To už je z tohoto utkání vše. U zápasů KHL zase někdy na počtenou! (12:20:58)

Dominik Mašín (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:08
Hynek Zohorna (CHA) 2+0, 2 střely, čas na ledě 19:46
Tomáš Zohorna (CHA) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:13
Marek Langhamer (CHA) 62 minut, 36 zákroků, 1 gól, 97,3 %
Střely na branku – 27:37 (7:11, 9:18, 9:8 – 2:0)
Zblokované střely – 12:21
Vyhraná vhazování – 18:31
Trestné minuty – 2:6
Hity – 17:20
Hokejisté Chabarovsku si z duelu proti Magnitogorsku odnášejí dva body. Dokázali totiž vyhrát v prodloužení. Hrdinou utkání se nakonec stal Hynek Zohorna, který ve 4. minutě otevřel střelou do horního růžku skóre a v prodloužení rozhodl v přesilovce po pasu bratra Tomáše. Velmi dobrý výkon podal také brankář Marek Langhamer, jenž inkasoval pouze ve 27. minutě, kdy byl proti dorážce Andreje Čibisova už bezmocný.

61:01

61:01 Hynek ZOHORNA - 2:1

61:01

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovku a v prodloužení rozhodují! Hráči Magnitky dostali kotouč do středního pásma a vyrazili střídat, ale domácí rychle otočili hru a využili rozhozené obrany soupeře. Tomáš Zohorna tak poslal puk před branku na neobsazeného bratra HYNKA ZOHORNU, který ho zblízka usměrnil za záda gólmana Olkinuory. Asistence: Tomáš Zohorna.

60:38

Mašínovu střelu vyrazil Olkinuora jen před sebe. Dorážet se snažili bratři Zohornové, obrana ale hostujícímu brankáři pomohla.

60:01

Střely na branku – 25:37 (7:11, 9:18, 9:8)
Ve třetí třetině jsme gól neviděli a zápas tak za stavu 1:1 dojde do prodloužení. Domácí ho zahájí v početní výhodě 4 na 3.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42

Nikolaj Prochorkin obral v oslabení o puk Turbina a rozjel se směrem na domácí branku. Bekhendové zakončení však poslal jen do hrudi Langhamera.

59:24

Andrej Čibisov krosčekoval Dominika Mašína a domácí mají 36 sekund před koncem výhodu přesilové hry!

59:14

Mašínova přihrávka před branku spoluhráče nenašla. Hosté následně dostali kotouč do středního pásma.

59:00

Poslední minuta řádné hrací doby!

58:26

Hosté teď raději neriskovali a posunuli puk do bezpečí tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

57:42

Domácí se ubránili náporu soupeře a vyrazili do rychlého protiútoku. Z pravého kruhu zakončoval Hynek Zohorna, jenž těsně minul vzdálenější tyčku!

2:1

Branky a nahrávky: 4. H. Zohorna (Lugin, Turbin), 62. H. Zohorna (T. Zohorna) – 27. Čibisov (Mozjakin, Pesonen)

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Mašín, Korjagin, Ignatovič, Kamalov, Turbin (A), Zimin – H. Zohorna, T. Zohorna (C), Lugin – V. Butuzov, Rasskazov (A), Polunin – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Golubev, Pjanov, Michasjonok.

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Košečkin) – J. Jakovlev (A), N. Chlystov, Minulin, Va. Antipin, Zemčonok, Nikolajev, Krochalev – Karpov, Prochorkin, S. Plotnikov (A) – Beck, Rasmussen, Mozjakin (C) – Čibisov, Lammikko, Pesonen – Korobkin, Švyrjov, Potěchin – Několenko.

Rozhodčí: Sidorenko, Fraňo – Šalagin, Šišlo

03:54 CHA 1:0 H. Zohorna (Lugin, Turbin)
11:11 MET 2 Prochorkin, držení
24:55 CHA 2 Kamalov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
26:48 MET 1:1 Čibisov (Mozjakin, Pesonen)
27:47 MET 2 Prochorkin, vysoká hůl