3:0

konec (0:0)

17.11.2020, 17:30 • Kolos Arena, Kovalivka • Skupina 8 • Jan Prošek

Tipsport: 1.72 3.36 5.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento zápas na zasněženém stadionu 3:0. Ukrajinský tým všechny tři branky dokázal vstřelit ve druhém poločase, hostující Severní Irsko neproměnilo ani jednu ze dvou střel na branku. (19:21:47)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 1:2. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 15:15.

90+4

90+4

Probíhá poslední minuta hry v tomto zápase.

90+3

Sledujeme celou řadu nepřesností, mnoho šancí momentálně k vidění není.

90+2

O'Neill byl nachytaný v postavení mimo hru, rozehrávat tak bude domácí brankář.

90+2

V poklidném tempu se tento zápas dohrává, Ukrajina míří za výhrou.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Michajlenko, přichází Jarmulijuk.

90

Žlutou kartu dostává McCalmont (Severní Irsko).

88

Mnoho šancí v posledních minutách k vidění není, zdá se, že další výraznější šanci v tomto zápase už neuvidíme.

87

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Bražko, přichází Biloševskij.
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Kravčuk, přichází Kucharevič.

87

Žlutou kartu dostává Bansal-Mcnulty (Severní Irsko).

85

O rychlou akci se pokoušel Lavery, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.

84

V tomto zápase vede domácí celek o tři branky, hraje aktivně, pokouší se dostat do střeleckých pozic. Irové se musí bránit.

82

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, nyní se pokouší hostující celek něco vymyslet před brankou soupeře. Trubin zůstává na hrací ploše, zdá se, že má problémy s nohou.

81

Vantuch rozehrával domácí volný kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a odvrátit nebezpečnou akci..