin Lysdahlová (NOR) +0,43
Paula Moltzanová (USA)
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,34
Marta Bassinová (ITA)
Katharina Liensbergerová (AUT) DNF
Petra Vlhová (SVK)
Adriana Jelinková (NED) +0,04
Franziska Gritschová (AUT) +0,45
Federica Brignoneová (ITA)
Thea Louise Stjernesundová (NOR)
Tina Robniková (SLO) +0,44
Sara Hectorová (SWE)
Katharina Truppeová (AUT) +1,02
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Petra Vlhová (SVK) 260 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 175
3. Mikaela Shiffrinová (USA) 125
4. Katharina Liensbergerová (AUT) 120
5. Marta Bassinová (ITA) 113
6. Wendy Holdenerová (SUI) 105
7. Katharina Truppeová (AUT) 88
8. Federica Brignoneová (ITA) 87
9. Mina Fürst Holtmannová (NOR) 85
10. Laurence St. Germainová (CAN) 72
...
13. Martina Dubovská (CZE) 48
38. Ester Ledecká (CZE) 11
Konečné pořadí paralelního obřího slalomu minulé sezóny:
1. Petra Vlhová (SVK) 113 bodů
2. Clara Direzová (FRA) 100
3. Federica Brignoneová (ITA) 90
4. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 80
4. Elisa Mörzingerová (AUT) 80
6. Marta Bassinová (ITA) 78
7. Kristin Lysdahlová (NOR) 66
8. Franziska Gritschová (AUT) 60
9. Meta Hrovatová (SLO) 58
10. Sofia Goggiaová (ITA) 55
...
39. Martina Dubovská (CZE) 6
1. Petra Vlhová (SVK) 360 bodů
2. Michelle Gisinová (SUI) 175
3. Marta Bassinová (ITA) 158
4. Katharina Liensbergerová (AUT) 135
5. Mikaela Shiffrinová (USA) 125
6. Federica Brignoneová (ITA) 123
7. Wendy Holdenerová (SUI) 116
8. Paula Moltzanová (USA) 114
9. Katharina Truppeová (AUT) 108
10. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 92
...
19. Martina Dubovská (CZE) 48
44. Ester Ledecká (CZE) 11
1. Petra Vlhová (SVK)
2. Paula Moltzanová (USA)
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
4. Sara Hectorová (SWE)
5. Marta Bassinová (ITA)
6. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
7. Federica Brignoneová (ITA)
8. Elisa Mörzingerová (AUT)
9. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
10. Adriana Jelinková (NED)
11. Tina Robniková (SLO)
12. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
13. Katharina Truppeová (AUT)
14. Franziska Gritschová (AUT)
15. Kristin Lysdahlová (NOR)
16. Katharina Liensbergerová (AUT)
17. Alexandra Tilleyová (GBR)
18. Andrea Ellenbergerová (SUI)
19. Alice Robinsonová (NZL)
20. Wendy Holdenerová (SUI)
21. Meta Hrovatová (SLO)
22. Lena Dürrová (GER)
23. Josephine Forniová (FRA)
24. Jasmina Suterová (SUI)
25. A.J. Hurtová (USA)
26. Asa Andová (JPN)
27. Sofia Goggiaová (ITA)
28. Ramona Siebenhoferová (AUT)
29. Andrea Filserová (GER)
30. Ricarda Haaserová (AUT)
...
33. Martina Dubovská (CZE)
44. Ester Ledecká (CZE)
Paula Moltzanová (USA) DNF
Petra Vlhová (SVK)
O třetí místo:
Lara Gutová-Behramiová (SUI)
Sara Hectorová (SWE) +0,34
O páté místo:
Marta Bassinová (ITA)
Thea Louise Stjernesundová (NOR) +0,49
O sedmé místo:
Federica Brignoneová (ITA)
Elisa Mörzingerová (AUT) +0,91
1-2
Druhá finálová jízda
1-2
3-4
5-6
7-8
1-2
První finálová jízda
1-2
3-4
5-6
7-8
Paula Moltzanová (USA)
Petra Vlhová (SVK)
O třetí místo:
Lara Gutová-Behramiová (SUI)
Sara Hectorová (SWE)
O páté místo:
Marta Bassinová (ITA)
Thea Louise Stjernesundová (NOR)
O sedmé místo:
Federica Brignoneová (ITA)
Elisa Mörzingerová (AUT)
Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0,28
Paula Moltzanová (USA)
Petra Vlhová (SVK)
Sara Hectorová (SWE) +0,01
Závodnice bojující o konečné 5.-8. místo:
Marta Bassinová
Elisa Mörzingerová +0,48
Thea Louise Stjernesundová
Federica Brignoneová DNF
1/2
Vlhová postoupila do finále o jedinou setinu
1/2