1:3

konec (0:1, 0:0, 1:2)

20.11.2020, 18:00 • Zimný štadión Detva • 15. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 4.73 5.0 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Detva napriek veľmi sympatickému výkonu podľa na domácom ľade výborne hrajúcemu Slovanu Bratislava 1:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok piatkového večera. Dočítania priatelia. (20:22:12)

59:55

Slovan Bratislava dal gól!
BRENDAN O'DONNELL vyšiel z trestnej lavice, okamžite dostal presnú prihrávku a z ľavej strany mieril presne do prázdnej bránky Detvy! Asistencie: Michal Sersen.

59:46

Hostia v plnom počte.

59:40

Obrovská šanca hostí, Gašpar v jasnej pozícii minul prázdnu bránku Detvy!

59:20

Detva sa snažila o rýchlu kombináciu, ktorá však nebola presná. Sholl však už mieri na striedačku svojho tímu!

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:55

Puk je za bránkou Detvy.

58:39

Oddychový čas domácich.

58:39

Závar pred bránkou Slovana, Durný však bol pozorný a dokázal puk skryť do svojej lapačky!

58:10

Slovan sa na chvíľu oslobodzuje, Urbánek posiela puk až ku Shollovi.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:46

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (O'Donnell – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

57:30

O'Donnell trafil zblízka Ščurka pukom a azda aj hokejkou do tváre, domáci budú hrať presilovú hru.

57:11

Hra sa prelieva zo strany na stranu, domáci už musia vrhnúť všetky svoje sily do útoku.

56:45

Studenič tvrdo narazil brániaceho Turana na mantinel, Slovan môže ísť dopredu.

56:43

Marián Studenič nabral poriadnu rýchlosť, napokon však volil len prihrávku na Ranforda.

55:52

Domáci v plnom počte.

55:45

Detva sa však výborne bráni, Lalik príkladne zabojoval a posiela puk cez všetky čiary.

55:15

Slovan strieda a posiela na ľad čerstvé sily.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:44

Tentoraz však výborná kombinácia Bratislavčanov, O'Donnell z pravej strany Sholla neprekonal.

54:30

Detva sa v úvode presilovky súpera výborne bráni.

54:10

Slovan krátko po buly stráca útočné pásmo.

53:52

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Klíma Tomáš – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

53:23

O'Donnell sa strelou pomedzi nohy brániaceho Rymshu snažil prekvapiť Sholla, no tentoraz sa mu to nepodarilo.

52:55

Durný trošku zariskoval pri zadnom mantineli, puk však napokon predsa len putuje do stredného pásma.

52:09

Korím veľmi nepríjemne narazil na bočnú hranu plexiskla, verme, že naozaj bude v poriadku, pretože podľa opakovaného záberu to vyzeralo veľmi nepríjemne.

51:44

Na ľade ostáva ležať domáci Karol Korím, ktorý sa veľmi ťažko zbiera z ľadu. Následne mieri priamo do útrob štadióna, verme, že bude v poriadku.

51:23

Menšia chyba pri striedaní Detvy, Slovan ju však nedokázal využiť.

50:49

Gachulinec z priestoru medzikružia skúsil strelu, hoci bol tiesnený dvojicou hráčov, Durný však nemal s jeho zakončením žiadny problém.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, pod Poľanou Detva prehráva so Slovanom Bratislava 1:2.

49:11

Slovan pochopil, že najlepšia obrana je útok a drží puk čo najďalej od svojej bránky.

48:50

Šikovná strela Tomáša Ziga z ľavej strany sa síce dostala za bránkovú čiaru, ale bolo to až po prerušení hry z hokejky Mariána Studeniča. Vhadzovať sa bude po pravej ruke domáceho gólmana.

48:00

Zápas má však aj v tretej tretine fantastické tempo a je veľká škoda, že takéto divadlo nemôžu sledovať fanúšikovia priamo z tribún.

47:44

Z ľavej strany sa do zakončenia dostal Harris, Sholl znovu výborne podržal svoj tím.

47:11

Vhadzovanie po ľavej ruke Romana Durného.

46:50

Ďalšia výborná strela v podaní hostí, Jendekovo zakončenie si však cestu do bránky nenašlo.

46:31

Fekiač našiel prihrávkou Tomáša Klímu, ktorý okamžite strelou preveril lapačku Romana Durného.

46:09

V týchto sekundách kombinuje v útoku Slovan, ale nie je úspešný.

45:45

Ranford nahodil puk na bránku Detvy, Sholl ho skryl do svojej lapačky pred dobiedzajúcim Thomasom Shollom.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Detva prehráva na domácom ľade so Slovanom Bratislava 1:2.

44:54

Downingovu strelu kryl Roman Durný, obrana Slovana má plné ruky práce.

44:10

Detva sa v týchto sekundách mohutne zahryzla do súpera a snaží sa zo všetkých síl o vyrovnanie.

43:39

Detva dala gól!
Čacho našiel výbornou prihrávkou pred Durným TREVORA COXA, ktorý si bravúrne vychutnal brankára Slovana a dáva kontaktný gól! Asistencia: Viliam Čacho.

43:14

Cox našiel prihrávkou Lalika, ktorý však trafil len spodnú konštrukciu bránky hostí z vonkajšej strany.

42:23

Detvania zvádzajú tvrdé súboje pri mantineli v útočnom pásme, Durný však nemusel zasahovať.

41:39

Domáci kouč Ernest Bokroš musí teda zmeniť taktické plány do tretej tretiny prakticky okamžite po jej začiatku.

40:59

BRANDON O'DONNELL dostal výborný puk na ľavú stranu, dostal sa cez Rymshu a fantastickou strelou trafil absolútne presne pravý vinkel Shollovej bránky! Asistencie: Patrik Bačik, Martin Štajnoch.

40:49

Druhá formácia Detvy v útoku, Coxova prihrávka na Charbonneaua bola nepresná.

40:22

Krátko po buly však ide dopredu Slovan zásluhou Mariána Studeniča.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech Detvy.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine Slovan Bratislava stále vedie pod Poľanou nad Detvou 1:0. Tretia tretina sa začne približne o 19:44.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:20

Raisov nahodený puk do siete neprešiel, Slovan sa okamžite snaží ísť dopredu.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny, Nauš si niečo vysvetľoval s Bačikom, bitka a ani vylúčenie to však nebude.

38:33

Detva je nasťahovaná v útočnom pásme, ale Durný nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:23

Domáci hráči operujú v útočnom pásme, Slovan sa bráni aj za cenu zakázaného uvoľnenia.

36:36

Slovan odpovedá na útoky Detvy rovnakou mincou, o puk sa vedú ťažké boje za bránkou Thomasa Sholla.

35:55

Výborná akcia Mariána Studeniča, ktorý si našiel priestor na ľavej strane, jeho strelu ale Sholl chytá!

35:32

Detva bola v posledných minútach mimoriadne aktívna, domáci sa zo všetkých síl snažia o vyrovnanie.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, Slovan Bratislava stále vyhráva v Detve rozdielom jediného gólu.

34:49

Tomáš Klíma dokázal opäť výborne vystreliť z pravej strany, Durný bol pripravený.

34:09

Ďalšia strela v podaní Detvy, Johathan Charbonneau však minul bránku Romana Durného.

33:42

Štajnoch po dlhých sekundách poslal puk od útočného pásma a Slovan si môže vydýchnuť.

33:02

Detva stále v nápore, delovka Halama od modrej čiary však neprešla do Durného siete.

32:33

Strela Matúša Raisa z ľavej strany bola zblokovaná jedným z hráčov hostí, Detva však pokračuje v kombinácii v útočnom pásme.

31:55

Hra sa nám v týchto momentoch prelieva zo strany na stranu a rozhodne to dnes nie je hokejová nuda.

31:23

Výborná strela Tomáša Klímu, Durný si však dal pozor a znovu podržal svoj tím.

30:55

Lalik mal problémy s rozohrávkou vo vlastnom pásme, napokon náročnú pozíciu aj s pomocou spoluhráčov zvládol.

30:09

Veľká šanca Slovana, Maier však v zakončení recept na pozorného Sholla nenašiel a následne vzniká pred domácou bránkou ďalšia šarvátka!

30:01

V polovici zápasu Detva stále prehráva so Slovanom 0:1.

29:50

Obrovská šanca Detvy! Ľupták výbornou prihrávkou našiel Ladislava Ščurka, ktorý sa rútil do úniku, ale jeho strelu Durný pohotovo vyrazil svojou vyrážačkou!

29:38

Hostia kombinujú v útočnom pásme, ale Sholl nemusel zasahovať.

29:03

Druhá tretina má však veľmi slušné tempo z oboch strán, Slovan je však v ofenzívne trošku nebezpečnejší.

28:22

Detva v týchto momentoch kombinuje v útočnom pásme, no po zásahu Bačika mieri von z ľadovej plochy.

27:54

Askarov nabral na ľavej strane rýchlosť a ušiel Ališauskasovi, no s jeho zakončením si Durný poradil a podržal svoj tím!

27:20

Rapáč dostal zrejme pukom do tváre a s bolestivou grimasou mieri na striedačku. Následne puk končí v moci Sholla po Beňovom nastrelení puku.

26:55

Rymsha zaváhal, no Jakub Urbánek sa do šance nedostal, pretože sa ocitol v postavení mimo hru.

26:12

Slovan je však dnes skutočne výborný v pozičnom pohľade na hru, výborne vykrýva a stredné pásmo a rovnako výborne napáda rozohrávku súpera.

25:34

Slovan znovu kombinuje v útočnom pásme, formácia so Zigom, Gašparom a O'Donnellom si dokáže vytvoriť slušný tlak.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Detva na domácom ľade stále prehráva so Slovanom Bratislava 0:1.

24:33

Ďalšia strela hostí, so zakončením Ranforda si však Sholl poradil bez akýchkoľvek problémov.

24:14

Domáci hokejisti výrazne zlepšili pohyb oproti prvej tretine, i tak to však zatiaľ na Slovan nestačí.

23:58

Trevor Cox sa šikovne dostal do útočného pásma, prihrávkou pred Durného však Čacha nenašiel.

23:23

Lalik nahadzoval puk na bránku Romana Durného, napokon ju však minul a dopredu pôjdu hráči z hlavného mesta.

23:11

Ku strele sa tentoraz dostal domáci Ladislav Ščurko, jeho zakončenie však bolo tečované na ochrannú sieť nad Durného bránkou.

22:48

Slovan výborne prehusťuje stredné pásmo, domáci majú veľký problém s prechodom do útoku.

22:18

Veľká šanca Slovana a v nej Tomáš Zigo, no jeho zakončenie bolo pred Shollom zblokované!

21:54

Útočná akcia Detvy zastavená pre postavenie mimo hru, vhadzovať sa bude v strednom pásme, bližšie k bránke Romana Durného.

21:14

Zakázané uvoľnenie domáceho tímu, vhadzovať sa bude pred Thomasom Shollom.

21:01

Druhý útok Detvy sa snažil presadiť v ofenzíve, Čacha si však postrážil Ališauskas.

20:33

Hostia hneď v úvode pohrozili strelou, Sholl bol pripravený.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech Slovana Bratislava.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Štart druhej tretiny sa trošku posúva, opravuje sa mantinel za bránkou Romana Durného.
Po prvej tretine Detva prehráva na domácom ľade so Slovanom Bratislava 0:1. Druhá tretina sa začne približne o 18:53.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:30

Martin Štajnoch dvakrát v krátkom slede nahodil puk na Shollovu bránku, ani jeden puk si však cestu do siete nenašiel.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:45

Downing sa oprel do strely, Durný puk vyrazil, no Ščurko sa ku dorážke nedostal.

18:32

Slovan je skutočne pri chuti, domáca obrana má plné ruky a nohy práce.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny, Slovan stále v nápore pred domácou bránkou.

17:01

Následne Rymsha zaváhal na útočnej modrej čiare, po ľavej strane prenikol Tomáš Zigo, prihrávkou našiel Rastislava Gašpara, ktorý však tentoraz nechal vyniknúť pozorného Thomasa Sholla!

16:32

Rymsha po buly pálil z vrchu kruhov, ale Durný podržal svoj tím.

16:23

Delovka Valacha od modrej čiary bola nepresná.

15:52

Slovan opäť v obrovskom nápore, ale Sýkora napokon získal puk a poslal ho aspoň do stredného pásma.

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Detva na domácom ľade prehráva so Slovanom Bratislava 0:1.

14:39

Slovan je pri chuti a drží puk v útočnom pásme, tvrdú ranu Jendeka dokázal Sholl vyriešiť bez väčších problémov.

14:01

Charbonneau nahodil puk na zadný mantinel a snažil sa o biliardový odraz puku pre Trevora Coxa, no táto snaha bola márna.

13:45

Po strele Rymshu od modrej čiary pohotovo zasahoval Roman Durný.

13:33

V Detve máme znovu reklamnú prestávku, pre oboch trénerov je to ideálny čas na rozdanie taktických pokynov.

12:55

Rýchla akcia hostí značí úvodný gól, O'Donnell sa zbavil na ľavej strane Frederika Fekiača, presnou prihrávkou pred Sholla našiel RASTISLAVA GAŠPARA, ktorý dáva svoj prvý gól v drese Slovana po príchode práve z Detvy. Asistencie: Brandon O'Donnell.

12:24

Nahodený puk na bránku Detvy riešil pozorný Sholl. Následne vzniká menšia šarvátka, ale vylučovať sa tentoraz nebude.

12:04

Lee od modrej čiary hľadal Ranforda, všetko riešil pozorný Sholl. Slovan však stále ostáva v útočnom pásme.

11:43

Pokus o kolmicu na útočnú modrú čiaru pre Jonathana Charbonneaua, hosťujúci obranca Lee však výborne čítal hru a puk včas zastavil.

11:02

Detva sa snaží vysoko napádať rozohrávku Slovana, no zatiaľ to neprináša želaný úspech.

10:44

Puk je za bránkou Slovana v moci hostí, oba tímy striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.

10:21

V týchto momentoch to pred Shollom skutočne horelo, Harris však puk do domácej siete nedostal. Následne ho získal Jan Sýkora a poslal ho okamžite cez všetky čiary.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Detva hrá so Slovanom zatiaľ 0:0.

09:33

O'Donnell preveril pozornosť domáceho brankára, betón Thomasa Sholla bol však na mieste.

09:09

Jendroľ neudržal útočné pásmo a musí sa po puk vrátiť až takmer ku vlastnej bránke.

08:53

Dve rýchle strely hostí. Napokon puk končí v lapačke Romana Durného. V Detve nasleduje reklamná prestávka.

08:22

Slovanisti stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.

07:44

Slovan bol dlhší čas pred Shollom, no brankár Detvy nemusel zasahovať.

07:02

Frederik Fekiač sa snažil vymyslieť prihrávku na Charbonneaua, no puk sa k najproduktívnejšiemu hráčovi Detvy nedostal.

06:36

06:22

Štajnoch pálil od modrej čiary, trafil len brániaceho Rymshu.

06:09

Slovan v kombinácii pred Shollom.

05:45

Viktor Fekiač skvele zabojoval vo vlastnej obrane a poslal puk cez všetky čiary.

05:23

Hostia sa snažia usadiť v útočnom pásme, o puk sa však bojuje pri pravom mantineli.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, pod Poľanou máme nerozhodný stav 0:0.

04:45

Lee strieľal od modrej čiary, Studeničov teč si cestu do Shollovej siete nenašiel.

04:36

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Gachulinec – 2 min., držanie hokejky).

04:20

Jendek sa po ľavej strane predral do šance, skúsil strelu, no Sholl bol pozorný. Jendek bol ale faulovaný Gachulincom a hostia budú teda hrať presilovú hru.

03:45

Patrik Maier sa odhodlal ku strele od modrej čiary, Thomas Sholl si na svoje konto pripisuje úspešný zákrok.

03:15

Oba tímy v plnom počte.

02:38

Oba tímy nepresne kombinujú najmä v strede klziska.

02:01

Hráme 4 na 4, ale ani viac voľného priestoru na ľadovej ploche zatiaľ neprinieslo gólové šance.

01:15

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Studenič – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Lalik – 2 min., hrubosť).

01:13

Rýchla akcia hostí, puk však končí v moci Sholla. Následne vzniká pred domácou bránkou menšia šarvátka.

00:55

Zakázané uvoľnenie Slovana, vhadzovať sa bude pred Romanom Durným.

00:34

Rapáč nahodil puk do útočného pásma, Sholl puk zastavil a domáci môžu ísť dopredu.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech Slovana Bratislava.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Oba tímy máme na ľadovej ploche, po zaznení štátnej hymny Slovenskej republiky sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

HC 07 WPC Koliba Detva: Sholl (Petrík) – Korím, Turan, Lalík, Rymsha, Jendroľ, Gachulinec, Fekiač F., Rais – Klíma T., Fekiač V., Askarov – Cox, Čacho, Charbonneau – Ľupták, Halama, Nauš – Sýkora, Downing, Ščurko

HC Slovan Bratislava: Durný (Beke) – Sersen, Ališauskas, Bačik, Štajnoch, Lee, Valach, Maier, Beňo – Urbánek, Harris, Rapáč B. – Ranford, Bortňák, Studenič – Gašpar, Zigo, O'Donnell – Kundrik, Petráš S., Jendek

Rozhodca: Stano, Korba – Frimmel, Gegáň.
Príjemný dobrý deň z Detvy, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 15. kola hokejovej Tipos Extraligy, v ktorom hokejisti HC 07 Detva privítajú na domácom ľade hráčov HC Slovan Bratislava. Zápas sa pod Poľanou začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Detve patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné štvrté miesto so ziskom 19 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Ernesta Bokroša prehrali v Nitre 1:4. Najproduktívnejším hráčom tímu je Jonathan Charbonneau so ziskom 13 kanadských bodov (8+5). Brankárskou jednotkou tímu je Thomas Sholl, ktorý má úspešnosť 92,64%.

Slovanu patrí v tabuľke Tipos extraligy siedme miesto so ziskom 17 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Romana Stantiena porazili na domácom ľade DVTK Miškovec 6:3. Najproduktívnejším hráčom tímu je Brendan Ranford, ktorý má na svojom konte 17 kanadských bodov (5+12).

Zápas sa začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

1:3

Branky a nahrávky: 44. Cox (Čacho) – 13. Gašpar (O'Donnell), 41. O'Donnell (Bačik, Štajnoch), 60. O'Donnell (Sersen)

HK Detva: Sholl (Petrík) – Korím, Turan, Lalík, Rymsha, Jendroľ, Gachulinec, Fekiač F., Rais – Klíma T., Fekiač V., Askarov – Cox, Čacho, Charbonneau – Ľupták, Halama, Nauš – Sýkora, Downing, Ščurko

Rozhodčí: Stano, Korba – Frimmel, Gegáň

01:15 SBA 2 Studenič, hrubost