24.11.2020, 18:00 • 2. kolo • Dalibor Sklár sk

Tipsport: 1.53 4.7 4.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:28:04)

63:07

Miškovec dal gól!
Osterberg prihral puk na ľavú stranu a osamotený ALEC MAXWELL RAUHAUSER prestrelil Cowleyho a rozhodol o víťazovi stretnutia. Asistencia: Kyle Osterberg.

62:54

Úspešný zákrok si pripisuje aj brankár hostí a hra je prerušená.

61:33

Hostia opäť v zakončení. Cowley si však poradil so strelou Szirányiho aj s následnou dorážkou Galanisza.

60:47

Jordan unikol po ľavej strane a strelou k vzdialenejšej tyčke skúsil prekonať Cowleyho. Ten jeho pokus vyrazil na ochrannú sieť.

60:33

Vhadzuje sa pred Rajnom.

60:25

Rokaly sa dostal s pukom pred Cowleyho, tiesnený Lantošim nezakončil ideálne a hra je prerušená.

60:01

Začalo sa predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:58

V závere tretiny ešte vhadzovanie pred Rajnom.

59:01

Minútu pred koncom tretiny sa hrá dlhšie bez prerušenia a ohrozenia oboch brankárov.

57:05

Puk na striedačke hostí a hra je opäť prerušená. Vhadzuje sa pred Rajnom.

56:56

Odrazený puk skončil po Rajnovou lapačkou. Brankár hostí sa s rozohrávkou neponáhľal a hra je prerušená.

55:50

55:22

Domáci v plnom počte.

54:13

Vasova delovka tesne minula svoj cieľ.

53:17

Bodák si sadol na trestnú lavicu a hostia si zahrajú presilovku.

52:25

Ofsajd Miškovec.

51:35

Hostia pritlačili domácich a Cowley predviedol viacero dobrých zákrokov. Akciu hostí zakončila delovka Ládu od modrej a zákrok domáceho brankára.

50:26

Švarného pokus od modrej Šťastná zblokoval tesne vedľa ľavej tyčky.

49:43

Slovák to skúsil strelou spoza obrancu. Rajna vyrazil puk do bezpečia.

49:05

Hostia si prihrali puk rukou a hra je prerušená. Vhadzuje sa pred Rajnom.

48:25

Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred domácim brankárom.

46:33

Miškocec prihrávkami na jeden dotyk vyšachoval domácu obranu. Strela Revésza z prvej však trafila jedného z jeho spoluhráčov do korčule a pri puku Corgoni.

44:15

Cowley si pripisuje úspešný zákrok a hra je prerušená.

43:38

43:04

Nitra dala gól!
TOMÁŠ HRNKA strelou z veľkého uhla prekvapil Rajnu a vyrovnáva stav stretnutia. Asistencia: Denis Pätoprstý.

41:12

Nitra bola nedôrazná v obrannom pásme. Revész zachytil puk v medzikruži, vystrelil z otočky. Cowley jeho pokus vyrazil iba pred seba a DÁVID LÖVEI z následnej dorážky dostal hostí do vedenia. Asistencie: Marcel Révész.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:34

Jordan chrbtom k bránke skúsil bekendovou strelou prekvapiť Cowleyho. Ten si dal pozor a puk vyrazil do bezpečia.

37:01

Magosiho strela z prvej letela tesne vedľa pravej tyčky.

36:23

Holešinský unikol obrane hostí po pravej strane, skúsil prestreliť Rajnu strelou po ľade. Gólman hostí vyrazil puk iba pred seba a z druhej vlny dobiehajúci Dauda ho chcel dopraviť do siete korčulou. Pri súboji v bránkovisku sa však posunula bránka a rozhodca hru prerušil.

35:41

Zakázané uvoľnenie Miškovec.

35:24

Tak ako v prvej tretine, aj teraz je hra rozkúskovaná. Opäť sa vhadzuje pred domácim brankárom.

33:59

Vhadzuje sa pred domácim brankárom.

32:04

Ofsajd Nitra.

31:12

Cardwell si nakorčuloval z druhej vlny, dostal prihrávku od Lantošiho a nebezpečne z pravého kruhu zakončil. Dobre chytajúci brankár hostí jeho strelu chytá a hra je prerušená.

30:26

Revész po dobrej prihrávke vystrelil z medzikružia rovno do pripraveného domáceho brankára a hra je prerušená.

29:37

Prihrávka puku rukou a bude sa vhadzovať v strednom pásme.

28:51

Nitra pekne zakombinovala ale Pätoprstého strelu z ľavej strany zastavil dobrým zákrokom brankár hostí.

27:34

Šťastného prihrávku za chtbát nezužitkoval Kollár na zakončenie a pri puku opäť hostia.

26:45

Vhadzuje sa pred brankárom hostí.

26:29

Puk v hľadisku a hra je prerušená. Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovaťv v strednom pásme.

24:55

NIKANDROSZ GALANISZ dostal skvelú prihrávku od Wehrsa cez celé klzisko, dostal sa do samostatného úniku a strelou do pravého horného rohu prekonal domáceho brankára. Asistencie: Kevin Wehrs.

23:50

Hostia v plnom počte.

22:43

Cardwellovu strelu od modrej Rajna vyrazil iba pred seba. Jeho spoluhráči však puk poslali bleskurýchlo na opačnú stranu klziska a mohli prestriedať.

21:23

Kollár unikol obrane hostí, dostal sa do samostatného nájazdu. Jeho bekendový blafák však Rajna vyrazil pravým betónom.

20:41

Puk pri brankárovi domácich a obe mužstvá striedajú počas hry.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:57

Corgoniv závere tretiny ešte zakombinovali, avšak nedokázali prestreliť puk do bránky cez hradbu tiel.

19:48

Nitra bude hrať opäť presilovku a opäť domáci hrali dlhú dobu bez brankára pri signalizovanom vylúčení. Na trestnú lavicu si sadol Rauhauser.

18:33

Pätoprstého strela zblokovaná na ochrannú sieť a vhadzuje sa pred brankárom hostí.

18:12

18:01

Nitra hrá celú presilovku zatiaľ v útočnom pásme. Hostia však vytláčajú Corgoňov s pukom do rohu klziska a domáci nevedia ohroziť Rajnu.

16:11

Po dlhšej dobe je nakoniec hra prerušená po zákroku Rajnu. Na trestnú lavicu si sadol za vrazenie na mantinel Szirányi.

14:33

Nitra bude hrať presilovku za faul na Pupáka, Cowley odkorčuloval na striedačku a domáci hrajú v šestici už vyše minútu a obe mužstvá stihli už aj prestriedať.

13:57

Dauda nahodil zo stredného pásma puk na Rajnu a Nitra poľahky získala útočné pásmo.

12:59

Predsa sa podarilo Corgoňom zakončiť. Lantoši poslal prihrávku cez celú šírku klziska na pravú stranu na Šťastného. Rajna sa stihol včas presunúť a na dvakrát zneškodniť pokus domáceho útočníka.

12:33

Nitra nasťahovaná s pukom v útočnom pásme. Do zakončenia sa však nedostáva, nakoľko hostia sa dobre bránia.

12:00

11:12

Bodák nahodil od modrej čiary puk na Rajnu. Minárik ho ztečoval ale brankár hostí dobre zasiahol.

10:42

Prihrávka puku rukou v strednom pásme a bude sa vhadzovať pred striedačkou hostí.

10:15

Opäť sa puk odrazil na ochrannú sieť a hra je prerušená. Vhadzuje sa pred brankárom Miškovca.

09:31

Puk v hľadisku a hra je prerušená. Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred Rajnom.

08:54

Švárny v páde ešte stihol prihrať puk spoluhráčom v strednom pásme. Ak by sa mu to nepodarilo, hostia by sa dostali do prečíslenia.

07:15

06:59

Magosi zrejme pretlačil puk za chrbát domáceho brankára, hostia sa už radovali, avšak predčasne, pretože hráč Miškovca hral v bránkovisku a hral bola prerušená.

06:46

Nitra sa stále bráni pred vlastným brankárom.

06:02

Opäť v akcii dvojica Wehrs a Cowley. Prvý menovaný strieľa od modrej, domáci brankár strelu pohotovo chytá a hra je prerušená.

05:47

Wehrsov pokus od modrej vyrazil Cowley iba pred seba a pri puku opät hostia.

05:12

Hostia majú šancu vyrovnať pri vylúčení Švarného.

04:02

Šťastný zachytil rozohrávku hostí v stredom pásme, prihral na modrú čiaru Holešinskému, ktorý vystrelil spoza obrancu nepresne. Puk sa však odrazil od zadného mantinelu pred Rajnu a ADRIÁN HOLEŠINKSKÝ následne behendovou dorážkou prekonal brankára hostí. Asistencia: Andrej Šťastný.

02:36

Úvod stretnutia je rozkúskovaný a máme tu ďalšie prerušenie hry.

02:13

Puk na ochrannej sieti a vhadzuje sa pred Rajnom.

01:22

Kollár prihral Lantošimu na os klziska avšak domáci útočník nezakončil, pretože ho od puku odstavil obrancovia Miškovca.

01:01

Prvý zákrok v stretnutí si pripisuje brankár hostí a hra je prerušená.

00:11

Hrnka v úvode stretnutia poslal tvrdo na mantinel Wolffa.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Po hymnách Maďarska a Slovenska je všetko pripravené na úvodné buly.
Hráči aj rozhodcovia sú už na ľadovej ploche.
Úvodné zostavy:

HK Nitra: Cowley (Nagy) – Pupák, Cardwell, Švarný, Bodák, Vitaloš, Knižka, Škvarek – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Kollár, Šťastný, Lantoši – Holešinský, Dauda, Žitný – Minárik, Šiška, Pätoprstý

DVTK Miškovec: Rajna (Kiss B.) – Wehrs, Szirányi, Wolff, Kiss D., Láda, Rauhauser – Rokaly, Vas, Révész – Lövei, Galanisz, Magosi – Csányi, Osterberg, Jordan – Ritó, Miskolczi, Vojtkó

Rozhodca: Fridrich, Stano – Kacej, Synek.
V dohrávke 2.kola Tipos Extraligy sa v Nitra aréne predstavia hráči DVTK Miškovec. Obaja súperi sa stretli vo vzájomnom súboji pred vyše týždňom a hráči Miškovca zdolali na vlastnom ľade Corgoňov 3:2. Súboj bude zo štatistického hľadiska výnimočný pre domáceho trénera Antonína Stavjaňu, ktorý sa postaví v extraligovom stretnutí na striedačku v sedemstom zápase. Jeho zverenci v nedeľu oddychovali. V piatok však po výhre 4:3 doviezli Corgoni 3 body z Košíc. Hráči Miškovca boli v nedeľu úspešní rovnako na východe, avšak po vyhre 2:1 bodovali naplno na ľade Michaloviec.
Či sa Nitre podarí zvíťaziť alebo hráči Miškovca zdolajú Corgoňov aj druhýkrát v sezóne sa dozviete aj z nášho prenosu.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Holešinský (Šťastný), 44. Hrnka (Pätoprstý) – 25. Galanisz (Wehrs), 42. Lövei (Révész), 64. Rauhauser (Osterberg)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Kiss B.) – Wehrs, Szirányi, Wolff, Kiss D., Láda, Rauhauser – Rokaly, Vas, Révész – Lövei, Galanisz, Magosi – Csányi, Osterberg, Jordan – Ritó, Miskolczi, Vojtkó

Rozhodčí: Fridrich, Stano – Kacej, Synek

Diváci: Bez divákov

04:02 NIT 1:0 Holešinský (Šťastný)
05:12 NIT 2 Švarný, podrážení
16:11 MIS 2+10 Szirányi, vražení na hrazení+vražení na hrazení